Read the Official Description

Profesinės apdailos programa

Profesionalus Apdailos programa yra 3 mėnesių programa, skirta studentams, kurie baigė savo Profesionali Virtuvinė programą, arba lygiavertė programa iš kitos kulinarijos mokykloje. Pareiškėjams, kurie kvalifikuoti iš kitos mokyklos, SCAFA atliks praktinį vertinimą, siekiant įvertinti jų tinkamumą profesinės Finishing programą.

Sėkmingai užbaigus programą studentai gaus III lygio diplomą iš miesto ir gildijos, Londone ir atestuojama sertifikatą KHDA (Govt. Dubajus)
Pagrindinės funkcijos programos yra:

• Ši programa ruošia studentus prabangiau aspektų kulinarinio meno bei veikia restoranas verslui.

• Programa yra valdomas iš mokyklos studentas paleisti, mokymo restoranas, SCAFÉ, kur studentai yra mokomi praktinių įgūdžių realioje darbo aplinkoje.

• Studentai mokysis įgūdžius pradedant nuo veikia verslą svetingumo industrijos, meniu plėtros ir kainuoja, perkant ir valdyti produktus, profesionalų aptarnavimą, švelniavilnių pietūs paruošimas, pateikimas ir dengimo, gomurio plėtrą ir restoranų veiklą.

• mokyklos restoranas yra speciali platforma, iš kurios šie įgūdžiai yra mokomi studentai.

• Klasės dydis yra ribojamas iki 6 mokinių tik užtikrinti kiekvienas studentas gauna individualų dėmesį.

• Programa mokestis apima: - Visos kursą ir studijų medžiagą - ingredientų, įrankiai ir įrenginiai - Uniformos - pietūs programa mokestis: AED 33.000 Susisiekti su daugiau informacijos apie mokesčio sumokėjimą variantų mokykla.

Programa apims šias sritis:

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Liepa 2019
Duration
3 mėnesių
Full-time
Price
33,000 AED
Mokestį įeina, Visos Žinoma ir tyrimo medžiaga * Sudėtis, įrankiai ir įranga * Uniformos (2 komplektai virėja švarkai ir kelnės ir 1 Chef skrybėlė) * Ekspertizės mokestis * Miestas & Guilds Level 2 diplomas * KHDA (Govt. Dubajaus patvirtina sertifikatą)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Liepa 2019
End Date
Application deadline

Liepa 2019

Location
Application deadline
End Date