Read the Official Description

Šis populiarus ir labai žinomas kursas jau veikia jau daugiau kaip trisdešimt metų. Kursas siūlo griežtą ir etišką profesinės praktikos kursą, suderinamą su įvairių verslo modelių ir svarstyklių architektų biuruose.

Kursą sudaro 18 vakarinių paskaitų, vykstančių kas savaitę trečiadieniais 18.30 val., Serija. Kursų metu studentai mokomi iš vienos pusės rengdami 10 000 žodžių atvejo studijas, jų 2000 žodžių "Karjeros įvertinimas" ir jų PEDR (profesinės patirties kūrimo įrašas), kuriuos kontroliuoja 3 dalies kursų vadovas.

3 dalies kursą patvirtina RIBA, kurį nustato architektų registracijos valdyba. Tinkamai kvalifikuoti kandidatai, išlaikę 3 dalies profesinės praktikos egzaminą (turintys minimalią dvejų metų profesinę patirtį), gali kreiptis į Architektų registracijos valdybą, kad galėtų užsiregistruoti kaip architektai ir prisijungti prie "Royal Institute of British Architects" kaip privilegijuoto nario.

Kandidatai, neturintys pripažintos 2 dalies architektūroje, gali norėti atlikti mokomąsias pamokas kaip KPD veiklą ir tobulinti savo žinias apie profesinę praktiką Jungtinėje Karalystėje. Šiuo atveju jie nebus tinkami kreiptis dėl RIBA 3 dalies egzamino.

Šis kursas susideda iš savaitinių vakarinių paskaitų trečiadieniais, 6.30 val.


Akreditacijos


Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas


Moduliai

Kursas prasideda aštuoniolikos savaičių vakarinio paskaitos kursu, papildytu vadovėliais, atvejo studijų seminarais ir studijų grupėmis.

Šio kurso tikslas - parengti architektūros studentus, turintiems RIBA 2 dalį (ir turintys atitinkamą profesinę patirtį), rengiant RIBA 3 dalies profesinės praktikos egzaminą. Profesinės praktikos kursas apima pagrindines ir svarbias profesinės praktikos studijų programos, kurias rekomenduoja RIBA, įskaitant; dabartiniai statybos įstatymai, planavimas, sutarčių teisė, statybos sutarties rūšys, architektūros valdymas, praktika ir statyba, finansų kontrolė, verslo valdymas, profesinė atsakomybė ir ginčų sprendimas.

Prieš keturias savaites iki rašytinio egzamino egzamino rengimo seminaro, kuriame studentams vadovauja egzaminas ir "žaidžiant sutarties žaidimą", supažindina juos su JCT sutarties vykdymu.

  • paskaita ir egzaminas
  • atvejo analizė
  • karjeros įvertinimas ir profesionalus pokalbis


Įsidarbinimo galimybės

Profesinės praktikos kursas tinka tiems kandidatams, kurie nori pasirengti RIBA 3 dalies egzaminui arba tiems, kurie nori geriau suprasti profesinę praktiką, nes ji susijusi su architektūra, kaip CPD programos dalis. Pakartoti, kad kandidatams, kurie nori vykdyti kursą kaip KPD veiklą, nebus leidžiama dalyvauti 3 dalies egzaminuose.

Šios įmonės neseniai finansavo savo darbuotojus šiuo kursu:

Foster ir partneriai, EPR, Hamiltons, Hawkins \ Brown, Squire ir partneriai, Alians ir Morrison, Broadway Malyan, Sheppard Robson, Terry Farrell, Tangram, Porphyrios Associates, Grimshaw, Fletcher Priest Architects ir Rogers Stirk Harbour Partnership.


Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

  • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
  • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Patekimo reikalavimai

Tinka Jungtinės Karalystės architektų studentams, kurie išlaikė tiek pripažintą RIBA 1 ir 2 dalį, tiek įgijo tinkamą profesinę praktiką kaip savo diplomą ir magistro kvalifikaciją - arba užsienio studentams / architektams, turintiems Architektų registracijos valdybos (ARB) pripažinimo ne Jungtinės Karalystės kvalifikacijų lygiavertiškumas tiek RIBA 1 ir 2 dalims.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Program taught in:
Anglų
Last updated June 11, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
12 mėnesių
Part-time
Price
2,800 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date