Šie kursai suteikia galimybę tiems profesionalams, kurie vertina kruopščiai suplanuotą programą, padedančią jiems naudotis anglų kalba įvairiais darbais.

Studentams priskiriamos kalbos užduotys, tiesiogiai susijusios su jų profesiniu gyvenimu: teisės, informacinės technologijos, medicina, mokslas, inžinerija, nafta

Mūsų specialiai atrinktiems mokytojams, skirtiems vienam asmeniui mokytis ar grupėms, bus atitinkamos žinios ir mokymo įgūdžiai studento interesų sferoje. Šie kursai padės jums pasiekti atitinkamo anglų kalbos lygį, kurį galite pasitikėti savo karjera. ESP kursai gali būti derinami su bendraisiais anglų kalbos kursais, verslo anglų kalbos kursais ar kitu kursu.

Kai kurie profesionalių anglų sričių pavyzdžiai:

 • Inžinerija anglų kalba
 • Anglų kalba medicinos specialistams (gydytojai, dantų gydytojai, vaistininkai, slaugytojai
 • Aviacijos anglų kalba
 • Turizmo anglų kalba
 • Anglų kalba teisės / legal English
 • Anglų kalba dailės
 • Finansinė anglų arba anglų kalba
 • Anglų kalba IT
 • Žurnalistų anglų kalba
 • Anglų kalba
 • Anglų kalba kariuomenei
 • Jūrų anglų kalba
 • Žemės ūkio anglų kalba

Pastaba: studentai, užsisakantys šį kursą, turėtų iš anksto pateikti mokyklai išsamią informaciją apie savo profesinį gyvenimą ir anglų kalbos poreikius. Tai leis mokytojui kurti tinkamą mokymosi programą ir studijuojant studentams suteikti tinkamiausius išteklius.

 • Veikimo laikas: ištisus metus
 • Lygis: nuo pradedančio iki tobuliausi
 • Trukmė 1 pamoka: 45 minutės
 • Pamokos per savaitę: 20 pamokų (15 valandų), 30 pamokų (22,5 val.)

Derinimas Bendra anglų kalba 20 pamokų per savaitę "Individualus" Profesionalus anglų kalbos kursas 10 pamokų per savaitę

Šis kursas yra ideali tiems studentams, kurie nori pagerinti savo bendrą anglų kalbos įgūdžius rytoj, kai jie gali praktikuoti visus savo kalbos įgūdžius per interaktyvią klasę, o po pietų atkreipia dėmesį į savo profesinius poreikius. Per šias privačias pamokas, padedant ir vadovaujant savo mokytojui, jie gali dirbti, kad sujungtų savo profesinę patirtį ir anglų kalbos žinias, kad galėtų ugdyti savo gebėjimą dirbti savo srities ekspertais anglų darbo aplinkoje.

Kaip ir visose vienos pamokos pamokose, pagrindinis šios priemonės pranašumas yra tai, kad individualus mokytojo dėmesys sutelktas tik vienam studentui, todėl pats kursas yra suderintas su moksleiviu ir mokytojais ir yra pagrįstas profesiniais poreikiais studento, su kuria jis / ji prašoma aptarti su mokytoju kurso pradžioje.

Derinimas Bendra anglų kalba 20 pamokų per savaitę Profesionalų anglų kalba 10 pamokų per savaitę (prieinama mažiausiai 2 studentams)

Šis kursas yra labai naudingas tos pačios srities kolegoms ar specialistams, kurie turi panašią anglų kalbos kompetenciją, ir norėtų pagerinti bendrą anglų kalbos lygį su kitais studentais ryte, o popietę sutelkiant dėmesį į konkrečias bendras profesinio darbo vietas .

Kartu su savo mokytojais jie gali nustatyti kurso tikslų ir nustatyti, kokie jų žinių apie anglų kalbą trūkumai labiausiai susiję su jų darbu.

Tai užtikrina, kad studentai atsisako daugiau pasitikėjimo savo bendrais anglų kalbos įgūdžiais ir jiems taikomomis anglų kalbos žiniomis lengviau pereiti į jų profesinį kontekstą.

Uždaros grupės 20 pamokų per savaitę (prieinama mažiausiai 4 studentams)

Šis kursas skirtas tiems studentams, kurie norėtų išskirtinai ir intensyviai orientuotis į savo profesinę anglų kalbą su kitais panašios profesinės veiklos sritimis, nepriklausomai nuo to, ar jie dirba kartu.

Su intensyviu dėmesio centru tam tikroje kompetencijos srityje, tokio kurso pamokos yra įdomus ir veiksmingas būdas gerinti anglų kalbos mokymą, kiek tai yra įmanoma atsižvelgiant į konkrečias jų interesų sritis, nes kursų turinys ir tikslai derinami klasėje su mokytojas, kad užtikrintų veiksmingus rezultatus visiems susijusiems studentams ir užtikrintų pasitikėjimą, reikalingą sklandžiai ir patogiai funkcionuoti jų atitinkamoje profesinėje aplinkoje, kai vartojate anglų kalbą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Gateway School Of English »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date