Filter
Doktorantūros studijų sertifikatas
Puerto Rikas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti doktorantūros sertifikato programas - Biologija Puerto Rike - 2019/2020

Trečiosios pakopos sertifikato studijas pasirinkę studentai įgyja visapusiškos patirties, kuri jiems dažnai suteikia konkurencinio pranašumo ir padeda gauti norimą darbą. Kadangi šio tipo studijos dažnai būna orientuotos į praktinę tam tikro dalyko pusę, jas pasirinkę studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą.

Biologija - tai vienas iš pagrindinių gamtos mokslų, kuris tiria gyvybės formų tokių kaip molekulės, ląstelės ar organizmai savybes ir tarpusavio sąveikas. Biologija besidomintys studentai paprastai gali pasirinkti vieną iš daugybės šio gana plataus mokslo specialybių tokių kaip, pavyzdžiui, biochemija, ekologija ar botanika.

Yra keletas įstaigų, atsakingų už aukštojo mokslo įsikūrusi visoje Puerto Rikas, su Puerto Riko universiteto yra seniausia ir didžiausia. Kaip iš Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, piliečiai gali turėti prieigą prie papildomų galimybių švietimo srityje.

Geriausios doktorantūros sertifikato programos - Biologija Puerto Rike - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Biologija, Puerto Rikas

Ponce Health Sciences University

Ši sertifikatų programa moko mokytojus, studentus ir dėstytojus suprasti ir naudoti neurologijos ir neuropsichologijos principus jų darbe su mokiniais ir įgyvendinti moky ... [+]

Puertoriko Švietimo tarybos (CE) įgaliota ši sertifikatų programa moko mokytojus, studentus ir dėstytojus suprasti ir naudoti neurologijos ir neuropsichologijos principus jų darbe su mokiniais ir įgyvendinti mokymosi aplinką, pagrįstą šiais principais. Tai apima konkrečius nurodymus mokyti vaikus su mokymosi negalia ir nervų sistemos vystimosi sutrikimų, tokių kaip autizmas, Aspergerio, dėmesio deficito sutrikimas, ir protinis atsilikimas. Programa taip pat nagrinėja psichologo ir kitų mokyklos darbuotojų suinteresuotos plėtoti pažangias ir pratęsė žinių apie neurologijos mokymosi principų taikymo jų klinikinio darbo su vaikais poreikius. Psichologas priėmimo į programą su kieto pagrindo dėl biologinių bazių elgesio gali tiesiogiai užsiregistruoti pasirenkamasis NSL 0503 Vaikų neuropsychologicznej vertinimo metu teikti pažangias vertinimo kompetencijas mokykloje ir klinikinių parametrų.... [-]

Puerto Rikas Ponce
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba