Populiarios kategorijos

Parengiamųjų/Įvadinių metų programos

Parengiamųjų arba įvadinių metų studijų programos - tai vienerius metus trunkančios studijos, kurios yra skirtos paruošti studentus universiteto studijoms. Šio tipo programas galima rinktis iš įvairiausių specialybių sąrašo, pvz., menų, humanitarinių mokslų, verslo, biologijos ir gamtos mokslų, inžinerijos, technologijų studijų ir t.t. Didelė parengiamųjų bei įvadinių studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti - tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau esantį sąrašą, į kurį yra įtraukta daugybė populiariausių šio tipo studijų programų.

Naujai pridėtos parengiamųjų kursų programos

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Įvadas į Mados Dizainą

Sausis 16, 2018
Elžbieto Galloway'o įvadas į mados dizaino kursą turi dvigubą tikslą. Pirma, tai gali būti įžanga į trijų metų trukmės "Fashion Design" diplomą. Ši programa suteikia kandidatams galimybę pradėti tyrinėti mados dizaino technologijas, tobulinant įgūdžius, viršijančius pagrindinį lygį, iki lygio, reikalingo priimant į visą darbo dieną. Antr… [+]a, sėkmingai baigus "Fashion Design" kursą, kandidatai, norintys tapti ekonomiškai įgaliotais ir savarankišku, įgis įgūdžių, padėsiančių jiems stengtis. [-]

Academy of Music & Sound

Muzikos Atlikimo Pagrindas

Sausis 4, 2018
Šis Wolverhamptono universiteto patvirtintas šio dvejų metų kursas yra parengtas bendradarbiaujant su švietimo specialistais ir pramonės ekspertais, atspindinčiu dabartinę muzikos industriją ir leidžia toliau siekti aukštesnio lygio studijų, plėsti karjeros galimybes ir asmeninę raidą.

MOPA

Meno Parengiamieji Metai

Sausis 15, 2018
Parengiamieji meno metai yra bendri metai dviejose srityse: animacinis filmas ir dizainas ir siekiama padėti jums įeiti į grandes, ypač animacijos, dizaino ar architektūros srityje.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra parengiamieji/įvadiniai metai?

Parengiamųjų metų studijų programos yra skirtos studentus parengti pirmiesiems aukštojo išsilavinimo studijų metams. Šie kursai gana dažnai apima kalbos, kuria vyksta tam tikros studijos kursus. Įvadiniai bakalauro studijų kursai taip pat gali būti įtraukti į parengiamųjų metų studijų programas. Parengiamieji metai nuo įvadinių metų skiriasi privalomų kursų sąrašu bei studijų tikslu.

Kokie yra parengiamųjų metų programų privalumai?

Šio tipo studijos studentus paruošia aukštojo išsilavinimo pradžiai. Vienas iš pagrindinių parengiamųjų kursų privalumų - tai vasaros kursai, kurių metu įgytos žinios pasitarnauja ne tik studijų metu, bet ir svetimoje šalyje ieškant darbo. Šio tipo studijos palengvina bakalauro, asocijuotų ar diplomo studijas programas.

Ką parengiamąsias programas pasirinkę studentai mokosi?

Parengiamąsias studijas pasirinkę studentai pirmiausia laiko šalies kurioje nori mokytis kalbos kursus. Jie yra intensyvūs ir orientuoti į akademinę kalbą. Priklausomai nuo šalies kurioje studentai nori mokytis, jie gali studijuoti anglų, čekų, prancūzų, vokiečių, ispanų, kinų, japonų ir kitas kalbas. Šių kursų studentai paprastai lavina ne tik skaitymo, rašymo, kalbėjimo bei klausymo pasirinktos kalbos įgūdžius, bet ir susipažįsta su šalies istorija bei kultūra.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus parengiamųjų kursų programą?

Parengiamieji kursai studentams atveria kalią norimoms bakalauro studijoms, o tai gerokai sustiprina jų galimybes gauti norimą darbą. Nesvarbu ar į bakalauro studijų programą norite stoti iš karto po mokyklos ar po keleto darbo metų, parengiamieji kursai padės užtikrinti studijų sėkmę. Parengiamuosius kursus bei studijų programas baigę specialistai paprastai lengviau randa darbą, nes jų kalbos bei pasirinktos disciplinos žinios paprastai yra platesnės.

Kiek kainuoja parengiamųjų kursų programos?

Priklausomai nuo studento pasirinktos šalies, universiteto bei studijų programos, parengiamųjų studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Šių studijų kaina gali būti lyginama su kitomis vienerių metų studijų programomis. Dėl konkrečių studijų kainos studentams yra patariama susisiekti su juos dominančiu parengiamųjų studijų programas siūlančiu universitetu ar kita aukštąja mokykla. Priėmimo skyrių darbuotojai taip pat jums suteiks informacijos apie galima finansinę paramą, pvz., stipendijas.

Kodėl rinktis internetinę parengiamųjų kursų programą?

Internetinės parengiamųjų studijų programos studentams suteikia puikią galimybę įgyvendinti šį reikalavimą stipriai nekeičiant savo darbotvarkės. Internetinius kursus siūlantys universitetai naudojasi nuolat atnaujinamomis e-mokymo technologijomis, kurios padeda bendrauti studentams ir dėstytojams. Šio tipo studijos studentams suteikia tokius pačius privalumus, kokiu gauna ir tradicines studijas pasirinkę studentai, tačiau jie kursus gali pabaigti tiesiog namuose. Internetinių parengiamųjų kursų sertifikatas savo kokybe prilygsta tradicinių kursų sertifikatui - abi studijų programos yra sudarytos iš vienodų kursų bei vienodo kreditų skaičiaus.

Šiame tinklapyje rasite daugiau informacijos apie internetines ir tradicines parengiamųjų metų studijų programas. Čia taip pat galėsite pasinaudoti užklausos forma ir tiesiogiai susisiekti su jus dominančiu universitetu. Užklausos formas rasite programų informacijos puslapiuose.