Profesinis diplomas interjero dizaino kursuose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„ The Interior Design School yra tikras profesionalus ir kūrybingas gydymas.

Mokytojo unikalus požiūris ir tvirtas atsidavimas puikiai dera su studento noru efektyviai mokytis, išlaikant individualų stilių.

Mokykla suteikė man įgūdžių ir žinių, kurių man reikėjo pasitikėti savimi į dizaino industriją. “

Elodie Noel - profesijos diplomas

1 DALIS / Gyvenamasis ir komercinis dizainas

Įgūdžiai ir žodynas

Terminas prasideda stebėjimo brėžiniais , spalvų pratybomis ir parodų vizitais, kad sužinotume, kaip naudoti tiriamuosius metodus įkvėpimo ieškojimui ir kūrybiškam mąstymui. Per daugelį projektų jūs supažindinate su projektavimo procesu nuo kliento trumpo iki baigto diegimo įgyvendinimo. Interjero kalbų ir dizaino žodynas pristatomas paskaitose, taip pat studijose, ir apima visus įvairius dalykus, kurių reikalauja profesionalus interjero dizaineris nuo šiuolaikinio ir istorinio interjero iki spalvos, šviesos, formos, tekstūros, medžiagų, baldų ir interjero ir architektūros elementai . Jūs išmoksite laisvalaikio ir techninio piešimo įgūdžius ir išmoksite kurti idėjas per atskirą darbo knygą. Per visą kursą akcentuojamas pramonės reglamentavimas dėl tvarumo ir gerovės .

Projektavimo procesas

Pirmasis projektas - suprojektuoti vieno kambario sodo projektą individualiam klientui, o kiekviena trumpa dalis sukurta siekiant suprasti tikslius kliento reikalavimus ir pateikti vizualinį trumpo aiškinimo vaizdą į abstrakčią vaizdų lentą , kuri vėliau bus naudojama ištraukti spalvų ir medžiagų paletę . Aptariami pagrindiniai planavimo ir ergonomikos principai , o dvimatis brėžinys sudarytas į išplėstinį planą ir aukštį. Baigtas projektas pristatomas į pasirinktus baldus, apšvietimą ir gaunamas medžiagas .

Antrasis projektas yra konvertuoti studija erdvę Lonsdale Road į palėpės pertvarkymo individualiai pasirinktoje pora. Tą patį projektavimo procesą seka papildomi įgūdžiai, išmokti nustatant erdvės reikalavimus ir funkciją, kuriant zonavimo ir burbulų diagramas ir naudojant darbo knygą tiriant įvairias dizaino parinktis. Geresnis gyvenamųjų, miegamųjų, virtuvės ir vonios erdvių ergonomikos supratimas išsivysto į galutinius planus ir pakilimus . Trimatis perspektyvinis brėžinys yra mokomas kartu su nuodugniais medžiagų, baldų ir apšvietimo šaltiniais. Šio projekto metu įgyti įgūdžiai parodomi baigtame pristatyme, pristatytame pramonės atstovui.

Detalus dizainas

Kitoje kurso dalyje daugiausia dėmesio skiriama pristatymo metodams, apklausai, statybai ir detalėms . Atsižvelgiant į konkrečią gyvenamųjų namų teritorijos sritį, ty vonios kambarį, jūs ištirsite ir išmoksite statybų metodus ir tinkamus medžiagų naudojimo būdus, kaip detalizuoti sąnarius ir sankryžas. Išnagrinėti tolesni techniniai braižymo įgūdžiai, kompiuterizuoti projektavimo brėžiniai ir atvaizdavimo būdai . Studijų projektą remia daugybė paskaitų apie medžiagas, kuriose lankomasi parodų salėse ir tiekėjų, siekiant geriau suvokti esamus diapazonus, medžiagas ir baldus bei baigti specifikacijas. Įvadas į kompiuterį kaip dizaino įrankį naudojant „ Vectorworks“ ir „Sketch Up Pro“ įgyja įrankių paletės supratimą ir kaip jais naudotis, kad būtų galima sukurti dvimatį brėžinį ir 3 dimensijos brėžinius.

Komercinis dizainas

Dirbdami su dviem pagrindiniais projektavimo projektais, tobulinsite ankstesniuose projektuose pateiktus įgūdžius ir žinias, tuo pat metu pristatydami pažangesnius įgūdžius ir dizaino klausimus, susijusius su komerciniu sektoriumi. Nepriklausomais tyrimais tikimasi, kad nuolat tobulinsite asmenines žinias ir supratimą apie spalvų, medžiagų, baldų ir apdailos bei statybos metodų tendencijas . Tęstinėje paskaitų ir vizitų programoje bus remiamas šis tyrimas ir bus išsamiau aptariami pirmojoje dalyje iškeltos temos. Dėmesys bus skiriamas apšvietimo projektavimui, detaliam baldų statymui, profesinei praktikai ir projektavimo projekto valdymui.

Kūrybinė koncepcija

Projektavimo procesas parodomas per metinį projektą, pasirinktą kasmet. Šiais metais studentai kviečiami pasirinkti PLAY elementą ir sukurti trimatę laisvai stovinčią struktūrą, kuri demonstruotų „Play Art“. Tai gali būti skirta įvairiapusiam naudojimui arba konkrečiai amžiaus grupei. Reikėtų apsvarstyti, kaip žmonės sąveikauja su struktūra, atsižvelgdami į funkciją ir jausmus. Per šį projektą jūs sužinosite, kaip pateikti preliminarius koncepcijos projektavimo pasiūlymus, naudodami gyvus ir dinamiškus piešimo įgūdžius, kurie tinka sparčiai besiplečiančiam komerciniam sektoriui.

Priėmimo projektas

Tyrimui ir analizei suteikiamas įmonės ženklas. Šis projektas nagrinėja erdvę ir formą įmonės biuro aplinkoje ir kaip interpretuoti esamą įmonės tapatybę į atitinkamą interjerą. Dėmesys viešosioms vietoms bus išnagrinėtas architektūros projektavimo klausimais ir būtinybe suprasti ir projektuoti detales, sankryžas ir sąnarius . Įgyvendindami tolesnius braižymo ir pristatymo metodus, šis projektas įtvirtina įgūdžius, kurių jums reikės, kad galėtumėte bendrauti su klientais ir rangovais. Ji taip pat apima taisykles, kuriose nurodomos tvarios medžiagos, išsamus laiptų dizainas ir apšvietimo schema.

ANTRA DALIS / Profesinė praktika ir karjeros paruošimas

Profesinė praktika

Vidaus dizaino procese labai svarbus yra pastato projekto organizavimas . Paskaitos pristatomos per visą kursą, padedančios suprasti trumpų, mokestinių pasiūlymų , preliminaraus dizaino ir detalių braižymo programos kūrimą, darbų atlikimą, sutarčių sudarymo procedūras, specifikacijas, biudžeto sąnaudas , programavimą ir projekto įgyvendinimą.

Baigiamasis projektas

Tai yra kulminacija, su kuria jūs sužinojote apie kursą ir nustatysite savo individualių portfelių skonį. Jūs pasirinksite temą, kuri yra tinkama sričiai, kurioje norite specializuotis. Šis projektas parodys, kaip visi supratimo apie projektavimo procesą komponentai suprantami su darbo knygomis, kuriose pateikiami tiriamieji projektiniai brėžiniai, pristatymo brėžiniai, statybos brėžiniai, apšvietimo planas, specifikacijos , medžiagų lentos ir rašytinis pareiškimas. Patarimai ir parama bus teikiama pasirenkant tinkamą dalyką, kad jūsų portfelis padėtų suprasti susidomėjusią dizaino problemą. Šis projektas bus pristatytas projekto administracijos struktūroje, kad įrodytumėte, kad jūs, kaip profesionalus interjeras, esate kompetentingi dizaineris.

Portfelio paruošimas

Laikas suteikiamas tam, kad galėtumėte dirbti su užbaigtais projektais, kad sukurtumėte profesionalų portfelį, tinkantį darbo interviu. Galutinis projektas skatina jus specializuotis pasirinktoje interjero dizaino srityje, kurią norėtumėte vykdyti kaip karjerą, ir koordinuoti dizaino įgūdžius, kurie buvo sukurti per diplomą, rengiant išsamų interjero projektą. Pasibaigus šiam projektui, visus metus atliktas darbas yra vertinamas dėstytojų ir išorės vertintojo, ir tikimasi, kad jis parodys išsamų supratimą apie projektavimo procesą, įgūdžius ir produkto žinias, kurių reikia norint dirbti kaip profesionalus interjero dizaineris.

Galutinis įvertinimas

Grįžtamasis ryšys apie jūsų pažangą teikiamas kiekvienų metų pabaigoje. Galutinį diplomo apdovanojimo įvertinimą atliks pagrindiniai dėstytojai ir jį prižiūrės pagrindinis profesijos narys. Patyręs interjero profesionalas atliks vertinimą kaip darbo pokalbį, kuriame pristatysite savo darbą ir turės galimybę aptarti savo karjeros planus .

Darbo patirtis ir karjeros plėtra

Atskirų diskusijų serija padeda jums išnagrinėti ir ištirti, kaip naudotis ankstesne patirtimi ir perduodamais įgūdžiais, kartu su jūsų naujai rastais dizaino įgūdžiais ir plėtoti savo žinias apie tai, kaip ir kur įsidarbinti pramonėje. Pateikiamos rekomendacijos, kaip rasti tinkamą interjero dizaino praktiką darbo patirties požiūriu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Whether you want to pursue a career in interior design, or simply wish to redesign a room in your own home, the guiding principles remain the same. The Interior Design School, founded in 1991 by Iris ... Skaityti daugiau

Whether you want to pursue a career in interior design, or simply wish to redesign a room in your own home, the guiding principles remain the same. The Interior Design School, founded in 1991 by Iris Dunbar, runs an evolving and responsive programme of studio-based professional training for people who want to explore through creative practice. The ethos of the school is to educate students in current contemporary interior design and to maintain close connections within the industry and offer high staff to student ratios. Skaityti mažiau