Projektų valdymo 8 savaičių pažymėjimo programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įdėkite projekto valdymo įgūdžius į savo santrauką po dviejų mėnesių studijų! Pasimokykite iš praktikuojančių specialistų apie geriausią praktiką, įrankius ir metodus, kad galėtumėte efektyviai valdyti projektus nuo inicijavimo ir planavimo iki vykdymo ir kontrolės bei galiausiai projekto pristatymo. Įgykite praktinių įgūdžių efektyviai vadovauti ir valdyti projektus technologijų, gyvybės mokslų, statybos, finansinių paslaugų, sveikatos priežiūros ir kitose pramonės srityse.

Įgykite konkurencinį pranašumą įeidami į darbo jėgą ar siekdami tos paaukštinimo. Viską, ką išmokote, galite nedelsdami panaudoti darbo vietoje.

Pagrindinis instruktorius: Timothy Donahue-Bombosch, Ph.D.

Timothy Donahue-Bombosch, Ph.D., pagarbos instruktorius, yra sertifikuotas projektų valdymo profesionalas (PMP) ®, turintis daugiau nei 10 metų patirtį valdant Cisco, Ericsson, Hewlett-Packard, IBM, Becton-Dickinson, Beckman Coulter projektus. , „Genentech“, „Iridex“, „Affymetrix“, „Kaiser Permanente“ ir „Mindjet“. Jis dažnai kalba apie projektų valdymą, turinio valdymą, socialinius tinklus ir turinio globalizaciją.

Programos išmokos

Sužinokite „Live Online“

Prisijunkite prie klasių stiliaus interaktyvaus mokymosi iš bet kurios pasaulio vietos! Dalyvaukite suplanuotose internetinėse sesijose kartu su instruktoriumi ir klasės draugais, be to, atlikite kursinius darbus.

Intensyvi mokymo programa

Kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio dalyvaukite 3 valandose užsiėmimų ir seminarų. Uždirbkite 8 akademinius kreditus (iš viso 120 valandų mokymo).

Pasiruoškite PMP® egzaminui

Sukurti tvirtą pagrindą Projektų valdymo instituto (PMI) projekto valdymo profesionalo (PMP) ® egzaminui.

Akademinė kompetencija

Mokykitės aukščiausio lygio pasauliniame viešajame universitete.

Capstone projektas

Susikurkite savo aplanką remdamiesi realiojo pasaulio projektu, kurį atliksite tobulėdami kurso metu.

This photo is free for public use. ❤️ If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

Tvarkaraštis

Pažink kiekvieną temą kiekvieną savaitę, mokydamasis kartu su savo klasės draugais.

1–2 savaitės: projekto inicijavimas ir planavimas 3–4 savaitės: projekto tvarkaraštis ir rizikos valdymas
Sužinokite, kaip inicijuoti projektą, sukurti suinteresuotųjų šalių valdymo planus ir atlikti reikalavimų analizę. Taip pat išmoksite pagrįsti projektus atlikdami IG analizę, galimybių studijas ir išsamų verslo pavyzdį. Dėl to jūs suprasite projekto chartiją, kaip išsamių inicijavimo procesų, kurie vėliau vadovaujasi projekto planavimu ir pristatymu, išvestį. Šiandienos projektai yra labiau suvaržyti laiko, kelia didesnių techninių iššūkių ir mažiau tikėtina, kad turės pakankamai išteklių nei praeityje. Tačiau specifiniai metodai gali padėti susidoroti su projekto rizika ir atpažinti bei valdyti galimas problemas. Išmokite praktinių sunkių projektų užbaigimo metodų ir ištirkite, kaip šiuos metodus pritaikyti savo projektuose.
5–6 savaitės: Projekto išlaidų ir viešųjų pirkimų valdymas 7–8 savaitės: projekto vykdymas ir kontrolė
Produktų ir paslaugų pirkimas yra esminė projekto vadovo atsakomybės dalis. Sužinokite pirkimo proceso pagrindus, pradedant nuo pirkimo dokumentų ir specifikacijų kūrimo iki tiekėjų pasiūlymų įvertinimo, tinkamų sutarčių sudarymo ir sėkmingo sutarčių vykdymo priežiūros. Išnagrinėkite įvairius sutarčių ir mokesčių variantus. Sėkmingas projekto vadovas remiasi efektyviu valdymo procesu ir pradiniu projekto planu, kad stebėtų pažangą, nustatytų skirtumus ir imtųsi priemonių sušvelninti problemų poveikį. Sužinokite, kaip valdyti projekto vykdymą baigiant ir vertinant. Jūs taip pat tyrinėjate projekto kontrolės įrankius ir metodus.

Baigę gausite pažymėjimą iš akredituotos įstaigos.

Programos detalės

2020 m. Vasara: 2020 m. Birželio 1 d. – liepos 24 d

Kreipkitės iki: gegužės 13 d

Mokymas: 8000 USD

Tai įtraukia:

 • Kursų kursai ir vadovėliai
 • Akademinis patarimas

Į mokslą neįeina:

 • Būstas
 • Patiekalai
 • Transportas
 • Asmeninė veikla

Priėmimo sąlygos

 • Įvertinimo taškų vidurkis (GPA): 3,0
 • Baigti trejų metų bakalauro studijas

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimas

Nesvarbu, ar esate studentas, dirbantis profesionalas, ar visą gyvenimą besimokantis asmuo, turėsite įrodyti anglų kalbos žinias, kad galėtumėte priimti į bet kurią iš mūsų tarptautinių studentų programų.

Pastaba: jūsų nuorašai ir įgaliojimai turėtų atspindėti anglų kalba užpildytą kursinį darbą. Mūsų Priėmimo skyrius įvertins visą dokumentaciją ir informuos jus, jei reikia papildomų elementų. Atminkite, kad mūsų priėmimo procesas yra holistinis ir atitikimas anglų kalbos mokėjimo reikalavimui negarantuoja priėmimo. Pašto adresu internationaladmissions@berkeley.edu su klausimais ar norėdami sužinoti daugiau.

Anglų kalbos reikalavimus galite įvykdyti bet kuriuo iš šių būdų:

Testo balai Pokalbis Atsisakymas
 • TOEFL: 90
 • IELTS: 7
 • DAAD: C1
 • Kembridžo anglų kalba pirmoji (FCE): C
 • TEM-4 arba TEM-8: 70
Jūs patenkinsite interviu reikalavimą, jei uždirbsite vieną iš šių minimalių balų:

 • TOEFL: 79–89
 • IELTS: 6.5
 • TOEIKAS: 700–900
 • Preliminarus Kembridžo anglų kalbos (PET) pažymys
 • ELS lygis 112, kai ELS GPA yra 3,0

arba

 • Jūs praleidote interviu su UC Berkeley Extension verbautoju. Pokalbiai vyksta jūsų gimtojoje šalyje.

Galite paprašyti išimties, jei atitiksite vieną iš šių reikalavimų:

 • Baigėte vienerius metus nuolatinio mokymo kolegijoje lygio, tik anglų kalba.
 • Jūs sėkmingai baigėte universiteto lygio programą šalyje, kurioje anglų kalba yra oficialioji kalba.
 • Esate iš šalies, įtrauktos į neapmokestinamų prekių sąrašą. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su konsultantu.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Skaityti daugiau

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Skaityti mažiau
Berkeley , San Franciskas + 1 Daugiau Mažiau