Oficialus aprašymas

Programos apžvalga
Išplėstinė žinių apie naujausių mokslinių tyrimų klausimais

Rizikos draudimo fondai programa siekiama paaiškinti, kodėl rizikos draudimo fondų buvo toks patrauklus pastaraisiais metais ir svarsto, ar šis spektaklis yra tvarus.

Pradedant nuo rizikos draudimo fondų veiklos apžvalgą, ji Apžvalgos įvairių rizikos draudimo fondų investicinių modelių egzistavimą. Avansai į mokslinius tyrimus, kuriais siekiama nustatyti išsamią sistemą, kuri apima platų rizikos draudimo fondų strategijos.

Ši sistema vėliau naudojami siekiant parodyti, kaip rizikos draudimo fondų investavimo modeliai skiriasi nuo tų investicinių fondų ir kaip alpha gali būti išmatuoti. Programa remiasi mokslinių tyrimų darbas atliekamas BNP Paribas "rizikos fondų centro.

Bendrai finansuoja CFA institutas


Programa yra tiek akademiniu griežtas ir suderintas su profesine praktika. CFA instituto nariai, kurie baigti programą gaus 24 nuolatinį profesinį tobulinimąsi kredito val.

Turinys


Programų profiliai investuotojams į rizikos draudimo fondus ir analizuoja, kaip jos pasirinkti duomenų ir rodiklių įvertinti rizikos draudimo fondų veiklą. Jame išsamiai išvardyti konkretūs kriterijai, susiję su rizikos draudimo fondo valdytojas atrankos procesą ir po to vykusias derybas dėl sutarčių. Funkcijų, tokių kaip didelio Watermark arba kliūtis normas, kurios yra būdingos rizikos draudimo fondų, yra įvestas.

Per taikymo programą, dalyviai bus paprašyta pateikti tris klausimus jie norėtų, kad programa atsakyti. Fakultetas tada naudokite šiuos klausimus, siekiant nustatyti dėmesio skiriama specialiomis temomis.

Pagrindinės temos:

 • grįžti irimą alfa ir beta visoje rizikos draudimo fondų prekybos strategijų, naudodamas sudėtingus statistinius metodus
 • patvarumo alfa; ar amžių, kapitalo srautus ir dydį skauda alfa
 • kaip paskatos vadovų (delta pasirinkimo skatinamąjį mokestį sutartis) susijusios su būsimų rezultatų
 • apie kintančius investuotojų lūkesčiai ir Reglamentą (UCITS III) poveikis
 • kas Futur e pramonėje gali būti, atsižvelgiant į reprodukcijų arba klonai, kad yra siūlomos.


Privalumai


Nauda dalyviams


Programa remiasi naujausiais tyrimais atliekami tiek London Business School ir kitų pirmaujančių universitetų ir atspindi naujausias mąstymas suteikia jums žinias išlikti viršuje.

 • įvairovę kursų dalyviai reiškia, kad jūs gaunate tikrai tarptautinė perspektyva dėl įvairių klausimų, susijusių su rizikos draudimo fondais
 • realiame gyvenime verslo įmonių bei sąveika su dalyviais iš viso pasaulio teikti naujų žinių apie
 • sukurti tinklą, kaip programos dalyviai visas aktyvias pramonės šiandien ir liks puikus kontaktai
 • įgyti akademinių ir praktinių įžvalgų pasiekti darnią perspektyvą
 • susitikti ir aptarti d. e naujausius klausimus ir pokyčius, rizikos draudimo fondų veiklos kartu su pirmaujančių mokslininkų ir pramonės specialistus.

Nauda Rėmėjai ir darbdaviai


Pirmaujančių verslo mokyklų mokymo suteikia tvirtas technines žinias jūsų organizacijos poreikius.

 • praktines programas, teikia tiesioginę naudą: programos dalyviai galės taikyti tai, ką jie sužinojo, kai jie grįžti į biurą
 • mokymosi greta kitų pramonės dalyvių ir aptarti realių verslo bylose leistų jiems įgyti naujų įžvalgų apie tai, kaip įveikti sunkumus ir problemas.

Tikslinė auditorija


Dauguma dalyvių bus dar išankstinių žinių apie rizikos draudimo fondus ir jų investavimo stilių, prekybos strategijų, struktūrų ir kompensavimo būdų.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
3 dienų
Ištęstinės
Price
3,350 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date