Read the Official Description

Standartinis kursas dėmesys sutelkiamas į visas pagrindines kalbos įgūdžius kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo. Dėmesys skiriamas gerinti mokinių bendravimo įgūdžius, plėsti savo žodyną ir padidinti jų pasitikėjimą kalbėjo rusiškai.

Mokytojai pasinaudoti vadovėlių ir papildyti pamokas su autentiško garso ir vaizdo medžiagos, tekstų ir straipsnių iš laikraščių ir žurnalų.

Su 4 pamokų pirmadienis-penktadienis ryte, studentai taip pat turi savarankiškai mokytis, popietės atskirų kursų ar užklasinėje veikloje pakankamai laiko.

  • Minimalus priėmimas amžius: 16 - Modulio prasideda: kiekvieną pirmadienį per metus - Minimali kurso trukmė: 1 savaitė - lygiai prieinamos: A1 - C1 - Tvarkaraštis: Pr-Pn, 9:30-13:00, 20 pamokos per savaitę.
  • Absoliutūs pradedantiesiems pradėti pirmąjį kiekvieno mėnesio pirmadienį, ištisus metus.

Kainos

  • 1-2 savaitės - 205 € / savaitę - 3-8 savaičių - 195 € / savaitę - 8 savaičių - 1560 € öioms standartiniu rusų kalbos užsiėmimai grupėje kainos galioja 1-8 savaičių kursą. Jeigu jūs planuojate imtis ilgesnius kursus rusų kalba (9-36 savaičių), prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Negrąžinamas registracijos mokestis - 70 eurų.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Open Enrollment
Duration
1 - 8 savaites
Full-time
Price
205 EUR
vieną savaitę
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date