Procesų žemėlapių gali būti labai galinga diagnostikos įrankis jūsų organizacijoje. Ir jums gali rasti daugiau kaip proceso klausimus, įskaitant struktūrines problemas, prasta kontrolė ir žmonių problemas. Sužinokite, kaip patekti į darbuotojo nusivylimas nustatyti procesus ir gaukite iki priežastimi kokybę ir savalaikiškumą klausimais.

Išmokite naudotis šešiolika simptomai skaldytų procesas ir penki lęšiai proceso analizė tiksliai tų procesų, kuriems reikia nedelsiant atkreipti dėmesį. Taip pat sužinoti pagrindinius kriterijus, prioritetus proceso tobulinimo pastangų.

Jei turite diagnozuota jūsų proceso problemą, jums galės išsirinkti tinkamą tobulinimo metodika, kuri gali būti nenutrūkstami ir proceso tobulinimo, proceso perprojektavimo, six sigma, liesos metodus ir reorganizavimas. Praktikos šių savo realaus pasaulio procesų eigoje būdai, ir palikti su nekilnojamojo tobulinimo idėjas.

Naudodami pagrindinius dizaino principus, galite sukurti procesus, kurie yra itin greitas, dramatiškai pigiau, ir kad gaminti aukštos kokybės produktus ar paslaugas. Sužinokite fiksuoti proceso sąnaudos, kokybė kainuoja, ciklas, procesas, laukimo laiką ir darbuotojo nusivylimas kaip dalis procesų diagnostika. Iki kainuojančios nutraukimo procesas ir kokybė kainuoja, galėsite pademonstruoti vadovybei sutaupyti ir investicijų grąža galimybes.

Persikėlimas į procesą orientuota organizacija reikalauja tiek įgūdžių rinkinį ir mąstyseną. Kursas suteiks jums įgūdžių jums reikia priimti realaus proceso tobulinimo per savo organizaciją. Jūs taip pat treniravo pirmaujančių ir palengvinti mąstyseną, kad bus vairuoti savo organizacijos į kitą lygį našumo. Sužinokite, kaip pasirinkti, organizuoti ir palengvinti proceso tobulinimo pastangas, taip pat aštuoni pagrindiniai kliūtis procesui tobulinti ir efektyvių strategijų, siekiant įveikti šias kliūtis.

Galiausiai, informacijos technologijos yra sudaryti proceso valdymo būdų. Užbaigti proceso dokumentus galima lengvai atlikti su šiuolaikinėmis kompiuterinėmis programomis. Dar svarbiau, procesai gali būti imituojami daryti "kas jeigu" analizę ir patikrinti pokyčių proceso projektavimas.

Kviečiame pareikšti savo proceso problemas į seminarą ir praktika galinga technika ir įrankiai šių procesų. Palikite su veiksmų planu nustatyti šie procesai ir tada nustatyti, vykstančio proceso tobulinimo jūsų įmonės ar organizacijos aplinka.

Sužinokite, kaip:

  • Praktika ir statyti proceso žemėlapiai veislės
  • Nustatyti skaldytų procesus per 16 bylojantis požymiai
  • Įvertinti dabartinę proceso galimybių
  • Pasukite personalo nusivylimas į idėjas, siekiant pagerinti procesų, žmonių ir sistemų
  • Naudokite galingas projektavimo principai
  • Pašalinti dubliavimosi ir biurokratijos
  • Gather Metrika ciklas, procesas, ir laukimo laiką
  • Pasinerkite int O užduotis ir procedūras, išsamiai rasti problemų
  • Įdiegti ir audito proceso kontrolė "Sarbanes-Oxley" akto atitikimą
  • Tvarkykite savo proceso tobulinimo pastangųTikslinė auditorija


Šis seminaras yra skirtas profesionalams, kurie nori "hands-on" patirtį proceso planavimo, tobulinimo, ir valdymo, tokių kaip: Procesų tobulinimo grupės arba darbo grupių

IT specialistai

& Nb sp; Skyrių vadovai

Kokybės specialistams

Operacijų specialistai

Vadybininkų ir vadovų


Peržiūrėti 31 daugiau kursų University of Tulsa College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 dienų
Ištęstinės
Price
1,295 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date