Projektų finansavimo pažymėjimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

 • Diplomas: Pažymėjimas (diplomas neprivalomas)
 • Režimas: Visas laikas
 • Kurso data: 2020 m. Rugsėjo 28 d. – spalio 02 d
 • Trukmė: 5 dienos
 • Akreditacija: ATHEA

Investicijų į kylančios ekonomikos šalis skatinimas

Projekto finansavimo programa daugiausia skirta dalyviams iš ne Europos šalių ir (arba) NVO, kurie veikia šiose šalyse.

MSM sukūrė vieną iš pirmųjų kursų Europoje, kuriame supažindinama su mišriomis finansinėmis priemonėmis - tai kritinių žinių sritis, kad būtų galima visapusiškai išnaudoti naujos kartos finansinius šaltinius, skirtus skatinti privačias investicijas kylančios ekonomikos šalyse.

"Bendradarbiavimas yra raktas. Kitos mintys ir patirtis dažnai būna geresnės nei jūsų pačių. Pradėjus nuo to fakto man teko garbė dalyvauti pačioje įvairiausioje grupėje, kokią aš kada nors turėjau. Žaisti kartu su atvejų tyrimais ir pristatyti savo komandos darbą visiems dalyviai buvo nepaprastai įspūdingi. Tai ne tik vadovų kursai apie projektų finansavimą ar projektų valdymą, bet ir tai, kaip jūsų tikroji patirtis pritaikoma naujoms žinioms, kurias ketinate įgyti ".

Hisham Sherif, MSM projekto finansavimo ir projektų valdymo programos dalyvis 2019 m. Spalio mėn.

2015 m. Buvo kritiniai metai pasaulio ekonomikos plėtrai. 2015 m. Rugsėjo mėn. JT viršūnių susitikime viso pasaulio vadovai priėmė globalią 2030 m. Plėtros darbotvarkę. Nauji globalūs tikslai, vadinami Tvaraus vystymosi tikslais, yra ambicingi ir reikalauja vienodų užmojų panaudojant oficialios plėtros paramos „milijardus“ kanalui ir miniai nukreipti. į „trilijonus“ į visų rūšių investicijas: valstybines ir privačias, nacionalines ir tarptautines. Šie tikslai paskatins pasaulio ekonomikos plėtros darbotvarkę per ateinančius 15 metų.

Visapusiškas įvairių finansinių priemonių panaudojimas finansuojant verslo projektus, kurie sukurs darbo vietas ir paskatins ekonominę plėtrą, yra kritinis iššūkis viso pasaulio verslo žmonėms.

Ar žinojai, kad gali suderinti šį kursą su projekto valdymo kursu, kuris vyks prieš savaitę? Sujungę šiuos du kursus sutaupysite iki 500 EUR, -

Projekto finansavimo kursas, kurį vedė Rui Santos iš „ MSM on Vimeo“.

Priežastys, dėl kurių reikia sekti šią programą

 • Plėtros finansavimas (FIN4DEV) yra proveržis, vis dar skleidžiamas viešai, turint ribotą prieigą prie struktūros turinio, koks bus suteiktas šiame kurse.
 • Mišrios finansinės priemonės yra nauja viešojo ir privataus verslo tendencija, siūlanti privatiems investuotojams visiškai naujas galimybes.
 • Gebėjimas rengti tinkamus, įgyvendinamus ir veiksmingus investicinius projektus yra nepaprastai svarbus norint turėti prieigą prie mišrių finansinių priemonių.

Kursų temos

Kurso metu bus aptariamos šios temos:

 • Įvadas į plėtros finansavimą
 • Privataus sektoriaus vaidmuo finansuojant plėtrą
 • Privatūs plėtros finansai
 • Daugiašalių plėtros bankų finansinis vaidmuo

Mokymo metodai

Kursų metu bus naudojami šie požiūriai:

 • Paskaitos
 • Pristatymai
 • Grupinis darbas
 • Diskusijos

Paskaitos pagrįstos praktinėmis užduotimis, kurias veda darbo grupės. Užduočių rezultatai pateikiami klasėje ir aptariami su kolegomis. Proceso metu studentai paruošia pavyzdžius, kurie iliustruoja teorines sąvokas, pasidalintas paskaitų metu, tuo pačiu stiprindami pristatymo įgūdžius.

paper, business, finance„mohamed_hassan“ / „Pixabay“

Tavo profilis

 • Projektų vadovai, projekto komandos nariai ir programos koordinatoriai, turintys vadybines užduotis
 • Konsultantai, užsiimantys projekto veikla

Sertifikatas / diplomas

Kiekvienas dalyvis gauna pažymėjimą apie dalyvavimą paskutinę programos dieną. Taip pat galima gauti MSM diplomą programai. Norėdami gauti MSM diplomą, turite užpildyti rašytinę užduotį, kurioje parodysite, kad sėkmingai pritaikėte programos mokymosi rezultatus. Užduotis turi būti atlikta praėjus 30 dienų po paskutinės programos dienos. Kai jūsų užduotis atitiks mūsų reikalavimus, jums bus įteiktas diplomas. Mokestis už šią užduotį yra 160 eurų. Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie pasirinktos programos paskyrimą, susisiekite su mumis ep @ MSM .nl

Treneris

Rui Miguelis Santosas

Ekspertas ir treneris, atsakingas už rezultatais grindžiamą plėtros programų ir projektų valdymą bei vertinimą

Rui Miguel Santos turi didelę donorų finansuojamų projektų patirtį visame pasaulyje (įskaitant Estiją, Moldovą, Kiniją / Makao, Kamerūną, Gaboną ir Senegalą). Jis yra Portugalijos pilietis ir skaito paskaitas įvairiose institucijose, įskaitant:

 • Trys prestižiškiausi Portugalijos universitetai (technikos universitetas, Naujasis universitetas ir Katalikų universitetas)
 • Nyderlandai ( Maastricht School of Management )
 • Ruanda (Ruandos administravimo ir vadybos institutas)
 • Moldova (Viešojo administravimo akademija)

Per visą savo karjerą Rui vedė mokymo kursus studentams iš daugiau nei 30 šalių ir yra susipažinęs su įvairiomis, daugiakultūrėmis auditorijomis.

Mirjana Stanisic MSC

Projektų valdymo ekspertas ir dėstytojas

Mirjana Stanisic turi didelę donorų finansuojamų projektų patirtį kylančiose ir pereinamojo laikotarpio šalyse (Egipte, Rumunijoje, Bangladeše, Serbijoje ir Juodkalnijoje). Anksčiau ji dirbo nacionaline eksperte Serbijoje ir Juodkalnijoje ir turi kelerių metų tarptautinio bendradarbiavimo su atitinkamomis tarptautinėmis aplinkos ir klimato pokyčių organizacijomis patirtį. Mirjana dalyvavo įvairiuose projektuose ir programose, finansuojamose UNEP, UNECE, Pasaulio banko, IUFRO, Nuffic ir kt. Šiuo metu ji dirba Maastricht School of Management dėstytoja ir konsultante, veda projektų valdymo mokymo kursus, parašo pasiūlymus ir rengia įvairias temas. susijusios su darniu vystymusi.

Mokesčiai ir finansavimas

Visas mokestis už mokslą

Kurso mokestis - 2 799 eurai

Į mokslą įeina visa kursų medžiaga, studijų medžiaga, gaivieji gėrimai pamokų metu ir priešpiečiai kiekvieną klasės dieną. Į studijų kainą neįskaičiuojamas būstas, kitas maistas ir pragyvenimo išlaidos. Dalyviai privalo patys susitarti dėl apgyvendinimo. MSM gali padėti surasti apgyvendinimą viešbutyje.

Stipendijos

Stipendijų galimybės gali būti sujungtos iki 50% viso studijų mokesčio.

Įmonių nuolaida:

 • 15% 2 dalyviams, atvykusiems iš tos pačios organizacijos per 1 mokslo metus
 • 25% 3 dalyviams iš tos pačios organizacijos per 1 mokslo metus
 • 40% 4–6 dalyviams iš tos pačios organizacijos per 1 mokslo metus
 • Daugiau nei 6 dalyviams pasiūlysime pritaikytą programą

Europos žvaigždžių stipendija:

 • 50 proc. - Europos piliečiams ir ilgalaikiams gyventojams. Pateikite 2–3 puslapių esė tema: „Koks bus teigiamas pokytis mano organizacijai ir man po dalyvavimo šiame kurse?“

„Alumni“ mokymasis visą gyvenimą:

 • 15% nuolaida Maastricht School of Management užregistravo absolventus

Dekano plėtros fondas:

 • Peržiūrėkite mūsų svetainę norėdami sužinoti tikrąją programos kainą (visas studijų mokestis - / - DDF stipendija).

Atšaukimo politika

Autorius: MSM :

 • MSM pasilieka teisę atidėti arba atšaukti programą tuo atveju, jei dalyvių skaičius neatitinka MSM reikalavimų dėl minimalaus dalyvių skaičiaus. Visos įmokos, sumokėtos MSM už mokslą, bus grąžintos. Programos atidėjimo ar atšaukimo atveju MSM informuos kandidatus, įtrauktus į sąrašą, likus ne mažiau kaip šešioms savaitėms iki planuojamos programos pradžios.

Dalyvis:

 • Jei priimtas dalyvis nusprendžia prieš dalyvavimą mokant mokestį už mokslą, atšaukimo išlaidos yra 200 eurų, - (administracinės išlaidos)
 • Jei atšaukimas įvyks paleidus programą, pinigai nebus grąžinti.
 • Atšaukimo mokesčiai neimami, jei užsiregistravęs dalyvis, MSM raštišką MSM sutikimą, prieš kurso pradžią bus pakeistas kitu dalyviu. Grąžinti studijų mokesčiai bus grąžinami tik remiančiajai šaliai, ir jo negali perduoti ar išpirkti jokia kita šalis.
 • Dalyviai, kuriems nebuvo suteikta viza, kad galėtų atvykti į Nyderlandus, gali būti visiškai kompensuoti, jei yra pateikiamas raštiškas oficialus dokumentas dėl tokio atsisakymo išduoti vizą.

Priėmimas

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

 • Programai, vykdomai nuo 2020 m. Rugsėjo 28 d. – spalio 02 d .: 2020 m. Rugpjūčio 28 d

Priėmimo sąlygos

Kandidatai turėtų turėti galimybę akademiškai ir profesionaliai veikti bakalauro lygiu. Kadangi tai yra interaktyvi programa, kandidatai turėtų mokėti pakankamai šnekamosios ir rašytinės anglų kalbos, kad galėtų sekti programą ir aktyviai dalyvauti. Jei paaiškėja, kad pareiškėjas nemoka pakankamai anglų kalbos, pažymėjimas nebus suteiktas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... Skaityti daugiau

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. Skaityti mažiau