Oficialus aprašymas

Programos apžvalga
"Kas vairuotojo jūsų rinką? Jūs, jūsų klientų ar konkurentų?"

Nuo rinkos veikiamus rinkos vairuotojo, tai rinkodaros programa analizuoja, kaip iniciatyvus bendrovės gali dirbti sėkmingai patenka į rinką vairuotojo naujovės, kurios duoda šuolis vertę savo klientams.

Dizainas atgaivinti strateginės rinkodaros mąstymą, rinkos Vairavimo Strategijos juda daugiau nei vien dabartinę logikos rinkos veikiamus įmonių, tokių kaip "klientas yra karalius" ir "santykių marketing". Nors klausytis savo klientams yra svarbus, tai rinkodaros programa paaiškinama, kaip galite juos mokyti suprasti išmokas siūlote šuolis, todėl vairavimo rinkos priekį, o ne leisti, kad jis vairuoti jus.

Šis rinkodaros programa orientuota į pagrindinių temų, įskaitant identifikavimo pamiršta klientų poreikius, skaičius išradinėjimo marketingo kompleksas ir pristatymo į kliento vertės šuolis. Šis rinkodaros programa padės jums ir jūsų kompanijai ieškoti vizija, žr galimybes, kai kiti to padaryti negali ir sukelti rinkos vairuotojo naujoves, kurios pertvarkys savo pramonę.

Turinys

Tradiciškai, rinkodara orientuota organizacijos mano, kad joms būtų skatinti rinkos dėsniai. Kaip kruopščiai rinkos tyrimų rezultatas tirti klientų poreikius, jie sukurti skirtingų produktų ar paslaugų, gerai apibrėžtas segmentas. Tačiau, nors klientai gali padėti kurti pagreitintą inovaciją, jie retai tvaraus konkurencinio pranašumo siūlomų rinkoje vairavimo strategiją.

Rinkos varomoji organizacijos naudoja radikalių inovacijų ginčyti esamos pramonės konvencijas. Šviečiant vartotojus apie jų naujos aukos, jie gali paversti rinkoje elgesį ir sukurti naujas rinkas nuo pamiršta klientų poreikius. Rinkos Vairavimo Strategijos dokumente nagrinėjama, kaip iniciatyvus bendrovės gali dirbti sėkmingai patenka į rinką vairuotojo naujovės, kurios duoda šuolis vertę savo klientams.

Tikslinė auditorija

Šis rinkodaros programa tinka vyresnysis rinkodaros specialistų, taip pat bendrų vadybininkų ir vadovų dinamiškų bendrovių.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
Price
5,450 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date