Read the Official Description

Nesvarbu, ar mokosi Vokietijos Bavarijos sostinėje ar Vokietijos sostinėje, užtikrinsite pažangą savo kalbos įgūdžių srityje. Praleisti semestrą ar metus užsienyje Vokietijoje, pagrindinėje pasaulio ekonomikoje, išlikti konkurencinga ir padidinti savo tarptautinę karjerą. Arba įsiminkite šalies naujoviškus meno, dizaino ir kultūrinius pasiekimus.

Prisijunkite prie studentų iš viso pasaulio į galutinį studijų užsienyje patirtį. Pasiekti sklandumą, pamatyti pasaulį, išplėsti savo tarptautinį tinklą - ir pradėti savo pasaulinę ateitį. Tyrimas už 6, 9 ar 11 mėnesių ir prasideda balandžio, birželio, rugsėjo ar sausio mėn. Kolegijos kredito ir stažuočių galimybės užtikrina, kad visada pridedate savo gyvenimo aprašymą.

"EF" Vokietijos mokyklos yra akredituoti "EAQUALS", o mūsų kursus pripažįsta Rytų Vašingtono universitetas. Palikite dokumentais patvirtintą savo gebėjimų įrodymą, kai pasirinksite "TestDaF" su "EF" kalbos diplomu.

Programos informacija

  • Vietos: Europa »Vokietija» Miunchenas; Europa »Vokietija» Berlynas
  • Ilgis: 6-12 mėnesių, 1 metai
  • Apgyvendinimas: butas, priimančioji šeima, nakvynės namai
  • Pagrindinė kalba: vokiečių
  • Amžiaus maksimalus skaičius: 16
  • Kainos informacija: šeimos nakvynės namai ir maitinimo planas yra įtraukti į kursų kainą. Susisiekite su Priėmimo komanda dėl asmeninės kainos pasiūlymo.
Program taught in:
Vokiečių

See 5 more programs offered by EF Gap Year »

Last updated June 20, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
6 - 12 mėnesių
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date