Oficialus aprašymas

Gamintojas Dizainas absolventas

Branding yra vis svarbesnis. Atsižvelgiant į dabartinę aplinką, tik ženklai, kurie buvo valdomi su aiškia strategija pavyks prekių ženklų ir produktų pasaulyje minios.

Branding apima ne tik vizualinį aspektą, jis eina daug toliau: jis yra tvarkomi kaip ir prekės nori būti suvokiami. Tai reiškia dirbti strategiškai siekiant turėti, apibrėžti savo atributus, o ne tik grafinę išraišką, padengti visus sąlyčio momentus, kad jis bendrauja su publika.

Baigiu siūlo holistinį viziją specializuotis prekės projektavimo ir plėtros poreikių išraiška straipsniai.

TIKSLAI RENGIMO

Įveskite dizaineris sukurti prekės ženklą, nuo koncepcijos per įvardijimo, grafinio vaizdavimo ir įvairių programų procese.

GYVENIMO

Strategija ir prekės ženklo valdymas, kūrybinių įrankių plėtros ir prekės ženklo stiprinimo projektus: apie 3 pagrindines sritis kursas plėtoja.

Kiekviena iš šių sričių bus sukurta per žinoma organizuotas į modulius, derinant teoriją ir praktiką lygiagrečiai. Tiksliau, jie organizuoja konferencijas su specialistais pagrindinių ir aktualiais klausimais užbaigtų antrosios pakopos mokymą, kurį sudaro su Baigiamosios studijų projektas.

  • Aš modulis - strategija ir prekės ženklo valdymas
  • II modulis - Creative įrankiai
  • III modulis - Projektai statybinių ženklų (5 seminarai)

DUOMENŲ LAPAS

Problema: 6-asis leidimas

Kvalifikacija: Gamintojas Dizainas absolventas nuo Vic-UCC universitete. Studentai, neturintys universitetų laipsnių gaus diplomą universiteto tęstinių tyrimų.

Kreditai: 30 ECTS

Mokyklos laikotarpis: Iš 19 spalis 2015 iki gegužės 2016 pristatymas PFE: Bir 2016

Darbo laikas: Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19h iki 22h

Modalidad: Klasė

Kalba: Ispanų

Kaina: 3690 €

Prisjungimas: Absolventai ir / ar absolventai. Aukštojo absolventai. Lygis mokymo ciklai plastinis menas ir dizainas, ir profesionaliems šeimoms: Interjero dizainas, grafinis dizainas, pramoninis dizainas ir taikomoji dailė drabužių. Profesionalai be konkrečios kvalifikacijos sektoriuje, kurie gali įrodyti, profesinę patirtį. Prieiga prie žinoma yra nustatoma atrankos procese.

Pastabos: Ispanijos intensyvus kursas rugsėjo užsienio studentams, kurie nori stoti į magistro (neprivaloma kursas).

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Bau Design College of Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
3,690 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date