Prancūzijos 4 tyrimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paruoškite savo buvimo frankofono universitete

"Magellan" programos stiprumas priklauso nuo to, kad jame yra trys pagrindiniai bruožai: drąsiai kalbėti prancūziškai (pamokos daugiausia skirtos žodinei praktikai ir bendravimui), yra veiksmingos (rengiamos studijoms, atliekamos mokslinės arba darbo prancūzų kalba) ir atrasti mūsų kultūrą (dėl kultūrinių vizitų ir susitikimo su žmonėmis).

Kas yra šis kursas?

"Magellan" programa yra skirta visiems besimokantiesiems, pradedantiesiems ar tarpininkams, kurie ketina apsigyventi Belgijoje jau kurį laiką mokytis universitete arba atlikti kokią nors profesinę veiklą mokymo srityje.
Kiekvienas iš jų suras programos turinį, pritaikytą jų konkretiems poreikiams ir atitinkančias turimas žinias ir tikslus.

Trukmė

"Magellan" programa vyksta liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Tai trunka 3 savaites ir apima 82,5 valandas.
Visiškai galima sekti šią programą visą vasaros trukmę. Kursų turinys ir kultūriniai vizitai bus pritaikyti tiems, kurie nusprendžia likti daugiau nei vienai sesijai.

Stojamasis testas

Po registracijos gausite nuorodą į internetinės paskirties vietos testą. Rezultatas padės mums priskirti jus klasių grupei nuo pat pirmos dienos. Tačiau tai neatmeta galimybės keisti grupes, jei jūsų mokytojas apskaičiavo, kad kita grupė geriau tinka jūsų lygio progresijai.

Pamokos

Pagrindinis tikslas yra, kad besimokantieji taptų savarankiški ir veiksmingi realiose situacijose.
Kiekvieną besimokančiųjų grupę lydi du mokytojai, kurie specializuojasi dėstyti prancūzų kalbą kaip užsienio kalbą - tai tikras pliusas, kai besimokantieji įpratę prie skirtingų akcentų ir mokymo stilių.
Siūlomos veiklos yra įvairios ir įvairios: gramatika, klausymasis ir skaitymas, vaidmenų vaidmenys ir scenarijai ...

Visas turinys pritaikytas kiekvienos besimokančiųjų grupės lygiui ir konkretiems poreikiams.

Kultūriniai vizitai

Kultūros vizitai suteikia jums galimybę atrasti kultūrinius Belgijos gyvenimo turtus, tuo pačiu įkurdami kasdienę prancūzų kalbos praktiką (jie yra parengti ir išnaudojami klasėje).

Kiekvienoje sesijoje organizuojami du vizitai:

  • Leuvenas (Beguine vienuolynas, miesto centras, universitetas, ...)
  • Briuselis ("Beaux-Arts Museum", "Chocolate Museum", Grand-Place, Gueuze muziejus ...)

Apsilankymai vyksta kiekvienos sesijos pirmąjį ir antrąjį šeštadienį.

Sportas ir socialinė veikla

Kiekvieno sezono pirmadienio antradienį organizuojamas laukiamas gėrimas.

Pasibaigus dienai siūlomos kitos veiklos (kino teatras, Belgijos alaus atradimas ir kt.). Kai kurie iš jų yra nemokami, o kiti reikalauja įmokų mokesčio.
Tarptautinis patiekalas organizuojamas mokytojų vidurinės sesijos metu, o programos pabaigoje planuojamas atsisveikinimas.

Kitoje vietoje vasarą Briuselyje organizuojamos įvairios veiklos. Dėka veiksmingo transporto tinklo, visos atrakcionai lengvai ir greitai pasiekiami. Jūs gausite įvairiuose Belgijos regionuose planuojamų kultūrinių renginių darbotvarkę.

"Magellan" kursų dalyviai turi galimybę sportuoti įvairiuose sporto renginiuose "Blocry" universiteto sporto centre, netoli "CLL", specialiai sumažinus studentų mokestį "Magellan" studentams. Siūlomos sporto prekės yra plaukimas, tenisas, skvošas, stalo tenisas, alpinizmas ir fitnesas.

Apgyvendinimas

Mes siūlome pasirinkti trijų tipų apgyvendinimą, esantį Louvain-la-Neuve (studentų kambarys - studija) ar kaimynystėje (priimančioji šeima). Atkreipkite dėmesį, kad Louvain-la-Neuve miestas yra visiškai pėsčiųjų sluoksnis, kuris labai palengvina prieigą prie CLL centro.

  • STUDENTŲ RŪMAI
  • STUDIJA
HOST FAMILY

Norėdami užsisakyti studiją ar kambarį, kreipkitės tiesiogiai į mūsų partnerių "Génération Campus" (www.generation-campus.be arba 32 10 47 50 77). Nepamirškite paminėti, kad ką tik ėmėtės CLL.
Norėdami užsisakyti kambarį priimančiojoje šeimoje, susisiekite su mumis (lln@cll.be).

Vieta
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Actively involved in teaching French as a foreign language for over 31 years, CLL has a highly qualified team of trainers, all of whom are specialized in teaching and facilitating small groups of lear ... Skaityti daugiau

Actively involved in teaching French as a foreign language for over 31 years, CLL has a highly qualified team of trainers, all of whom are specialized in teaching and facilitating small groups of learners. Our policy of ongoing training for our instructors as well as our partnership with the Catholic University of Louvain is a guarantee of outstanding quality and reliability. Skaityti mažiau
Woluwe-Saint-Lambert , Ottignies-Louvain-la-Neuve + 1 Daugiau Mažiau