Populiarios kategorijos

Parengiamųjų/Įvadinių metų programos

Parengiamųjų arba įvadinių metų studijų programos - tai vienerius metus trunkančios studijos, kurios yra skirtos paruošti studentus universiteto studijoms. Šio tipo programas galima rinktis iš įvairiausių specialybių sąrašo, pvz., menų, humanitarinių mokslų, verslo, biologijos ir gamtos mokslų, inžinerijos, technologijų studijų ir t.t. Didelė parengiamųjų bei įvadinių studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti - tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau esantį sąrašą, į kurį yra įtraukta daugybė populiariausių šio tipo studijų programų.

Naujai pridėtos parengiamųjų kursų programos

Dongbei University of Finance & Economics

Anglų Kalbos Pamoka

Balandis 20, 2018
"GIME" fondo programa padės studentams pasirengti būsimiems studijoms universitete ir greitai pereiti prie jos. Ši programa buvo kruopščiai suprojektuota, ir ji grindžiama studentų, kuriems reikia papildomos paramos, ugdymui, kad jie galėtų sėkmingiau mokytis. Taigi, GIME suteiks studentams automatinius sertifikatus, kai jie pereis visus kom… [+]ponentus ir galės jiems įvesti GIME laipsnio programas. [-]

Conde Nast College

"Foundaton" Programa

Balandis 13, 2018
"Condé Nast Foundation" programa yra įvadinis kurso kursas, kuris paruošia studentus tolesniam aukštojo mokslo studijoms. Šis trečiosios pakopos (120 kreditų) ikimokyklinio ugdymo kursas tinka JK, ES ir tarptautiniams studentams, kurie nori vėliau mokytis su mada susijusių dalykų. Studentai bus supažindinti su pagrindiniais kūrybinių industrijų a… [+]spektais, akcentuojant madą ir žiniasklaidą. Programa bus orientuota į perduodamų įgūdžių, susijusių su moksliniais tyrimais, akademine praktika ir vizualine komunikacija, kūrimą. [-]

Imperia Institute of Technology

Fondas Sukurta Aplinka

Balandis 9, 2018
Fondas yra puiki alternatyva ikimokyklinio ugdymo programoms, kuri užtikrina sklandų perėjimą tiems, kurie baigė SPM arba lygiavertį mokyklos pažymėjimą, siekdami sukurti sukurtą aplinkosaugos studijų programą. Programa specialiai pritaikyta studentams, norintiems išbandyti įvairias galimybes natūraliose ir pastatytose aplinkos disciplinose ir profesijose… [+], prieš pradedant tam tikrą kelią ar karjerą. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra parengiamieji/įvadiniai metai?

Parengiamųjų metų studijų programos yra skirtos studentus parengti pirmiesiems aukštojo išsilavinimo studijų metams. Šie kursai gana dažnai apima kalbos, kuria vyksta tam tikros studijos kursus. Įvadiniai bakalauro studijų kursai taip pat gali būti įtraukti į parengiamųjų metų studijų programas. Parengiamieji metai nuo įvadinių metų skiriasi privalomų kursų sąrašu bei studijų tikslu.

Kokie yra parengiamųjų metų programų privalumai?

Šio tipo studijos studentus paruošia aukštojo išsilavinimo pradžiai. Vienas iš pagrindinių parengiamųjų kursų privalumų - tai vasaros kursai, kurių metu įgytos žinios pasitarnauja ne tik studijų metu, bet ir svetimoje šalyje ieškant darbo. Šio tipo studijos palengvina bakalauro, asocijuotų ar diplomo studijas programas.

Ką parengiamąsias programas pasirinkę studentai mokosi?

Parengiamąsias studijas pasirinkę studentai pirmiausia laiko šalies kurioje nori mokytis kalbos kursus. Jie yra intensyvūs ir orientuoti į akademinę kalbą. Priklausomai nuo šalies kurioje studentai nori mokytis, jie gali studijuoti anglų, čekų, prancūzų, vokiečių, ispanų, kinų, japonų ir kitas kalbas. Šių kursų studentai paprastai lavina ne tik skaitymo, rašymo, kalbėjimo bei klausymo pasirinktos kalbos įgūdžius, bet ir susipažįsta su šalies istorija bei kultūra.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus parengiamųjų kursų programą?

Parengiamieji kursai studentams atveria kalią norimoms bakalauro studijoms, o tai gerokai sustiprina jų galimybes gauti norimą darbą. Nesvarbu ar į bakalauro studijų programą norite stoti iš karto po mokyklos ar po keleto darbo metų, parengiamieji kursai padės užtikrinti studijų sėkmę. Parengiamuosius kursus bei studijų programas baigę specialistai paprastai lengviau randa darbą, nes jų kalbos bei pasirinktos disciplinos žinios paprastai yra platesnės.

Kiek kainuoja parengiamųjų kursų programos?

Priklausomai nuo studento pasirinktos šalies, universiteto bei studijų programos, parengiamųjų studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Šių studijų kaina gali būti lyginama su kitomis vienerių metų studijų programomis. Dėl konkrečių studijų kainos studentams yra patariama susisiekti su juos dominančiu parengiamųjų studijų programas siūlančiu universitetu ar kita aukštąja mokykla. Priėmimo skyrių darbuotojai taip pat jums suteiks informacijos apie galima finansinę paramą, pvz., stipendijas.

Kodėl rinktis internetinę parengiamųjų kursų programą?

Internetinės parengiamųjų studijų programos studentams suteikia puikią galimybę įgyvendinti šį reikalavimą stipriai nekeičiant savo darbotvarkės. Internetinius kursus siūlantys universitetai naudojasi nuolat atnaujinamomis e-mokymo technologijomis, kurios padeda bendrauti studentams ir dėstytojams. Šio tipo studijos studentams suteikia tokius pačius privalumus, kokiu gauna ir tradicines studijas pasirinkę studentai, tačiau jie kursus gali pabaigti tiesiog namuose. Internetinių parengiamųjų kursų sertifikatas savo kokybe prilygsta tradicinių kursų sertifikatui - abi studijų programos yra sudarytos iš vienodų kursų bei vienodo kreditų skaičiaus.

Šiame tinklapyje rasite daugiau informacijos apie internetines ir tradicines parengiamųjų metų studijų programas. Čia taip pat galėsite pasinaudoti užklausos forma ir tiesiogiai susisiekti su jus dominančiu universitetu. Užklausos formas rasite programų informacijos puslapiuose.