Read the Official Description

Programa bus teikiamos IIPM bendradarbiaujant su arbata tarybos Indija, Prekybos ministerija ir Indijos Vyriausybė ir arbatos sektoriuje. Programa yra pripažinta Tea valdybos Indijoje ir arbata Pramonės, už profesinę praktiką, arbatos degustacijos ir arbatos gamybos. Lauko ir factory vizitai esminė programos. Programa užtikrins dalyviams tobulinti savo įgūdžius arbatos degustacija ir prekyba tokia, kad jų karjeros bus varoma teisinga kryptimi.

Žinoma struktūra yra lanksti, siekiant patenkinti dalyvių poreikius. Programa yra suskirstyti į tris srautus, remiantis iš programos dalyvių fone. Programos dalyviai klasifikacija yra naujesnis prie arbatos pramonė, patirtį arbatos gamybos ir patirtis arbatos degustacija. Visose srautuose, technines, funkcines ir rinkodaros / maišymo aspektai arbatos ir degustacijos, maišomi skirtingai, siekiant užpildyti įgūdžių spragas dalyvių.

Bet drausmės absolventas pagal UGC / AIUs pripažinta kuris sugeba raštu ir žodžiu anglų kalba yra tinkami šiai programai. Tuo atveju, jei kandidatų remiamų vazonai, plantacijų asociacijų, brokerių, arbatos gamintojų, arbatos pirkėjų, gėrimai sektoriuje ir trintuvai, bus ypač atsižvelgiama į tinkamumo normas.

Užsienio piliečiai / NRIs / PIO kandidatai taip pat gali kreiptis į programą.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Birželis 2019
Duration
45 dienų
Full-time
Price
- TNS 65.000 be B / L, kompiuteris, FV prie NI ir PE
Deadline
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
End Date
Application deadline

Birželis 2019

Location
Application deadline
End Date