Oficialus aprašymas

Savanorių programa, Buenos Airės, Argentina


Mente Argentina sukūrė unikalų savanorių patirtį Argentinoje, kuri yra puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis, pasinerti Argentinos kultūros ir padaryti skirtumą užsienyje.


Mente Argentina savanorių programa Buenos Airėse, Argentinoje, dirbsite vietoje vykdyti projektus, kurie naudingi bendruomenę ir gerinti aplinką, kurioje jie gyvena.


Jūs tapsite vietos bendruomenės Buenos Airėse ir turi autentišką kultūrinę patirtį natūra, kad turistai pasvajoti. Dirbdamas savo projektą, jūs padaryti ilgalaikę draugystę ir patenkinti įdomus kelionės kompanionai. Jūs taip pat turite laiko nemokamai keliauti ir galvą ant savo nuotykius, arba ištirti Argentinoje ir Pietų Ameriką su kitais mente Argentina dalyvių!


Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar jau studijuoja ispanų metų, yra apsuptas kalba kiekvieną dieną padės jums imtis savo ispanų į naują lygmenį!


Realus indėlis vietoje, kad jums reikia! Būk Tarptautinė savanorių Argentinoje!


Ką mente ARGENTINA savanorių programa esantys Buenos Airės SIŪLYMO?


Mente Argentina "siūlo specialiai pritaikytų savanorių programas, Buenos Airės, Argentina 's gražus sostinėje.


Mente Argentina bendradarbiauja su keliomis savanorių organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų, Argentina, kurie yra reikalinga tarptautinių savanorių, kurie aistringai, darbščių, ir pasirengęs padaryti skirtumą. Jūs pamatysite, ką iš naujos perspektyvos, kaip jums bendrauti su žmonių ir kalba, aktyviai sugeria Argentinos kultūrą.
Mente Argentina Savanoriu programos mokestis apima visas mūsų paslaugas, įskaitant sukurti unikalius savanorių pozicijas Buenos Airės, pirmos klasės apgyvendinimas geriausių rajonų Buenos Aires (Palermas, Barrio Norte, Recoleta), platus kultūros panardinamiesiems veiklos ir asmeninės konsultacijos ir paramos paslaugas visoje savo buvimo.


Mente Argentina Savanoriu Programa taip pat apima papildomą įvadinis ispanų kalbos per savo pirmąsias savaites Argentinoje (nuo pirmadienio iki penktadienio 09:00-13:00). Tai galimybė atnaujinti savo atmintį ir mokytis bendrų Argentinos išraiškas, taip pat konkrečios žodyną, kad jums reikės jūsų sąveiką kaip savanoris.Kodėl dalyvauti savanoriškoje veikloje BUENOS AIRES? KODĖL VERTA RINKTIS mente ARGENTINA?


Kartu pareikšti gerų žmonių ir gerų priežastis yra tai, ką mes darome mūsų savanorių programą.


Jei pasirinksite savanoriauti Buenos Aires, jūs turės galimybę praleisti laiką su žmonėmis, galbūt ne kitaip atitinka, ir turėti praktinės patirties su vietine kultūra. Bus ne tik jūsų laikas pas mus praturtinti savo gyvenimą, bet jūsų darbas mūsų savanorių programų prisidės prie mūsų nuolatinių pastangų įveikti kultūrinį, socialinį ir ekonominį atotrūkį, kuris šiuo metu egzistuoja Argentinoje.


Mes tikime, tarptautinė savanoriška veikla skatina tarpkultūrinį mokymąsi, padeda sukurti visuotinį informuotumą ir supratimą tarp kultūrų, kuri suteikia teigiamų pokyčių platformą.
Mente Argentina žino, kad yra daug žmonių, su daug duoti, bet dažnai mažai laiko. Mes sukūrėme mūsų savanorių programa Buenos Airėse su mintimi, kad kiekvieno asmens 's pastangos gali tikrai padaryti skirtumą daugelio Argentineans gyvenime net ir trumpą laiką.


Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų savanorių patirtis Argentinoje veikia taip sklandžiai, kaip įmanoma. Mente Argentina turi patyrusių kelionių konsultantų komandą, kurie bus apsvarstyti savo interesus, biudžetas, kalbos mokėjimo lygį, tikslus, ir kelionės planus pasirinkti savanorių programa, kuri yra tik jums tinka.


Mes esame čia, įsitikinkite, kad jūsų savanorių patirtis yra įdomus, organizuotas, ir produktyvus:

&nbsp

• Mente Argentina siūlo savanorių vietas daugelyje populiarių sričių, įskaitant tarptautinio verslo, žurnalistikos, medicinos, teisės, žmogaus teisių, rinkodaros, ir dar daugiau.

• Mente Argentina dirba tiesiogiai su svarbiausiais vietos savanorių organizacijų, siekiant užtikrinti, kad jie gauti, remti tiek finansiškai, tiek iš savanorių. Dalį savo programos mokestis bus eiti tiesiai į koordinatorių ir organizavimas, siekiant jiems padėti finansuoti savo projektus.Savanorių Nuolatinė srovė reiškia, kad šie žmonės ir bendruomenės gauna nuolatinę paramą.

• Patirtis savanoriškos veiklos užsienyje sparčiai tampa sąlyga arba labai skatinamas darbo vietų šiandienos pasaulio ekonomikoje patirtis.

• mente Argentina Savanorių Dalyviai dažnai gali gauti universitetinį kreditą jų savanorių rodymas Argentinoje.

• mente ArgentinaTeams sudaryti iš patyrusių konsultantų, kurie turi įgūdžių identifikuoti konkrečius savanorių poreikius per ne pelno organizacijų, siekiančių tarptautinės savanorių.

• Savanoriška veikla kitoje šalyje yra visiškai naujas būdas sužinoti, kaip pritaikyti ir naršyti skirtingas darbo aplinkas.

• Nuo 1 dieną, turėsite nuolatinę paramą asmeninio programos koordinatorė mente Argentinos!

• Atitikimas visiems juridiniams ir formalius reikalavimus savo savanorių vietą yra garantuotas.

• Mente Argentina, kaip tarpininkas tarp savanorio ir priimančioji organizacija, pastovus ir laisvai bendrauti.

• 24 valandų paramą, kad padėtų jums su asmeninių, socialinių, teisinių ir kitų klausimų, kurie jums gali turėti savo viešnagės Argentinoje metu.

• galimybė keliauti ir vykti į ekskursijas su kitais mente Argentina dalyvių.

• Pirmos klasės Apgyvendinimas geriausių rajonų Buenos Aires (Palermas, Barrio Norte, Recoleta) per savo buvimo.

Išskirtinėms išvykoms, šokių pamokas, seminarus, koncertus, ir daugelis kitų unikalių kultūrinė veikla, pavyzdžiui, • Mente Argentinos. (Patikrinkite mūsų ekskursijos ir veikla skyrius).


Sujungti savo savanorių programa su Ispanijos pamokos! (Neprivaloma)

Nors tai nėra svarbu, kad jūs imtis siekiant savanorių Argentinoje ispanų kalbos, bent jau labai paprastas ispanų. Mente Argentina siūlo Jums galimybę derinti savo programą su Ispanijos pamokų. Tokiu būdu, jūs galėsite išmokti arba patobulinti savo ispanų mėgaudamiesi unikalią patirtį Buenos Aires.

Pamokos 4 valandas ir pristatomos nuo pirmadienio iki penktadienio MA ispanų mokykloje sumažėjo grupėse iki 8 studentams. Šių grupių klasės bus sujungtos su individualių pamokų, kad būtų galima stiprinti savo silpnąsias puses, ir mes galime atsakyti į jūsų užklausimus į vieno vieno susitikimo.

Ispanų mokykla 's mokytojai yra aukštos kvalifikacijos ir turi didelę patirtį mokymo ispanų kalbos, kaip antrosios kalbos. Taigi, klasės bus interaktyvus ir, svarbiausia malonus!

Klasės gali būti dalyvavo tiek ryte ir po pietų, todėl jie nesutaps su jūsų programos veikloje.


KĄ MA savanorių programa Argentinoje yra?


• Individualus savanoris rodymas, kad atitinka jūsų poreikius ir tikslus

• Oficialus Mente Argentina savanorių sertifikatas

• Išskirtinis Apgyvendinimas geriausių srityse Buenos Aires: Palermas, Belgrano, Barrio Norte arba Recoleta

• Sveiki atvykę orientavimas ir orientacija

• Oro Pick Up

• Oro užsnūsti

• Nemokama Mobilusis Telefonas

• Visiška prieiga prie mente Argentina Ekskursijos ir veikla

• Mente Argentinos Nuolaidų kortelė

• Mente Argentina Sveiki Kit (kuprinė, pasinaudojant viešai neatskleista 's city gidas, žemėlapiai ir daugiau)

• Tango pamokos

• Sveikatos klubas Narystė: nemokama treniruoklių salė narystė

• Mente Argentina vietoje pagalba ir palaikymo paslaugos 24/7

• Pokalbis Valiutų partneris

Reguliarus programa: 4 savaitės - 8 savaičių - 12 savaičių - 18 savaičių

Pradžios data: Kiekvieną pirmadienį per metus

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Mente Argentina »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas 2020
Duration
4 - 18 savaites
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date