Privataus piloto licencija Žinoma (PPL)

Martinair Flight Academy

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Privataus piloto licencija Žinoma (PPL)

Martinair Flight Academy

Privataus piloto licencija

PPL (privataus piloto licencija) yra EASA (Europos aviacijos saugos agentūra) Licencijos, su kuriais gali būti skrendama beveik visi vieno variklio lėktuvais. PPL licencija gali būti pratęstas su kvalifikacijų skaičių. Pavyzdžiui plaukioja aklas kvalifikaciją (pagal prietaisus), kuri yra būtina priemonė plaukioja.

Šio kurso metu Jūs išmoksite skraidyti lėktuvu ir palaipsniui tyrinėti lėktuvo galimybes. Visi pagrindiniai plaukioja metodai aptariami. Tai reiškia, kilimo, tūpimo, alpinizmas, skrydyje, posūkių, prekystaliai, tautybių, grandinės plaukioja, skubios pagalbos procedūros, ir tt

Kaip pilotas mokinys dirbate link savo pirmąjį solinį skrydžio, o tai reiškia, plaukioja be jūsų instruktorius šalia tavęs. Kitas žingsnis po savo pirmojo solinio skrydžiui išmokti naršyti su diagramas, kompasas, radijo švyturių pan pagalbos Pirmiausia jums skristi į kitų aerodromų su savo instruktoriumi šalia tavęs, o vėliau jums tai padaryti, per solo skrydžius.

Šalia pastato plaukioja patirtimi, jūsų navigacijos įgūdžiai bus tobulinamas. Toks dėmesys skiriamas nukreipti į kitą nei tvarkaraštyje aerodromo paskirties aerodromą, jei reikėjo aplinkybių. Taip pat bus aptarti pagrindiniai plaukiojantys akli aspektai.

Norėdami gauti privataus piloto licenciją, kandidatas privalo turėti ne mažiau kaip 45 valandų skrydžio patirtį (įskaitant bent 25 valandų su instruktoriumi ir bent 10 valandų solo). Maždaug 1 mokomasis skrydis per savaitę, mokymas gali būti baigtas per 1 metus.

Norėdami gauti taip pat turi būti atsižvelgiama privataus piloto licenciją teorija egzaminai.

Dėl 2017 m turime ypatingą pasiūlymą 13.500 € -. Tai yra fiksuota kaina, įskaitant 45 valandų praktinis skrydžio mokymo ir 2 valandų egzaminą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Olandų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
12 - 16 mėnesių
Ištęstinės
Price
Kaina
13,500 EUR
Locations
Olandija - Lelystad, Flevoland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Olandija - Lelystad, Flevoland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla