Oficialus aprašymas

Prisijungę AS ministerijos

Ši programa yra skirta teikti kokybiškas, pagrindinį pasirengimą vietos bažnyčios tarnystę. Pagrindinis tikslas siūlyti šią programą remti ir stiprinti krikščioniškąsias ministerijas dviejų profesinio pastorių ir savanorių pasauliečių darbuotojų vietinėje bažnyčioje. Jis skirtas krikščionių suaugusiems amžiaus 23 ir vyresnio amžiaus. Mokslo bendradarbis ministerijos nelaikomas pilnas profesionalus paruošimas dieninių ministerija. Tie, kurie tikrai planuoja būti pastoriai patariama siekti bakalauro laipsnį Biblijos ministerijos studijas. Mokslo bendradarbis ministerija laipsnis yra skirtas būti uždirbo tik internete.

Be to, kad būtina atitikti specifinius tikslus, nurodytus kitur į Biblijos studijų ir visai švietimo core-dur, absolventas turėtų gebėti:

  • Taikyti ir įrodyti Biblijos principus minties ir gyvenimo nuosekliai krikščioniškojo liudijimo
  • Tarnauti ir ministras efektyviai vietinių bažnytinių pareigų įvairovė
  • Remti ir plėsti vietinės bažnyčios tarnystę bendruomenėje

Reikalavimai

63 valandos, su 2,0 VPS visose laipsnis segmentų nurodyta toliau.

teologiniai tyrinėjimai 37 valandos
BIB 1100 Įvadas į biblijos tyrinėjimai 2
BIB 1250 evangelizacija ir Mokinystė 2
BIB 1011 OT Apklausa: Teisė ir Istorija 3
BIB 1031 NT Apklausa: laiškai ir Apreiškimo 3
BIB 2032 OT Apklausa: Poezija ir pranašystė 2
BIB 2062 NT Apklausa: Evangelija & Teisės 2
BIB 2601 Biblijos aiškinimas 3
3602 Biblija doktrinos 3
MIN 2336 Bažnyčios augimas: teorija ir praktika 3
SSC 3101 Santuoka ir šeimos 3
ICS 1102 Biblijos pagrindas misijų 2
MIN 1011 vietinė bažnyčia & World Misijos 2
MIN 3011 Krikščionių ministerija 3
MIN 3111 Homiletyka 2
YFM 1003 Filosofija Jaunimo ir šeima ministerijos 2
Bendrojo lavinimo 26 VALANDOS
LIT 1011 Pagrindinis Anglų kalbos gramatika, naudojimas, ir Miesto Sudėtis I 3
LIT 1011 Pagrindinis Anglų kalbos gramatika, naudojimas, ir Miesto Sudėtis II 3
SPĮ 1000 Įvadas į kalbą 3
IDS 1001 Lyderystė ir Skambinimas: Asmeninis tobulėjimas 2
IDS 1001 Lyderystė ir Skambinimas: Vadovavimas principai 2
IDS 1902 krikščionybė, kultūros ir pasaulėžiūros 2
MAT 1101 Kolegija algebra 3
JO 1011 Istorija Vakarų civilizacijos 3
MUS 1002 Įvadas į muzikos ir padėkos 3
PHE 2100 Neribota Sporto 2
SSC 1000 Prisijungęs Orientacijos * Išankstinė kontrolė

Imties Pagrindiniai kursai

BIB 1100. ĮVADAS Į biblijos tyrinėjimai - Teikia įvadą principų pamatinių pagal Biblijos studijų. Kursas nagrinėja įkvėpimo ir kanono doktrinas ir aptaria principus Biblijos aiškinimo, taip pat perdavimo ir vertimo Biblijos tekste. Ji taip pat suteikia reikalingą biblinis informaciją studentui, įskaitant geografija, chronologiją, istoriją, kultūrą ir doktrinos vystymąsi. BIB 1250. Evangelizacija ir mokinystė - Biblijos studija iš krikščioniško gyvenimo pagrindus, kuriais siekiama padėti mokiniams suprasti, ką reiškia būti Kristaus mokiniu, su pirminės dėmesį skiriant tokių dalykų, kaip autentiškumo, išlaidų, o mokinystės atlygiai. Daug laiko praleido aptarti metodus, pranešimų ir priemonių asmeninių evangelizavimo, įskaitant naudingų Biblijos ištraukas atmintimi ir dėmesio tipiškų klaidų ir sunkumų, su kuriais susiduria siela nugalėtojai. Kitos svarbios temos Mokinys atsivertimas, dvasingumo, šlovinimas, vientisumą, kalbą, minties gyvenimą, tvarkymą ir valdymą, ir liudytojas. MIN 2336. Bažnyčios augimas: TEORIJA IR PRAKTIKA - pabrėžia istoriją ir teorinius pagrindus Bažnyčios augimas ir Bažnyčios augimo judėjimas. Dėmesys skiriamas klebono vaidmuo bažnyčios augimui. Platus, lankstus, ir daugialypis planas augimui skirta, kad tilptų platų bažnyčios aplinkoje yra pateikiama. MIN 3111, 3122. Homiletyka - Plėtoti įgūdžius, rengiant ir pamokslavimo veiksmingų Biblijos pamokslais. Pirmas semestras yra skirtas suprasti ir įvaldyti pagrindinius pamokslo pastate. Antras pusmetis yra pamokslavimo Laboratorija, kurioje šie principai būtų taikomi faktinei preparato ir pamokslavimo pamokslų. PASTABA: Dabar kursai yra skirti ne tradicinis, suaugusius studentus. Tai reiškia, kad pareiškėjai turi būti ne mažiau kaip 23 metų amžiaus. Nepilnamečiai studentai gali pateikti raštišką skundą išimtį imtis internetinius kursus. Apeliacinis remiasi lengvinančias aplinkybes, kaip antai sveikata susijusių problemų (studentas ar šeimos narys, kuriam studentas rūpintojas), fizine negalia, kurie neleidžia tradicinį priėmimą, ar karinės tarnybos prievoles, kurios užkerta kelią tradicinį priėmimą. Apeliacinis kad yra suteiktos dėl tokių priežasčių gali sukelti studentui yra leidžiama stoti į vieną ar du kursus ir periodiško vertinimo eigą. Rašytiniai skundai turėtų būti pateikiami Provost ne gketteman@welch.edu arba JAV pašto adresu: klebonas Welch kolegija 3606 West End Avenue Nashville, TN 37.205
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Welch College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Price
348 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date