Read the Official Description

Kurso sukūrimas Projektas skirtas plėtoti ir skatinti meninį potencialą sudėtingiausių studentų, nori ištirti didžiąją dalį savo kūrybos.

Parengti konceptualizavimo, dokumentus, įgyvendinimo ir sklaidos kūrinio etapus, kiekvienas studentas pasirenka kūrybinį projektą, kuris veiks visą kursą, prižiūrint mokytojui ir praturtino kritinės peržiūros grupei.

Šis avansas, grindžiamas paties kūrinio, vertinimas ir kuravimo-yra sustiprinta fotografų skaičiaus pripažintą meninę patirtį, kad kartu su suderintiems pagrindams ir meno centruose apsilankė padėti plečia akiratį bendradarbiaujant kūrybiškumo.

Žinoma, yra svarbu, kad visi tie, kurie jaučia fotografijos, kaip meninės raiškos priemonių, taip pat tiems, kurie pasirinko plėtoti savo fotografijos veiklą kitose srityse, ir žino, kad svarbu turėti kritišką požiūrį svarbą ir sukurti darbo įstaigą atitinka savo charakterį.

GrisArt, žino eksperimentiniais ir gamybinių galimybių skaitmeninių technologijų rodo, kad, atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio interesus, šis kursas yra papildytas viena ar dvi po: - Modulio Digital Image Processing - Video kursai fotografai

Šis kursas yra
Start Date
Spal 2019
Duration
7 mėnesių
Part-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
End Date
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date