SAIOSH sveikatos ir saugos praktikas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

132310_pexels-photo-756883.jpeg

Kurso apžvalga

Šis NQF L5 kursas yra pritaikytas tiems, kurie jau dirba DSS aplinkoje ir nori gauti profesinę kvalifikaciją, arba tiems, kurie nori patekti į šį jaudinantį pasaulį. Kompetentingi studentai galės sėkmingai atlikti šiuos veiksmus:

  • Įdiekite ir stebėkite DSS programą nereikalaudami ekspertų sveikatos ir saugos strategijos, numatymo, biudžeto sudarymo ar sud ÷ tingų darbuotojų sveikatos ir saugos planų.
  • Parengti DSS ataskaitas, pagrindines avarijų tendencijų ataskaitas ir pateikti rekomendacijas, kaip išvengti avarijų ir incidentų.
  • Įrodykite darbo saugos, higienos, sveikatos, gaisro, darbo medicinos ir bendrosios organizacijos valdymo tarpusavio ryšį.
  • Pagerinkite sveikatą ir saugą darbo vietoje, taikydami DSS teoriją ir įstatymus įvairiuose kontekstuose.
  • Gebėti atlikti bendrą sveikatos ir saugos auditą.
  • Įdiekite bendrąsias sveikatos ir saugos sistemas ir programas, nustatykite pavojus ir pasiūlykite kontrolės priemones jų viduje arba sušvelninkite tuos pavojus.
  • Gebėti atlikti pagrindinius kiekybinius ir kokybinius nustatytų pavojų rizikos vertinimus.

Sėkmingai baigę šį kursą ir turėdami 2 metų darbo šioje srityje įrodymą, studentai gali kreiptis dėl „TechSaiosh“ (techninio nario) profesinio paskyrimo kartu su Saiosh, SAQA akredituota profesine sveikatos ir saugos profesine organizacija.

Su daugiau nei 6 500 narių Saiosh yra pirmaujanti informacijos ir tinklų kūrimo galimybių profesinės sveikatos ir saugos srityje šaltinis. Saiosh yra Pietų Afrikos profesinės saugos ir sveikatos priežiūros specialistų ir praktikų pasirinkimas, skirtas profesinės saugos ir sveikatos specialistų profesinei plėtrai, vykdant mokslinius tyrimus, skatinimą, švietimą, socialinį vystymąsi, mokymą, orientavimą ir glaudžius ryšius su kitomis profesinės saugos ir sveikatos organizacijomis.

Patekimo reikalavimai

Į šį kursą neįleidžiami jokie reikalavimai.

Studijų laikotarpis: iki 6 mėnesių.

Vertinimas ir apdovanojimas

Studentai turės sėkmingai užpildyti darbu pagrįstą žurnalą, įrodymų rinkinį ir galutinių žinių vertinimą. Sėkmingai baigus šį darbą studentams bus suteiktas Saiosh akredituotas Academy of York sveikatos ir saugos praktikos Academy of York pažymėjimas

AOY akreditacija

Academy of York yra akredituota FASSET SETA, SAIOSH, SABPP, PMSA, COMENSA ir Sertifikuotų buhalterių instituto (ICB), ji yra įregistruota Aukštojo mokslo ir mokymo departamente kaip privati kolegija.

132307_Saioshlogo.jpg

Šis kursas yra akredituotas Saiosh (Pietų Afrikos darbuotojų saugos ir sveikatos institutas).

Kurso mokestis

Kaina prieš stipendiją R12 500
Kaina po stipendijos R11 200 *
Vienkartinė mokėjimo kaina R10 350
Mokėjimo planas R700 per 16 mėnesių
Registracijos mokestis R1 100

* Būsimiems studentams reikia susisiekti su Academy of York norint išsiaiškinti, ar jie atitinka stipendiją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Academy of York is an accredited Further Education and Training College established in 2006 and has over 14 000 successful graduates. Our students all have one thing in common they aspire for a better ... Skaityti daugiau

Academy of York is an accredited Further Education and Training College established in 2006 and has over 14 000 successful graduates. Our students all have one thing in common they aspire for a better life, a better job, earning more or increased knowledge and skills. We understand the common challenges that many students experience during their studies which are time, money and motivation. Academy of York’s solution to these challenges by offering correspondence studying which is recognized as one of the most effective and proven study methods. Skaityti mažiau