Oficialus aprašymas

"Private Pilot Certification" kursas įgyvendina konkretų aeronautikos mokymo ir skrydžio technikos pagrindą.

Vyras ir moteris lengvo orlaivio kabinos

Piloto licencija yra jų bilietas į laisvę. Tinkamas mokymas yra pagrindas, į kurį įtvirtinami įpročių modeliai, todėl būtina, kad visi mokiniai tinkamai inicijuotų. Privačiojo piloto tikslas turi būti išduotas leidimas įlaipinti keleivius. Tai taip pat reiškia, kad jūs dabar įsigisite ne tik vieną, bet ir dvi svarbias pareigas; jūsų orlaivis ir jūsų keleiviai. Atsižvelgiant į šių naujų įsipareigojimų svorį, visi studentai yra disciplinaruoti, kad jie atitiktų kietus standartus nuo pirmosios mokymo dienos iki paskutinio. Kai šį temperamentą perduos instruktorius ir studentas jį priims, bus sustiprintas studento pasirodymas.

Privačių pilotų mokymo metu studentai turės mokytis daug informacijos. Tai apima išsamų mokymąsi oro uostų takuose, kilimo ir tūpimo takuose, aikštelėse dėl rampos, orlaivių pilotų naudojimo instrukcijoje, federalinės aviacijos taisyklėse, oro eismo valdymo tarnybose, radijo ryšio, navigacijos, kontroliuojamos ir nekontroliuojamos oro erdvės, meteorologijos ir orlaivio, kurį jie skris. Be to, visi studentai susiduria su kiekvienu individualiu metų sezonu, o įvairios oro sąlygos - suprasti ir valdyti orlaivio veikimą. Pavyzdžiui, orlaivio našumas padidėja šaltuoju oru, tačiau mažėja šiltesnės temperatūros. Studentai įsisavins trumpus lauko ir minkšto lauko skrydžius, oro uostus su ir be valdymo valdymo bokštais, ramias ir vėjuotas dienas, saulėtą ir debesuotą dieną, sausų ir šlapių kilimo ir tūpimo takų sąlygas, dienos ir nakties skrydžius, imituotus instrumentinius skrydžius ir įvairius skrydžio scenarijus .

Kiekvieno skrydžio metu jo instruktorius mokysis ir vertins studentų pilotus. Tai yra instruktoriaus sprendimas, ar studentas gali būti pasirašytas skraidyti solo (eismo charakteristikos) arba dalyvauti skrydyje visame pasaulyje. Panašiai Instruktoriaus Pilotas priims galutinį sprendimą, nustatydamas, ar ir kada studentas gali būti arba bus planuojamas atlikti jo egzaminą raštu ar skrydžio egzamino metu. Mes tikime, kad visiškai nėra jokios prasmės, yra skubėti mokinys per mokymą, nes kiekvienas asmuo mokosi savo tempu.

Nors minimalus skrydžio laikas, norint gauti privataus piloto licenciją, yra 40 valandų skrydžio, vidutinis studentas gauna jo licenciją maždaug 55-65 skrydžio valandų. Jei jūsų tikslas yra įgyti patirties ir išlaikyti efektyvų laiką, rekomenduojame jums ir visiems studentams skristi mažiausiai dviejų iki trijų skrydžių per savaitę.

Minimali bendra numatoma mokymo kaina

Piper Warrior PA28-161 Cessna Skyhawk C172
10 125 JAV dolerių
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
10 395 JAV dolerių
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
40 valandų dvigubos 40 valandų dvigubos
20 valandų Solo 20 valandų Solo
15 val. Žemės instrukcijos 15 val. Žemės instrukcijos
5 val. FTD 5 val. FTD
Reikmenys Reikmenys
Landing mokesčiai ir mokesčiai Landing mokesčiai ir mokesčiai
Mokėkite, kaip einate, kaina: 11 250,00 USD Mokėkite, kaip einate, kaina: 11 550,00 USD

Galimas finansavimas

lengvas orlaivis

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Legacy Aviation »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
80 valandos
Dieninės
Price
11,250 USD
Pay as you go kaina Piper Warrior PA28-161; 11,550.00 USD. Mokėkite, kaip einate, Cessna Skyhawk C172
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019