Organizacijos visiškai lemia rinka nuolat aplenkti savo konkurencijos pelningumas. Šios organizacijos atidžiai segmentas savo rinkas ir pristatyti išskirtinės vertės pasiūlymas į savo tikslinę klientų. Tačiau iš tiesų rinka orientuota organizacijos taip pat turi siekti daugiau nei garso rinkos strategija. Jie turi suderinti visas savo verslo aspektus, įskaitant jų kultūrą, tvirtai su tiksline kliento vertės pasiūlymas. Šiose organizacijose, visiems, nepriklausomai nuo pozicijos arba funkcija, žino, kas rinkos strategija reiškia, jo ar jos darbą ir priima sprendimus, atitinkančias šią strategiją.

Ši programa suteikia jums įgūdžių, kurie įvertins jūsų organizacijos rinkos strategijos bei Kultūros ir padės centras Jūsų įmonės rinkoje. Jūs išmoksite valdyti procesą reikia tapti ir išlikti nuolat į rinką orientuotos bei numatyti ir įvertinti kliūtis, su kuriomis susiduria per šį strateginius pokyčius.

Programos turinys

  • Dėl Garso rinkos strategijos Gamta
  • Rinkos savybės orientuota organizacijos
  • Orgprojektavimas
  • Sukurti Rinkos tikslingai Kultūra
  • Organizacinė gyvenimą

Formatas


Vyresniesiems nariams Kellogg School of Management pasaulyje-re nowned fakultetas dėstyti šią programą kartu su kitais pagrindiniais ekspertais. Interaktyvi mokymosi pabrėžiama, klasės diskusijos, taip pat vakare mažų grupių veikla, kurioje įdarbinama pratybas ir realaus pasaulio tyrimai.

Pagrindiniai privalumai


Per šį kursą, Jūs:

  • Bendraukite viduje, kaip būti tikrai didelis rinkos orientuota organizacija
  • Suprasti, kaip vairuoti tikslinės rinkos vertės pasiūlymas visoje jūsų organizacijoje ir konvertuoti rinkodaros iniciatyvas į nekilnojamąjį veiklos
  • Suprasti žingsnių derinant savo organizaciją pagal tikslinę rinką vertės pasiūlymas
  • Plėtoti bendradarbiavimą ntinuous, tvarios, ir natūralus procesas, kad mokytis apie bei prisitaikyti prie tikslinės rinkos poreikius

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 43 daugiau kursų Kellogg School of Management at Northwestern University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
4 dienų
Ištęstinės
Price
7,700 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date