Oficialus aprašymas

Programa bus teikiamos IIPM bendradarbiaujant su arbata tarybos Indija, Prekybos ministerija ir Indijos Vyriausybė ir arbatos sektoriuje. Programa yra pripažinta Tea valdybos Indijoje ir arbata Pramonės, už profesinę praktiką, arbatos degustacijos ir arbatos gamybos. Lauko ir factory vizitai esminė programos. Programa užtikrins dalyviams tobulinti savo įgūdžius arbatos degustacija ir prekyba tokia, kad jų karjeros bus varoma teisinga kryptimi.

Žinoma struktūra yra lanksti, siekiant patenkinti dalyvių poreikius. Programa yra suskirstyti į tris srautus, remiantis iš programos dalyvių fone. Programos dalyviai klasifikacija yra naujesnis prie arbatos pramonė, patirtį arbatos gamybos ir patirtis arbatos degustacija. Visose srautuose, technines, funkcines ir rinkodaros / maišymo aspektai arbatos ir degustacijos, maišomi skirtingai, siekiant užpildyti įgūdžių spragas dalyvių.

Bet drausmės absolventas pagal UGC / AIUs pripažinta kuris sugeba raštu ir žodžiu anglų kalba yra tinkami šiai programai. Tuo atveju, jei kandidatų remiamų vazonai, plantacijų asociacijų, brokerių, arbatos gamintojų, arbatos pirkėjų, gėrimai sektoriuje ir trintuvai, bus ypač atsižvelgiama į tinkamumo normas.

Užsienio piliečiai / NRIs / PIO kandidatai taip pat gali kreiptis į programą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Indian Institute of Plantation Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Duration
45 dienų
Dieninės
Price
- TNS 65.000 be B / L, kompiuteris, FV prie NI ir PE
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date