Kompetencija pagrįstas mokymasis tobulinti lyderystės įgūdžius

Ši serija skirta įgyti įgūdžių prižiūrėtojai, todėl pagrindiniai darbuotojai turi daugiausiai individualių, komandinių ir organizacinių rezultatų.

Taikomoji lyderystė: švinas iš vidaus (I dalis) sukurs geresnio bendravimo įgūdžius, nustatys vaidmenis ir atsakomybę, tarpasmeninius stilius ir savęs valdymą.

Taikomoji lyderystė: "Lead Great People" (II dalis) sukurs asmeninio efektyvumo įgūdžius kurti motyvuojantį klimatą, skatinančią augimą ir veiklos valdymą.

Taikomoji lyderystė: švinas su tikslu (III dalis) ištirs klientų aptarnavimo, vizijos nustatymo, problemų sprendimo ir procesų tobulinimo įgūdžius.

Taikomoji lyderystė: vedlys į palikimą (IV dalis) nagrinėja etiką, konfliktų sprendimo, derybų įgūdžius ir pokyčių valdymą.

Specialus pranešimas: Mišri programa. Dabar mūsų garsiąją "Applied Leadership" programą siūlo "blended learning" formatas, kuris sujungia geriausią internetinį ir akis į akį instrukcijas, kad būtų galima pasiekti maloniai ir efektyviai.

Pristatymas trunka nuo 3 iki 4 valandų per savaitę internetiniame tyrime, kuris trunka iki 3 savaičių trukmės klasių mokymuose. Privalumai:


Sumažintos kelionės išlaidos
8 dienos treniruojasi tik 3 dienas nuo biuro
Studijuokite kada ir kur norite
Greitai prasidės!

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Boise State University College of Business & Economics »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
8 savaites
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą