Filter
Doktorantūros studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 97 doktorantūros sertifikato programas - 2019/2020

Po bakalauro ar magistro studijų specialistai dažnai ieško kitų galimybių tęsti mokslus ar įgyti papildomų kvalifikacijų. Doktorantūros sertifikato programos tokiu atveju gali būti optimalus variantas.

Kas yra doktorantūros sertifikato programos?

Doktorantūros sertifikato studijos (angl. Postgraduate certificate program) yra skirtos studentams, kurie jau turi bakalauro laipsnį ir nori įgyti papildomų kvalifikacijų jų pasirinktoje srityje, tačiau dėl tam tikrų priežasčių negali ar nenori rinktis MBA, magistro ar doktorantūros studijų programos. Kadangi šio tipo studijų programos paprastai yra trumpesnės ir pigesnės negu universitetų siūlomos magistro ar doktorantūros laipsnio studijos, jos gali būti optimalus variantas daugybei studentų.

Kokie yra doktorantūros sertifikato studijų privalumai?

Doktorantūros sertifikato studijos, studentams suteikia galimybę sutvirtinti bakalauro ar magistro studijų metu įgytas žinias, o taip pat ir įgyti naujų kvalifikacijų. Šio tipo studijos itin tinka tiems studentams, kurie dėl įvairiausių priežasčių negali rinktis akademinio laipsnio universitetinių studijų. Tad šios studijos studentams padeda įgyti tvirtesnį žinių ir įgūdžių pagrindą ir taip įgyti konkurencinio pranašumo, kuris yra taip vertinamas darbo rinkoje.

Kiek kainuoja doktorantūros sertifikato studijos?

Nors doktorantūros sertifikato studijos paprastai yra pigesnės už universitetų siūlomų aukštojo laipsnio studijas, tačiau šio tipo studijų kaina gali labai stipriai priklausyti nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje ji yra, taip pat studijų specialybės bei trukmės.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus doktorantūros sertifikato laipsnį?

Doktorantūros sertifikato studijų programa studentams gali atverti daugybę galimybių. Šį laipsnį įgiję studentai gali paspartinti ar kiek kita linkme pakreipti savo karjerą. Jie taip pat gali tikėtis paaukštinimo pareigose ar algos pakėlimo. Suprantama, kad kuo daugiau kvalifikacijų specialistas turi, tuo labiau jis gali kontroliuoti savo karjerą ir greičiau siekti savo tikslų - tad doktorantūros sertifikato studijų metu įgytas konkurencinis pranašumas, studentams iš tiesų stipriai pasitarnauja.

Kodėl verta rinktis internetines doktorantūros sertifikato studijų programas?

Internetinės doktorantūros sertifikato studijų programos studentams leidžia įgyti norimų žinių bei kvalifikacijų bei studijas gana lengvai suderinti su netgi ir pilno etato darbu ar kitomis studijų programomis.

Kur verta rinktis doktorantūros sertifikato studijų programą?

Doktorantūros sertifikato studijų programas, studentams siūlo daugybė universitetų, kolegijų ir kitų tipų aukštosios mokyklos, tad tikrai rasite aukštąją mokslą instituciją, kurios siūlomos studijų programos geriausiai atitiks jūsų norus ir poreikius ir padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Kaip stoti į doktorantūros sertifikato studijų programą?

Žemiau rasite daugybę doktorantūros sertifikato studijų programų, jeigu rasite jus dominančias studijas, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

London Academy of Trading

Šis kursas moko pasaulio finansų rinkų struktūrą, taip pat praktinius įgūdžius, reikalingus prekybai įvairiose rinkose realiame gyvenime. Ji išnagrinės teorines koncepcij ... [+]

Finansinių investicijų ir prekybos antrosios pakopos pažymėjimas

Šis kursas moko pasaulio finansų rinkų struktūrą, taip pat praktinius įgūdžius, reikalingus prekybai įvairiose rinkose realiame gyvenime. Ji išnagrinės teorines koncepcijas ir praktinius metodus, skirtus prekiauti ir valdyti įvairias finansines priemones, įskaitant grynuosius pinigus ir išvestines priemones įvairiose turto klasėse. Sužinokite, kaip techninę analizę galima naudoti prognozuojamoms rinkos kainoms padengti, pasirinkus modulį, apimantį prekybos psichologiją ir rizikos valdymą.

Šis kursas yra 14 savaičių. Ją sudaro keturi moduliai (vienas privalomas ir trys pasirenkamieji). 12 valandų paskaitų per savaitę 10 savaičių, dar 33 valandos per savaitę savarankiškos studijos, įskaitant skaitymą, tyrimus ir pasirengimą užduotims. Po to seka dar dvi skaitymo savaitės, o taip pat dar dvi savaites atliekami internetiniai vertinimai.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
14 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

Jei norite padidinti savo valdymo įgūdžius ir pagerinti savo įsidarbinimo galimybes, mūsų magistrantūros sertifikatas vadybos puikiai tinka jums. 12 savaičių programa tai ... [+]

Vadybos magistrantūros pažymėjimas

Jei norite padidinti savo valdymo įgūdžius ir pagerinti savo įsidarbinimo galimybes, mūsų magistrantūros sertifikatas vadybos puikiai tinka jums. 12 savaičių programa taip pat apima galimybes stažavosi JK organizacijomis pareiškėjams, turintiems teisę dirbti Jungtinėje Karalystėje. Programa leis jums sujungti keturis kursus pagal jūsų karjeros tikslus, pasirenkant iš:

VerslumasProjektų valdymasTarptautinis verslasStrateginis verslo valdymasVerslo plėtros metodaiVadyba ir vadovavimasŽmogiškųjų išteklių plėtra ir talentų valdymasReikalavimai kursuiIšsilavinimas - bakalauro laipsnis arba lygiavertis aukštojo mokslo kvalifikacija ar atitinkama darbo patirtisAnglų kalba - Bendroji Europos sistema (CEF) B2 lygis * arba lygiavertis (visos mokymo ir mokymosi medžiagos pateikiamos tik anglų kalba)... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

EPS vienerių metų intensyvi švietimas kūrybinį potencialą garso ir savaime ir kaip dalis daugialypės terpės patirtimi. ... [+]

EPS vienerių metų intensyvi švietimas kūrybinį potencialą garso ir savaime ir kaip dalis daugialypės terpės patirtimi.

Nors yra daugybė kursai mokymo, kaip interpretuoti vaizdinę informaciją nuo viduramžių tapybos šiuolaikinio reklama, garsas yra gana neištirta studijų sritis. Ir, nors akademinių tyrimų daryti ištirti teorinių ir konceptualių puses garso gamybos, garsas paprastai laikoma techninis, o ne estetinė, objektas. EPAS siekiama spręsti šį disbalansą per praktikos bei teorijos integraciją nuolat šeriami teorinės, kritinės ir konceptualus mąstymas. Tokiu būdu, dalyviai galės tyrinėti garsą kaip savaime drausmės, taip pat atsižvelgiant į ekrano gamybą, šokio, teatro, radijo, architektūros ir kitų menų ir žiniasklaida.... [-]

Belgija Gente
Rugsėjis 2020
Anglų
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Kompiuterių mokslo pakopos bakalaureato programa suteikia galimybę akademiškai talentingiems, labai motyvuotiems suaugusiems studentams, turintiems bent bakalauro laipsnį ... [+]

Kompiuterinių mokslų bakalaureato programa yra atvira asmenims, turintiems bent bakalauro laipsnį bet kurioje disciplinoje (BA arba BS) ir viename kolegijos lygio įvadiniame kompiuteryje.

Programa ypač tinka tiems asmenims, kurie ruošiasi grįžti į darbo jėgą, vidutinio lygio specialistai, norintys pereiti į kompiuterių mokslų sritį, ir tiems, kurie ruošiasi baigti mokyklą. Priimti studentai turi parengti individualų studijų planą su savo patarėju, remdamiesi jų akademine istorija ir profesiniais tikslais.

Studentai, dalyvaujantys po bakalaureato, nėra laikomi pažymėjimu studentams finansinės pagalbos tikslais ir todėl nėra tinkami kreiptis dėl federalinių lėšų. Gali būti teikiamos alternatyvios paskolos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medfordas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Mėgaukitės internetinio mokymosi lankstumu, kad išplėtumėte savo žinias apie Europos institucijas, Europos teisę ir Europos sprendimų priėmimo procesą apskritai! Šis antr ... [+]

1 ar 2 metų programa: 5 internetiniai ES moduliai

Trumpai aprašyta programa:

5 grįžtamieji internetiniai ES moduliai (pradedant rugsėjo mėnesį), po kurio (arba prieš tai) vyko 2 savaičių vasaros mokykla Briuselyje ir Vienoje (liepos mėn.).

Jūs pasirenkate savo pradžios datą (liepos arba rugsėjo mėn.), Taip pat savo pasirinkimo laiką (visą darbo dieną = 1 metai, ne visą darbo dieną - 2 metai)

Puikiai tinka dieninių profesionalų ar studentų, turinčių dienos grafikąOrganizuojamas Jean Monnet kompetencijos centro pagrindinių ES institucijų slenkstis Jame yra skirta svetainė:

Išsamesnis aprašymas:

Nuo 2014 m. IES siūlo antrosios pakopos studijų pažymėjimą Europos politikos kūrimo srityje , parengtą ir suprojektuotą ES ir e-mokymosi ekspertų. Šis sertifikatas atitinka 25 ECTS ir jungia IES vasaros mokyklą bei ES modulius, todėl apima mišraus mokymosi metodą. Šis paketas apima dvi savaičių trukmės intensyvų mokymą kartu su internetinių modulių lankstumu.... [-]

Belgija Briuselis
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Culinary Institute of Barcelona

Pirmasis "Restaurant Business Management" magistro laipsnio modulis - MRBM. ... [+]

Pirmasis "Restaurant Business Management" magistro laipsnio modulis - MRBM

Restorano sėkmingas valdymas yra sudėtingas iššūkis. Sėkmingas restorano valdymas yra ne tik siūlymas subalansuoto meniu, skirto pajamų gavimo. Restorano valdyme tenka keletas veiksnių: galimybė užmegzti ryšius su klientais, ieškoti verslų skaitmeninėje žiniasklaidoje, gebėjimas veiksmingai reaguoti į paklausą, formuoti santykius, pagrįstus pasitikėjimu, ir sugebėti susidoroti su tiekėjais. yra veiksniai, kurie vaidina svarbų vaidmenį valdant restoraną.

Šių veiksnių kontrolė yra labai svarbi, kad būtų galima saugiai ir nuosekliai įgyvendinti viską, ką mes aptarėme ir planavome savo versle. Tai sektorius, kuriame vyksta nuolatiniai pokyčiai, kur konkurencija yra stipri ir kurioje reikia reaguoti į klientų lūkesčius. Dėl to naujumas ir tendencijos turi būti priemonės, padedančios mums tobulinti ir valdyti savo verslą sėkmės link.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Anglų
Ištęstinės
15 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Goldsmiths, University of London

Ši programa apims rėmimą ir rinkodarą, auditorijos plėtrą, regeneraciją ir partnerystę bei komerciją / prekes, išsamiai supažindinant su muziejų ir galerijų tvarkymo būda ... [+]

Ši programa apims rėmimą ir rinkodarą, auditorijos plėtrą, regeneraciją ir partnerystę bei komerciją / prekes, išsamiai supažindinant su muziejų ir galerijų tvarkymo būdais bei plėtojant verslumą.

Galbūt jūs jau dirbate muziejuje ar galerijoje ir norite tam tikros CPD patirties. O gal jūs dirbate kitoje srityje, bet galvojate apie karjeros pasikeitimą.

Derindami paskaitas, seminarus, išvažiuojamuosius vizitus, interviu, projektus, seminarus ir pristatymus, jūs išnagrinėsite būdus, kuriais muziejų ir galerijų specialistai sukūrė sudėtingas naujas strategijas ir pritaikė novatorišką verslininkystės mąstymą, kad surastų būdų, kaip pritraukti lankytojus iš plataus spektro. fonų aplankyti jų įstaigas, dalyvauti jų renginiuose ir skirtingai bendrauti su meno kūriniais.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Šiandienos reklamos, rinkodaros ir produktų kūrimo modeliai dažnai nesuderinami su socialine evoliucija ir tuo, kaip mes patiriame kasdienį gyvenimą. Štai kodėl profesion ... [+]

Ši programa yra parengta anglų kalba

Šiandienos reklamos, rinkodaros ir produktų kūrimo modeliai dažnai nesuderinami su socialine evoliucija ir tuo, kaip mes patiriame kasdienį gyvenimą. Štai kodėl profesionalams bet kurioje srityje dabar svarbiau nei kada nors bendrauti su vartotojo kultūra, lūkesčiais ir patirtimi.

Trendinių tyrimų antrosios pakopos studijų kursai studentams keliauti į vartotojų tendencijų pasaulį, nuo supratimo, kaip ir kodėl jie atsiranda ir kaip juos aptikti, žinoti, kaip juos suprasti ir sėkmingai juos taikyti.

Bendrieji kurso tikslai

Antrosios pakopos studijų tikslas yra padėti studentams sukurti kritinę viziją, reikalingą nustatyti, kodėl viskas vyksta, kurios pajėgos keičiasi ir kaip šie pokyčiai suteikia naujų galimybių verslui.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Šis PG Cert švietimas (edukacinė praktika) gali būti pasiektas kaip savarankiška kvalifikacija, arba tai gali būti pirmas žingsnis mūsų PG Dip Education ar mūsų viso magi ... [+]

Apžvalga

Ar norite greitai tobulinti savo mokymo praktiką? Mūsų 8 mėnesių trukmės PG Cert švietimas (edukacinė praktika) suteiks jums reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų pritaikyti mokymo ir mokymosi metodus, išteklius ir veiksmingai vertinti įvairias besimokančiųjų poreikius.

Dirbdamas kartu su kolegomis dėstytojams, šis kursas nagrinėja profesinę aukštojo mokslo praktiką, taip pat suteikia įgūdžių ir žinių, kad galėtų dalyvauti įvairiose praktikose, kad užtikrintų nuolatinį profesinį tobulėjimą, įskaitant kritinius apmąstymus, tyrimus ir tyrimus bei dalyvavimą diskusijose su atitinkamomis bendruomenėmis praktika.

Šis PG Cert švietimas (edukacinė praktika) gali būti pasiektas kaip savarankiška kvalifikacija, arba tai gali būti pirmas žingsnis mūsų PG Dip Education ar mūsų viso magistro (M.Ed.).... [-]

Jungtinė Karalystė JK internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Jose State University - School of Information

San Chosė valstybinio universiteto Informacinės mokyklos bibliotekos ir informacijos mokslų programos magistro pažymėjimas skiriamas technologijoms ir naujoms informacijo ... [+]

Apžvalga

San Chosė valstybinio universiteto Informacinės mokyklos bibliotekos ir informacijos mokslų programos magistro pažymėjimas skiriamas technologijoms ir naujoms informacijos profesijos tendencijoms. Jis skirtas informacijos specialistams, norintiems atnaujinti savo profesines žinias ir išplėsti savo įgūdžius. Jei jau turite magistro laipsnį bet kurioje disciplinoje, turite teisę užsiregistruoti po magistro studijų programos.

Patogus 100% mokymasis internetu

Naudodamiesi šia patogia ir visiškai internetine programa galite gyventi bet kur, kol uždirbate sertifikatą. Kadangi dauguma kursų darbų atliekami asinchroniškai, jūs neturite pertvarkyti savo darbo grafiko, kad galėtumėte dalyvauti tiesioginėse sesijose. „Post-Master's Certificate“ programa yra pristatoma tik internete, naudojant interaktyviąją mokymosi internetu technologiją. Integruotas internetinės programos lankstumas yra didžiulis bonusas daugeliui dirbančių studentų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Jose
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cranfield University

Šis kursas skirtas gynybos ir saugumo sektoriuje dirbantiems asmenims, kurie nori plėsti savo žinias gynybos ir saugumo rinkodaros srityje. Absolventai pasiekia aukštą su ... [+]

Apžvalga

Šis kursas skirtas gynybos ir saugumo sektoriuje dirbantiems asmenims, kurie nori plėsti savo žinias gynybos ir saugumo rinkodaros srityje. Absolventai pasiekia aukštą supratimo lygį ir išsamias žinias apie tokius įgūdžius kaip rinkodara ir derybos, taip pat kompensacijas ir prekybos laikymąsi. Tokios savybės yra patrauklios darbdaviams, ieškantiems personalo platesnėse valdymo srityse, įskaitant sutartis, komercinį valdymą ir strateginį valdymą. Mokymai ir mokymai yra specialiai skirti gynybos ir saugumo prekybai kontroliuoti ir laikytis, atstovaujantys būtiniausias žinias tiems, kurie dirba šioje srityje.

Kurso struktūra

Kursą sudaro penki pagrindiniai moduliai ir vienas nepriklausomas mokslinių tyrimų projektas. 60 kreditų (ar daugiau) kaupimas atliekamas vertinant dėstomus modulius ir nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą.... [-]

Jungtinė Karalystė Svindonas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of London

Tarptautinio sporto vadybos magistrantūros pažymėjimas (PGCert) yra visame pasaulyje pripažinta, akademiškai pagrįsta ir į pramonę orientuota kvalifikacija, kurią kartu s ... [+]

Tarptautinio sporto vadybos magistrantūros pažymėjimas (PGCert) yra visame pasaulyje pripažinta, akademiškai pagrįsta ir į pramonę orientuota kvalifikacija, kurią kartu sukūrė University of London ir Pasaulio sporto akademija (WAoS).

Tarptautinės sporto vadybos „PGCert“ tikslas - suteikti studentams išsamų supratimą apie naujausias sporto vadybos strategijas ir ugdyti įgūdžius, reikalingus profesionaliam organizacijų ir projektų valdymui dinaminėje sporto pramonėje.

Baigę šią programą, galėsite:

Kritiškai įsitraukite į įvairias valdymo funkcijas ir jas pritaikykite, įskaitant strateginį planavimą, rinkodarą, finansus ir renginius bei įrenginių valdymą.Suplanuokite ir imkitės sistemingų su sportu susijusių verslo ir vadybos klausimų tyrimų, pasirinktinai ir kritiškai naudodamiesi įvairiais verslo duomenimis, tyrimų šaltiniais ir tinkama metodika.Pažvelkite į kritinę tarptautinę ir profesinę perspektyvą, kurią akivaizdžiai pagrindžia žinios ir kompetencija tokiais klausimais, kaip sporto, verslo, visuomenės ir aplinkos santykiai.Kaip tu mokosi... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

Aukštojo mokslo antrosios pakopos pažymėjimas (15 kreditų) ... [+]

Mūsų magistrantūros programos, kurių kiekviena turi skirtingus programos reikalavimus, yra pagrįstos ir visiškai suderinamos su nusistovėjusiomis Europos ir Amerikos švietimo sistemomis. Europos aukštojo mokslo gairės yra išdėstytos Bolonijos susitarimuose. Uždirbus minimalų kreditų skaičių, galima pateikti prašymą baigti studijas. Antrosios pakopos programos yra pažangios akademinės programos, skirtos universitetų ir universitetų absolventams, taip pat dirbantiems specialistams, norintiems daryti laipsnišką karjerą komunikacijos ir laisvųjų menų srityje. Tikrai pasaulinė kolegijos bendruomenė suteikia studentams daug galimybių domėtis akademinėmis ir mokslinių tyrimų temomis, pabrėžiant globalizaciją, komunikaciją ir aukštąjį mokslą. Ne visos programos siūlomos visuose miesteliuose.... [-]

Ispanija Barselona Belgija Briuselis Madridas Šveicarija Ciurichas Japonija Tokijas Antverpenas  + 6 Daugiau
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Catalonia

Šio antrosios pakopos studijų dėstytojus sudaro universitetų mokslininkai, naujausių metodologinių naujovių ekspertai ir mokytojai, atvykę iš tikrųjų mokyklų. ... [+]

ApžvalgaPriežastys studijuoti šį magistro laipsnįJis siūlo naujas teorines perspektyvas, pagrįstas moksliniais tyrimais dėl papildomų kalbų mokymosi.Ji suteikia žinių ir apmąstymų apie naujoviškų metodikų, skirtų palengvinti mokymą anglų kalba, naudojimą.Jame pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindiniams daugiakalbystės metodams ir L2 įsigijimui.Profesoriai

Šio antrosios pakopos studijų dėstytojus sudaro universitetų mokslininkai, naujausių metodologinių naujovių ekspertai ir mokytojai, atvykę iš tikrųjų mokyklų.

Anglų kalba yra viena iš pagrindinių pasaulio kalbų. Todėl svarbūs studentai mokosi kuo jaunesni. Magistro laipsnis UIC Barselonoje, kuris yra mokomas anglų kalba, mokys jus įtraukti anglų į savo mokymą ir pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius asmeniniame ir profesiniame lygmenyje.Tikslai... [-]
Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leeds Beckett University

Mokymas tapti mokytoju yra vienas iš sudėtingiausių dalykų, kuriuos kada nors atliksite. Atsižvelgdami į tai, šis internetinis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų jū ... [+]

Antrosios pakopos studijų pažymėjimas (nuotolinis mokymasis)

Kurso informacija

Mes suprantame, kad ši praktika yra jūsų pagrindinis prioritetas, todėl sukūrėme šį internetinį kursą, kuris leidžia jums mokytis kur ir kada tik norite.

Mokymas tapti mokytoju yra vienas iš sudėtingiausių dalykų, kuriuos kada nors atliksite. Atsižvelgdami į tai, šis internetinis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų kitus profesinius įsipareigojimus ir apimtų jūsų profesinio gyvenimo vertinimus. Suplanuotos praktikuojantiems mokytojams ar tiems, kurie nori mokyti pradinėse ar vidurinėse mokyklose, ir kurie neseniai pradėjo ar vykdo mokymo kursą, kurio metu gaunamas QTS arba lygiavertis, mūsų tikslas yra suteikti pagrindus, kurie praplės jūsų praktiką ir paskatins jūsų mokymosi karjera.... [-]

Jungtinė Karalystė Lidsas JK internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba