Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Rinkodara sertifikatas yra plataus poveikio prekybos su konkrečių koncentracijų interneto ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros, marketingo tyrimų, Integruotos marketingo komunikacijos, klientų patirtis vadybos ir analitikos. Programa yra sukurta siekiant suteikti platų poveikį rinkodaros kampanijos planavimą ir vykdymą teikiant asmenims su konkrečių atvejų tyrimus ir projektus, kuriais siekiama plėtoti savo patirtį šioje srityje įvairovė. Tai gerai tinka jaunesniųjų arba vidutinio lygio rinkodaros specialistams, kurie nori augti ir tobulinti savo profesinę kompetenciją rinkodaros, taip pat tiems, kurie gali norėti siekti karjeros kaip rinkodaros vadybininkas.

Sąvokos yra nagrinėjamas iš mažų perspektyvos ir vidutinių organizacijų, tad jūs galėsite išmokti tiek aukšto lygio strategijas, taip pat vidutinio lygio įgyvendinimo tikslus. Baigus šią programą, jums bus sukūrėme platų portfelį įgūdžių ir gebėjimų, susijusių su naujausias tendencijas pramonėje.

Reikalingi kursai apima:

Rinkodaros principai (4 kreditai)

Įvadas į rinkodaros ir rinkodaros principų samprata, daugiausia dėmesio, kaip rinkodaros sukuria vertę klientui. Apklausa marketingo komplekso (produkto, kainos, reklamos ir vieta / platinimo) ir jo taikymą produktų ir paslaugų pelno ir ne pelno įmonių vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu aplinkoje.

Marketingo tyrimai (3 kreditai)

Sužinokite, kaip padaryti efektyvias rinkodaros sprendimus naudojant marketingo tyrimai. Naršyti rinkos tyrimų šaltinius, duomenų rinkimas, analizė, tyrimai, mokslinių tyrimų teorijas ir strategijas. Įvertinti kiekybinę ir kokybinę tyrimus su apie vertę ir apribojimų įvairių šaltinių dėmesio. Nustatyti kaip dera ir valdyti marketingo tyrimų šaltinius.

Klientų Patirtis valdymas (3 kreditai)

Kurti už įvairiais būdais klientų patirtį produktų ir paslaugų dėkingi, nuo prekės ženklo žinomumą į produktų ir paslaugų įvykdymo lojalumo programas. Išnagrinėti klientų ir prekės ženklo patirtį. Nustatyti kaip sukurti klientų patirtis vadybos sistemą. Sužinokite pristatyti išskirtinį klientų aptarnavimą.

Internetas ir Social Media Marketing (3 kreditai)

Naršyti interneto rinkodara, įskaitant jos sudedamąsias dalis, struktūros ir technologijos, taip pat rinkodaros koncepcijų taikymo socialinės žiniasklaidos. Sužinokite strategijas, priemones ir taktiką, susijusius su interneto rinkodaros, ypatingą dėmesį skiriant į pranešimų metodų, skirtų specialių socialinių vidurinėse priemonių kūrimas.

Integruotos marketingo komunikacijos (3 kreditai)

Apklausa reklamos, pardavimo skatinimo, viešųjų ryšių, tiesioginės rinkodaros ir marketingo komplekso remti rinkodaros strategiją integraciją. Sužinokite segmentavimas, tikslinė, pozicionavimo, pirkėjo elgesį ir prekės ženklo sąsajas. Naršyti planavimo, biudžeto sudarymo, o išsamią, Integruotos marketingo komunikacijos programos vykdymą nuo pranešimo vystymuisi per žiniasklaidos atrankos ir vertinimo.

Rinkodaros Analytics "(3 kreditai)

Sužinokite, kaip rinkodaros matavimas yra susijęs su verslo investicijų grąža "Analytics" naudojimas. Peržiūrėkite vaizdas iš viršaus kampanijos efektyvumą, taktiniai valdymo ir realaus laiko kampanijos kontrolė. Naršyti kaip integruoti rezultatus iš daugelio žiniasklaidos ir kanalų, įskaitant mažmeninės prekybos, pardavimų, rinkodaros ir interneto tiesiogiai žiniasklaida. Apima naudojimą analizės įrankiai.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Redlands »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
11 mėnesių
Ištęstinės
Price
7,505 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date