Prieiga prie mokslo lygio 3 kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

1Darbas ir sveikatos priežiūros profesijų yra praturtinti savo patirtį. Jūsų pirmasis žingsnis į sveikatos ir priežiūros karjerą pradeda ne Kensington ir Chelsea College.

Galbūt buvo iš švietimo, o tokiu atveju iš anksto Prieiga ir prieigos kursas padės jums plėtoti įgūdžius, kad jums reikia progresuoti į aukštojo mokslo sveikatos susijusių srityje.

Kurso apžvalga

Prieiga prie mokslo kursas yra skirtas studentams, norintiems pereiti į universitetą, studijuoti su mokslu susijusius kursus, pavyzdžiui, biomedicinos mokslai, chemijos, fizikos, biologijos, aplinkos mokslų, paramedikas mokslo, vaistinė, maisto mokslo ir mikrobiologijos ir kai sveikatos susijusių laipsnį kursai. Tai intensyvus studijų programa, ir jūs turėsite būti visiškai pasirengę ir pasirengę atlikti savarankišką tyrimą. Tai rekomenduojama, kad jūs gaunate tam tikrą atitinkamo nustatymo iki to laiko patirtį jums pradėti jūsų prieigą prie mokslo kurso.

  • Su bendrabučiu: "Chelsea centras
  • Kartų: Pen / Sat 9:30-16:30
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to Kensington and Chelsea College. Ensuring that you are on the right course is important to us which is why we have a team of dedicated, qualified advisors ready to help and support you in ma ... Skaityti daugiau

Welcome to Kensington and Chelsea College. Ensuring that you are on the right course is important to us which is why we have a team of dedicated, qualified advisors ready to help and support you in making this decision to study with us. Our friendly, supportive staff are on hand to make sure you have a brilliant experience from the word go. This includes our highly qualified teaching and lecturing staff who are among the best industry connected and award winning tutors you could wish for. Skaityti mažiau