Read the Official Description

Privataus piloto licencija

PPL (privataus piloto licencija) yra EASA (Europos aviacijos saugos agentūra) Licencijos, su kuriais gali būti skrendama beveik visi vieno variklio lėktuvais. PPL licencija gali būti pratęstas su kvalifikacijų skaičių. Pavyzdžiui plaukioja aklas kvalifikaciją (pagal prietaisus), kuri yra būtina priemonė plaukioja.

Šio kurso metu Jūs išmoksite skraidyti lėktuvu ir palaipsniui tyrinėti lėktuvo galimybes. Visi pagrindiniai plaukioja metodai aptariami. Tai reiškia, kilimo, tūpimo, alpinizmas, skrydyje, posūkių, prekystaliai, tautybių, grandinės plaukioja, skubios pagalbos procedūros, ir tt

Kaip pilotas mokinys dirbate link savo pirmąjį solinį skrydžio, o tai reiškia, plaukioja be jūsų instruktorius šalia tavęs. Kitas žingsnis po savo pirmojo solinio skrydžiui išmokti naršyti su diagramas, kompasas, radijo švyturių pan pagalbos Pirmiausia jums skristi į kitų aerodromų su savo instruktoriumi šalia tavęs, o vėliau jums tai padaryti, per solo skrydžius.

Šalia pastato plaukioja patirtimi, jūsų navigacijos įgūdžiai bus tobulinamas. Toks dėmesys skiriamas nukreipti į kitą nei tvarkaraštyje aerodromo paskirties aerodromą, jei reikėjo aplinkybių. Taip pat bus aptarti pagrindiniai plaukiojantys akli aspektai.

Norėdami gauti privataus piloto licenciją, kandidatas privalo turėti ne mažiau kaip 45 valandų skrydžio patirtį (įskaitant bent 25 valandų su instruktoriumi ir bent 10 valandų solo). Maždaug 1 mokomasis skrydis per savaitę, mokymas gali būti baigtas per 1 metus.

Norėdami gauti taip pat turi būti atsižvelgiama privataus piloto licenciją teorija egzaminai.

Dėl 2017 m turime ypatingą pasiūlymą 13.500 € -. Tai yra fiksuota kaina, įskaitant 45 valandų praktinis skrydžio mokymo ir 2 valandų egzaminą.

Program taught in:
Anglų
Olandų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
12 - 16 mėnesių
Part-time
Price
13,500 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date