Read the Official Description

Suformuota generolo Professional Course "ir vieną iš dviejų kelių įvaizdžiui pasirinkti.

Pirmieji metai:

- Profesinio rengimo kursu Bendra Bendra Profesionalus kursai yra pirmoji ugdymo programos trunka dvejus metus ir yra skirta pradėti mokytis fotografijos ir ieško tvirto pagrindo, tiek teorinės ir praktinės.

Jis susideda iš dvylikos specializuotų modulių reiškia, techninę ir kitokią refleksiją, kad kartu su veikla suteikti studentams saugumą ir savarankiškumą, reikalingų įvažiuoti į profesinius kursus.

Tai kasdien kritimo į paveikslėlį pasaulyje, ir toliau stengtis mokytis, praktiką ir peržiūra. Patys studentai bus supažindinti su fotografijos veiklą miesto lankyti parodas ir konferencijas, susitikimus su fotografų, kuratorių ir meno centro vadovams; Lankymūsi galerijos, fondai, muziejai, leidėjai, laboratorijos, studijos ir pan.

Gerai panaudoti visa tai leidžia kiekvienam įvertinti, kas fotografijos laukas jūs su jais susiję ir nukreipti savo pačių veiksmus.

Antrieji metai:

- TVARKARAŠTIS TECHNINĖS IMAGE (APŠVIETIMAS, po gamybos, CGI)

- MARŠRUTAS VAIZDO pasakojimo (Tiltas, STATYBOS PROJEKTAI fotografų VIDEO)

Naujos kartos fotografų, kurie siekia ateityje profesiniame pasaulyje turi tvirtą ir visapusišką mokymą. Vis Papildoma techninė, galinčios suteikti pakankamas žinias apie sudėtingus poreikius pasaulio vaizdas atsakymo nereikia.

Nauja fotografas turėtų turėti galimybę prisitaikyti prie vykstančių pokyčių ir pratęsti savo įgaliojimus priimti tiek siuntinys ir žinoti, kaip valdyti ir skatinti savo darbą.

Tiems, kurie pasirenka filialas susijęs su komunikacijos ir eksperimentavimą bei meną apskritai, siūlo kompleksines studijas GrisArt dokumentinės fotografijos ir fotožurnalistikos, projektai ir sukurti vaizdo fotografams, papildančių ir užtikrinti visapusišką mokymą.

Šis kursas yra
Start Date
Spal 2019
Duration
2 metų
Price
4,960 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
End Date
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date