Filter
Doktorantūros studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 96 doktorantūros sertifikato programas - 2019

Po bakalauro ar magistro studijų specialistai dažnai ieško kitų galimybių tęsti mokslus ar įgyti papildomų kvalifikacijų. Doktorantūros sertifikato programos tokiu atveju gali būti optimalus variantas.

Kas yra doktorantūros sertifikato programos?

Doktorantūros sertifikato studijos (angl. Postgraduate certificate program) yra skirtos studentams, kurie jau turi bakalauro laipsnį ir nori įgyti papildomų kvalifikacijų jų pasirinktoje srityje, tačiau dėl tam tikrų priežasčių negali ar nenori rinktis MBA, magistro ar doktorantūros studijų programos. Kadangi šio tipo studijų programos paprastai yra trumpesnės ir pigesnės negu universitetų siūlomos magistro ar doktorantūros laipsnio studijos, jos gali būti optimalus variantas daugybei studentų.

Kokie yra doktorantūros sertifikato studijų privalumai?

Doktorantūros sertifikato studijos, studentams suteikia galimybę sutvirtinti bakalauro ar magistro studijų metu įgytas žinias, o taip pat ir įgyti naujų kvalifikacijų. Šio tipo studijos itin tinka tiems studentams, kurie dėl įvairiausių priežasčių negali rinktis akademinio laipsnio universitetinių studijų. Tad šios studijos studentams padeda įgyti tvirtesnį žinių ir įgūdžių pagrindą ir taip įgyti konkurencinio pranašumo, kuris yra taip vertinamas darbo rinkoje.

Kiek kainuoja doktorantūros sertifikato studijos?

Nors doktorantūros sertifikato studijos paprastai yra pigesnės už universitetų siūlomų aukštojo laipsnio studijas, tačiau šio tipo studijų kaina gali labai stipriai priklausyti nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje ji yra, taip pat studijų specialybės bei trukmės.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus doktorantūros sertifikato laipsnį?

Doktorantūros sertifikato studijų programa studentams gali atverti daugybę galimybių. Šį laipsnį įgiję studentai gali paspartinti ar kiek kita linkme pakreipti savo karjerą. Jie taip pat gali tikėtis paaukštinimo pareigose ar algos pakėlimo. Suprantama, kad kuo daugiau kvalifikacijų specialistas turi, tuo labiau jis gali kontroliuoti savo karjerą ir greičiau siekti savo tikslų - tad doktorantūros sertifikato studijų metu įgytas konkurencinis pranašumas, studentams iš tiesų stipriai pasitarnauja.

Kodėl verta rinktis internetines doktorantūros sertifikato studijų programas?

Internetinės doktorantūros sertifikato studijų programos studentams leidžia įgyti norimų žinių bei kvalifikacijų bei studijas gana lengvai suderinti su netgi ir pilno etato darbu ar kitomis studijų programomis.

Kur verta rinktis doktorantūros sertifikato studijų programą?

Doktorantūros sertifikato studijų programas, studentams siūlo daugybė universitetų, kolegijų ir kitų tipų aukštosios mokyklos, tad tikrai rasite aukštąją mokslą instituciją, kurios siūlomos studijų programos geriausiai atitiks jūsų norus ir poreikius ir padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Kaip stoti į doktorantūros sertifikato studijų programą?

Žemiau rasite daugybę doktorantūros sertifikato studijų programų, jeigu rasite jus dominančias studijas, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

London Academy of Trading

Šis kursas moko pasaulio finansų rinkų struktūrą, taip pat praktinius įgūdžius, reikalingus prekybai įvairiose rinkose realiame gyvenime. Ji išnagrinės teorines koncepcij ... [+]

Finansinių investicijų ir prekybos antrosios pakopos pažymėjimas

Šis kursas moko pasaulio finansų rinkų struktūrą, taip pat praktinius įgūdžius, reikalingus prekybai įvairiose rinkose realiame gyvenime. Ji išnagrinės teorines koncepcijas ir praktinius metodus, skirtus prekiauti ir valdyti įvairias finansines priemones, įskaitant grynuosius pinigus ir išvestines priemones įvairiose turto klasėse. Sužinokite, kaip techninę analizę galima naudoti prognozuojamoms rinkos kainoms padengti, pasirinkus modulį, apimantį prekybos psichologiją ir rizikos valdymą.

Šis kursas yra 14 savaičių. Ją sudaro keturi moduliai (vienas privalomas ir trys pasirenkamieji). 12 valandų paskaitų per savaitę 10 savaičių, dar 33 valandos per savaitę savarankiškos studijos, įskaitant skaitymą, tyrimus ir pasirengimą užduotims. Po to seka dar dvi skaitymo savaitės, o taip pat dar dvi savaites atliekami internetiniai vertinimai.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
14 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

Jei norite padidinti savo valdymo įgūdžius ir pagerinti savo įsidarbinimo galimybes, mūsų magistrantūros sertifikatas vadybos puikiai tinka jums. 12 savaičių programa tai ... [+]

Vadybos magistrantūros pažymėjimas

Jei norite padidinti savo valdymo įgūdžius ir pagerinti savo įsidarbinimo galimybes, mūsų magistrantūros sertifikatas vadybos puikiai tinka jums. 12 savaičių programa taip pat apima galimybes stažavosi JK organizacijomis pareiškėjams, turintiems teisę dirbti Jungtinėje Karalystėje. Programa leis jums sujungti keturis kursus pagal jūsų karjeros tikslus, pasirenkant iš:

VerslumasProjektų valdymasTarptautinis verslasStrateginis verslo valdymasVerslo plėtros metodaiVadyba ir vadovavimasŽmogiškųjų išteklių plėtra ir talentų valdymasReikalavimai kursuiIšsilavinimas - bakalauro laipsnis arba lygiavertis aukštojo mokslo kvalifikacija ar atitinkama darbo patirtisAnglų kalba - Bendroji Europos sistema (CEF) B2 lygis * arba lygiavertis (visos mokymo ir mokymosi medžiagos pateikiamos tik anglų kalba)... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London College of Creative Media

Ar ieškote tobulinti savo veiklos įgūdžius, kad galėtumėte įsitvirtinti muzikos pramonės srityje? Ar norite siekti meninės ir profesinės sėkmės muzikos srityje? Mūsų prog ... [+]

PG sertifikatas muzikos našumui

Ar ieškote tobulinti savo veiklos įgūdžius, kad galėtumėte įsitvirtinti muzikos pramonės srityje? Ar norite siekti meninės ir profesinės sėkmės muzikos srityje?

Mūsų programa „ Music Performance“ gali padėti jums pradėti savo verslumo karjerą. Jūs gausite naudos iš pramonės ekspertų, kurie parengs jums spręsti nenuspėjamus verslo scenarijus. Padėkime jums atskleisti savo meninį potencialą ir sukurti originalų repertuarą. Šios programos dėka galite pasiekti vieną žingsnį arčiau, kur norite būti.

Reikalavimai kursuiĮrašas taip pat bus peržiūrimas portfelio.Rugpjūčio 17 d. LCCM vykdo „Open Days“

[-]
Jungtinė Karalystė London
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Mėgaukitės internetinio mokymosi lankstumu, kad išplėtumėte savo žinias apie Europos institucijas, Europos teisę ir Europos sprendimų priėmimo procesą apskritai! Šis antr ... [+]

1 ar 2 metų programa: 5 internetiniai ES moduliai

Trumpai aprašyta programa:

5 grįžtamieji internetiniai ES moduliai (pradedant rugsėjo mėnesį), po kurio (arba prieš tai) vyko 2 savaičių vasaros mokykla Briuselyje ir Vienoje (liepos mėn.).

Jūs pasirenkate savo pradžios datą (liepos arba rugsėjo mėn.), Taip pat savo pasirinkimo laiką (visą darbo dieną = 1 metai, ne visą darbo dieną - 2 metai)

Puikiai tinka dieninių profesionalų ar studentų, turinčių dienos grafikąOrganizuojamas Jean Monnet kompetencijos centro pagrindinių ES institucijų slenkstis Jame yra skirta svetainė:

Išsamesnis aprašymas:

Nuo 2014 m. IES siūlo antrosios pakopos studijų pažymėjimą Europos politikos kūrimo srityje , parengtą ir suprojektuotą ES ir e-mokymosi ekspertų. Šis sertifikatas atitinka 25 ECTS ir jungia IES vasaros mokyklą bei ES modulius, todėl apima mišraus mokymosi metodą. Šis paketas apima dvi savaičių trukmės intensyvų mokymą kartu su internetinių modulių lankstumu.... [-]

Belgija Brussels
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Culinary Institute of Barcelona

Laikoma dievų maistu, šokoladas niekada niekam nepalieka nieko. Tai kelia aistras, ir visada yra vietos jai. Daug daugiau nei šokolado baras, kakava yra gyvenimo istorija ... [+]

Laikoma dievų maistu, šokoladas niekada niekam nepalieka nieko. Tai kelia aistras, ir visada yra vietos jai. Daug daugiau nei šokolado baras, kakava yra gyvenimo istorija apie civilizaciją ir daugelio kultūrų vystymąsi. Dėl šios priežasties CIB norime, kad jūs atrasite aistrą dėl rudojo aukso virtuvės ir konditerijos gaminių.

Šis kursas skirtas šefpavims ir profesionaliems konditeriams, kurie nori gilinti savo žinias ir įgyti plačią viziją apie šio reikalingo ingrediento galimybes, nuo jos atsiradimo iki kulinarinio avangardo ir kakavos siūlomų pokyčių, suteikiant studentams naujų žinių ir naujos technologijos savo virtuvėse.

Tikslai

1. Mokyti specialistus, kurie turi tvirtą šokolado specializaciją.... [-]

Ispanija Barcelona
Rugsėjis 2019
Ispanų,Anglų
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

Baigė magistro muzikoje, bet vis dar ieško pagerinti savo įgūdžius? Mūsų magistrantūros programa Solistas Klasikinė muzika akcijos tiesiog toks kompetencijos noras. ... [+]

Baigė magistro muzikoje, bet vis dar ieško pagerinti savo įgūdžius? Mūsų magistrantūros programa Solistas Klasikinė muzika akcijos tiesiog toks kompetencijos noras.

Kaip scenos muzikantas jums labiau įsitraukia į tam tikrą segmentą solo repertuaras. Palyginti apačią studijų programa, besisukantis aplink trijų kertinių įgūdžių, tinklo ir ekspozicija, kurie padės jums pagerinti technines ir interpretacinis aspektus savo veiklos rezultatus. Tyrimo tikslas yra remiantis praktikos, Mokomi fakultetas nario Gento konservatorijoje kam tu išsirinkai. Be to, Gentas menų mokykla bus padėti jums susisiekti su plataus tinklo profesionalių partnerių. Galiausiai, jūs toliau plėtoti kritinių, atspindinčios gebėjimus, susijusius su savo muzikinės patirties, taip pat, kad kitų.... [-]

Belgija Ghent
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Kompiuterių mokslo pakopos bakalaureato programa suteikia galimybę akademiškai talentingiems, labai motyvuotiems suaugusiems studentams, turintiems bent bakalauro laipsnį ... [+]

Kompiuterinių mokslų bakalaureato programa yra atvira asmenims, turintiems bent bakalauro laipsnį bet kurioje disciplinoje (BA arba BS) ir viename kolegijos lygio įvadiniame kompiuteryje.

Programa ypač tinka tiems asmenims, kurie ruošiasi grįžti į darbo jėgą, vidutinio lygio specialistai, norintys pereiti į kompiuterių mokslų sritį, ir tiems, kurie ruošiasi baigti mokyklą. Priimti studentai turi parengti individualų studijų planą su savo patarėju, remdamiesi jų akademine istorija ir profesiniais tikslais.

Studentai, dalyvaujantys po bakalaureato, nėra laikomi pažymėjimu studentams finansinės pagalbos tikslais ir todėl nėra tinkami kreiptis dėl federalinių lėšų. Gali būti teikiamos alternatyvios paskolos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Jose State University - School of Information

San Chosė valstybinio universiteto Informacinės mokyklos bibliotekos ir informacijos mokslų programos magistro pažymėjimas skiriamas technologijoms ir naujoms informacijo ... [+]

Apžvalga

San Chosė valstybinio universiteto Informacinės mokyklos bibliotekos ir informacijos mokslų programos magistro pažymėjimas skiriamas technologijoms ir naujoms informacijos profesijos tendencijoms. Jis skirtas informacijos specialistams, norintiems atnaujinti savo profesines žinias ir išplėsti savo įgūdžius. Jei jau turite magistro laipsnį bet kurioje disciplinoje, turite teisę užsiregistruoti po magistro studijų programos.

Patogus 100% mokymasis internetu

Naudodamiesi šia patogia ir visiškai internetine programa galite gyventi bet kur, kol uždirbate sertifikatą. Kadangi dauguma kursų darbų atliekami asinchroniškai, jūs neturite pertvarkyti savo darbo grafiko, kad galėtumėte dalyvauti tiesioginėse sesijose. „Post-Master's Certificate“ programa yra pristatoma tik internete, naudojant interaktyviąją mokymosi internetu technologiją. Integruotas internetinės programos lankstumas yra didžiulis bonusas daugeliui dirbančių studentų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Jose
Rugpjūtis 2019
Anglų
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Išnagrinėkite problemas, su kuriomis susiduria policijos ir tyrimo grupės baudžiamojoje byloje, taip pat atraskite daugybę metodų, naudojamų pagrindiniams nusikaltimams t ... [+]

Išnagrinėkite problemas, su kuriomis susiduria policijos ir tyrimo grupės baudžiamojoje byloje, taip pat atraskite daugybę metodų, naudojamų pagrindiniams nusikaltimams tirti. Šis trumpas kursas yra puikus studentams, norintiems pereiti į karjerą policijos ar tyrimo metu, arba jis gali būti naudojamas kaip žingsnis link mūsų visą magistrantūros kriminologijos ir kriminalinės psichologijos.

Šis unikalus internetinis aukštojo mokslo diplomas policijos ir baudžiamojo tyrimo srityje apima daugelį pagrindinių klausimų, susijusių su policijos, psichologijos ir nusikalstamumo tyrimais *.

Jūs atrasite įvairius metodus, naudojamus tiriant pagrindinius nusikaltimus, tokius kaip žmogžudystė ir seksualinė prievarta, taip pat kritiškai peržiūrint veiksmingą policijos vadovavimą ir partnerystę. Programa taip pat daug dėmesio skiria psichologijos vaidmeniui remiant baudžiamuosius tyrimus.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cranfield University

Šis kursas skirtas gynybos ir saugumo sektoriuje dirbantiems asmenims, kurie nori plėsti savo žinias gynybos ir saugumo rinkodaros srityje. Absolventai pasiekia aukštą su ... [+]

Apžvalga

Šis kursas skirtas gynybos ir saugumo sektoriuje dirbantiems asmenims, kurie nori plėsti savo žinias gynybos ir saugumo rinkodaros srityje. Absolventai pasiekia aukštą supratimo lygį ir išsamias žinias apie tokius įgūdžius kaip rinkodara ir derybos, taip pat kompensacijas ir prekybos laikymąsi. Tokios savybės yra patrauklios darbdaviams, ieškantiems personalo platesnėse valdymo srityse, įskaitant sutartis, komercinį valdymą ir strateginį valdymą. Mokymai ir mokymai yra specialiai skirti gynybos ir saugumo prekybai kontroliuoti ir laikytis, atstovaujantys būtiniausias žinias tiems, kurie dirba šioje srityje.

Kurso struktūra

Kursą sudaro penki pagrindiniai moduliai ir vienas nepriklausomas mokslinių tyrimų projektas. 60 kreditų (ar daugiau) kaupimas atliekamas vertinant dėstomus modulius ir nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą.... [-]

Jungtinė Karalystė Swindon
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Mūsų "PgC" švietimas akademinėse ir praktikos įstaigose yra skirtas patyrusiems specialistams, norintiems įgyti mokytojo kvalifikaciją ir kurti realius pokyčius per šviet ... [+]

Paskatinkite savo karjerą ir atlikite svarbų indėlį į sveikatos ir socialinės gerovės gerinimą, dalydamiesi savo žiniomis ir įžvalga naujos kartos.

Mūsų "PgC" švietimas sveikatos ir socialinės globos srityje yra skirtas patyrusiems specialistams, norintiems siekti mokytojų kvalifikacijos, ir sukurti realius pokyčius per švietimą.

GKU turime daugiau nei dešimties metų patirties rengiant sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos specialistus mokymo karjerai. Mūsų unikali programa remiasi geriausia praktika ir dabartine vyriausybės politika, siekiant pateikti naujausią, įrodymais pagrįstą metodiką - ir Slaugos ir akušerijos tarybos (NMC) bei Aukštojo mokslo akademijos (HEA) pripažintą kvalifikaciją.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

Rezidentūra sertifikatas Komunikacijos studijų (15 kreditai) ... [+]

Mūsų antrosios pakopos studijų programos, kiekvienas su skirtingais programos reikalavimus, yra pagrįsta ir yra visiškai suderinama su nustatytais Europos ir Amerikos švietimo sistemas. Europos gairės aukštojo mokslo yra išdėstyti Bolonijos susitarimus. Kai minimalus kreditų skaičius buvo uždirbtas, prašymas baigimo gali būti pateikta. Antrosios pakopos programos yra pažangių akademinių programų kolegijų ir universitetų absolventų, taip pat darbo profesionalai, norintiems tęsti laipsnišką karjerą komunikacijos ir laisvųjų menų srityje. Koledžo tikrai pasaulinė bendruomenė suteikia plačias galimybes studentams siekti akademinių temų interesų ir tyrimų, akcentuojant globalizacijos, komunikacijos ir aukštąjį išsilavinimą. Ne visos programos yra siūlomi visiems miesteliai.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

... [+]

[-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leeds Beckett University

Mokymas tapti mokytoju yra vienas iš sudėtingiausių dalykų, kuriuos kada nors atliksite. Atsižvelgdami į tai, šis internetinis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų jū ... [+]

Antrosios pakopos studijų pažymėjimas (nuotolinis mokymasis)

Kurso informacija

Mes suprantame, kad ši praktika yra jūsų pagrindinis prioritetas, todėl sukūrėme šį internetinį kursą, kuris leidžia jums mokytis kur ir kada tik norite.

Mokymas tapti mokytoju yra vienas iš sudėtingiausių dalykų, kuriuos kada nors atliksite. Atsižvelgdami į tai, šis internetinis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų kitus profesinius įsipareigojimus ir apimtų jūsų profesinio gyvenimo vertinimus. Suplanuotos praktikuojantiems mokytojams ar tiems, kurie nori mokyti pradinėse ar vidurinėse mokyklose, ir kurie neseniai pradėjo ar vykdo mokymo kursą, kurio metu gaunamas QTS arba lygiavertis, mūsų tikslas yra suteikti pagrindus, kurie praplės jūsų praktiką ir paskatins jūsų mokymosi karjera.... [-]

Jungtinė Karalystė Leeds UK Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Queen's University Belfast

Šis sertifikatas yra įdomi, naujoviška nuotolinio mokymosi programa, kurios tikslas - pagerinti dalyvių teorines žinias ir praktinius įgūdžius MP ir suteikti jiems galimy ... [+]

PgCert patologijos informatika ir verslo taikymas - nuotolinis mokymasis

Molekulinė patologija (MP) yra sparčiai auganti 21-ojo amžiaus medicinos disciplina. Ji integruoja genomiką ir bioinformatiką su šiuolaikine patologija, siekiant paremti molekulinę diagnostiką, terapiją ir klinikinių tyrimų pristatymą akademinių, sveikatos paslaugų ir pramonės sektoriuose tikslumo medicinos eroje.

Šis sertifikatas yra įdomi, naujoviška nuotolinio mokymosi programa, kurios tikslas - pagerinti dalyvių teorines žinias ir praktinius įgūdžius MP ir suteikti jiems galimybę siekti karjeros akademinėje, sveikatos priežiūros ar pramonės srityje. Kursas daug dėmesio skiria inovacijoms ir verslumui; pabrėžiant pagrindinį MP vaidmenį molekulinės diagnostikos, klinikinių tyrimų ir biotechnologijų / biofarmos srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Belfast
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
5 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba