Read the Official Description

ESPOL siūlo Europos politikos programą tarptautiniams studentams.

Tai pažangi programa, orientuota į šiuolaikinių visuomenių globalizuotame pasaulyje reguliavimą. Jame nagrinėjamos svarbiausios politinės problemos ir nagrinėjamos jų sprendimo strategijos. Mokymas orientuotas į tarptautinės politikos reguliavimą Europos ir pasauliniu mastu, aprūpinant studentus žinių ir įgūdžių, reikalingų suprasti ir įtakoti rytdienos pasaulį.

Europos politikos programoje visi kursai yra mokomi anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant Europos integracijai ir politikai. Be to, studentai Aljansas Française kalba prancūzų kalba pradedančiam, tarpiniam ar aukštesniam kursui.

Programa apima studijų keliones į Briuselį, Paryžių ir kitus Europos miestus. Studentai gali pasirinkti studijuoti ESPOL rudens semestre, pavasario semestre ar visus metus. Studentai gauna pažymėjimą ir 30 ECTS už vieną semestrą arba 60 ECTS už visąmetą studijas.

Europos politikos programa yra atvira bakalauro ir magistrantūros studentams, kurie nori praleisti semestrą ar metus viename iš didžiausių Prancūzijos universitetų, siekdami išplėsti savo žinias apie Europos institucijas ir išmokti prancūzų kalbą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Ši programa yra atvira bakalauro ir magistrantūros studentams. Studentai turėtų išsiųsti savo naujausią diplomą, savo akademinį įrašą ir CV adresu espol (@) univ-catholille.fr

60118_Capturadetelade2017-11-0714-05-43.png

60119_Capturadetelade2017-11-0714-05-44.png

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 metai
Price
9,000 EUR
vieneriems metams
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date