Skaitmeninės gamybos revoliucija tapo pagrindiniu pramonės 4.0 akmeniu, viena vertus, sukuria naujus verslo modelius ir, kita vertus, tampa standartu labai konkurencinguose sektoriuose, pvz., Automobilių, sveikatos priežiūros ir kosmoso srityse.

Kūrybinė pramonė ir pramonės sektorius , kuriame jis susilieja, reikalauja labai specializuotų profilių, kurie supranta šį naują paradigmos poslinkį. Būtina sukurti naujus profesinius profilius, galinčius įgyvendinti skaitmeninės gamybos technologijas ir sekti nuolatinę jų raidą bei galimus projektus, kurie gali kilti dėl jų ekosistemos.

Skaitmeninės gamybos magistrantūros studijų pakopa suteikia studentams reikalingas žinias ir priemones, leidžiančias ateities projektams naudoti skaitmenines gamybos technologijas, formuodamas savo skaitmeninio ir analoginio amatų procesų apžvalgą ir atskleisdamas naujas šioje srityje taikomas projektavimo metodikas. skaitmeninės gamybos.

Tikslai

Antrosios pakopos studijų tikslas - suteikti studentams reikalingas žinias ir priemones, kurios leistų jiems ateities projektuose naudoti skaitmenines gamybos technologijas, formuoti jų skaitmeninio ir analoginio amatų procesų apžvalgą ir atskleisti jiems naujas šioje srityje taikomas projektavimo metodikas. skaitmeninės gamybos.

  • Nustatykite, kokios rūšies skaitmeninės gamybos technologijos taikomos projektui ar projektavimo procesui.
  • Suprasti, kaip dirbti aplinkoje, kur susitinka tiek analoginė, tiek skaitmeninė pramonė.
  • Sukurkite pagal užsakymą pagamintus produktus ar paslaugas, orientuotas į žmogiškąjį centrą.

Metodika

IED magistro mokykla teikia tęstinį mokymą, kvalifikaciją, specializacijas ir galimybę nuolat atnaujinti visus dizaino aspektus, paremtus turtingu Italijos dizaino istoriniu ir kultūriniu paveldu.

Mūsų ateities strategija visada derinama su socialinėmis, aplinkosauginėmis ir finansinėmis makroekonominėmis tendencijomis, ir mes atidžiai stebime pokyčius, kuriuos mūsų miestai ir aplinka turės prisitaikyti per artimiausius 30 metų. Mes tikime, kad galime pateikti atsakymus ir sprendimus per dizainą.

Mūsų mokymas čia „IED Master“ yra pagrįstas keturiais scenarijais, kurie, mūsų nuomone, yra svarbūs ateities poreikiams tenkinti : tvaraus vystymosi projektavimas, naujų verslo modelių kūrimas, naujų žiniasklaidos priemonių kūrimas ir dizainas žmonėms.

Mūsų tikslas yra apmokyti profesionalus, kurie sugeba panaudoti kultūros vertybes ir dizaino priemones, kad ne tik įveiktų ateities iššūkius, bet ir sukurtų bei skatintų naujoves. Mes norime, kad mūsų studentai prisiimtų atsakomybę už savo mokymosi kelią ir išmoktų jį vadovauti ekspertams ir specialistams.

IED meistras matome mokyklą kaip laboratoriją, kurioje studentai gali būti novatoriški, verslūs ir varomoji jėga; kur jie gali laisvai eksperimentuoti ir kurti.

Studentų profilis

Kursas skirtas kūrybinių industrijų specialistams, norintiems savo skaitmeninėje erdvėje peržengti skaitmeninės gamybos ribas. Profesionalai ir absolventai mados, dailės, dizaino ar architektūros srityse. Pareiškėjai reikalauja pagrindinių žinių apie 3D modeliavimą ir dizaino mąstymą ir bus paprašyti pateikti savo kūrybinį portfelį peržiūrai.

Darbo galimybės

Galimos karjeros pozicijos:

  • Inovacijų vadybininkas
  • Kūrybinis direktorius
  • Produktas
  • Projekto vadovas
  • Verslo kūrėjas

Koordinatorius

Tito Favaro

Pramonės dizaineris specializuojasi žmogiškųjų veiksnių - ergonomikos srityje. Per 14 metų patirtį gaminių ir paslaugų kūrimo srityje, bendradarbiaujant su kompanijomis ir tarptautinėmis įmonėmis, pvz., „Hewlett Packard“, „Applus“, „Pal robotika“, „Universal robotais“, „RuckerLipsa“, „Alstom“, „Café“, „STE Group“, „Ideaded“, „Xavier Garcia“, „Evaluz“ arba „Nacar“ dizainu.

Jis lankėsi paskaitose tokiose institucijose kaip Ramon Llull universitetas, Katalonijos universiteto Politechnikos universitetas, Katalonijos robotų ir pramoninio skaičiavimo institutas, Čekijos aukštųjų mokyklų Ispanijos valstybės mokslinių tyrimų taryba, Eina mokyklos dizainas, IED Barselonos mokyklos dizainas, Balearų dizaino mokykla Gagrobo salos, Bulgarija)

Joris Debo

Pramonės dizaineris ir įkūrėjas Ispanijoje įsikūrusiam mados ženklui Revisited. Daugiau nei 16 metų patirtis priedų gamybos srityje, kaip kūrybinio direktoriaus kūrybinis direktorius ir kūrybinių industrijų laisvai samdomas 3D spausdinimo specialistas.

Sukurkite didelę patirtį įvairiose srityse, tokiose kaip vartojimo prekės, baldai ir apšvietimas, menas

Jis lankėsi paskaitose tokiose institucijose kaip Harvardo universitetas (JAV), Kolumbijos universitetas (JAV), Pratt institutas (JAV), Naujoji mokykla (JAV), Red Dot akademija (Kinija) ir glaudžiai bendradarbiavo su tokiais muziejais kaip V

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 16, 2020
Duration
6 mėnesių
Dieninės
Price
6,200 EUR
Mokestis už mokymą 2.000 € mokestis 4.200 €
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 16, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 16, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date