Filter
Doktorantūros studijų sertifikatas
Centrinė Amerika ir Karibai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas doktorantūros sertifikato programas - Biologija - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Įvairiausi pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti skirtingų tipų pažangias studijų programas. Rekomenduotumėme atkreipti dėmesį į trečiosios pakopos sertifikato studijų programas, kurių metu studentai nagrinėja jų pasirinkto dalyko praktinius niuansus, ir taip įgyja visapusišką išsilavinimą.  

Biologija - tai mokslas susijęs su visų gyvybės formų savybėmis ir tarpusavio sąveikomis. Be to, biologijos studijas pasirinkę studentai savo studijų metu ypatingai išsamiai nagrinėja ir tokias temas kaip energijos apdirbimas ir panaudojimas stabiliam organizmų augimui. Biologijos studijos paprastai yra suskirstomos pagal organizmų tipus bei sandaros sudėtingumą, o taip pat ir pagal studijų metodologijos tipus.

Centrinė Amerika yra Šiaurės Amerikos regionas yra tarp pietinės sienos Meksikos ir šiaurės vakarų siena Kolumbija, Pietų Amerikoje. Jis susideda iš Belizo, Gvatemalos, Hondūro, Salvadoro, Nikaragva, Kosta Rika ir Panama.

Peržiūrėti visas doktorantūros sertifikato programas - Biologija - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Biologija, Centrinė Amerika ir Karibai

Ponce Health Sciences University

Ši sertifikatų programa moko mokytojus, studentus ir dėstytojus suprasti ir naudoti neurologijos ir neuropsichologijos principus jų darbe su mokiniais ir įgyvendinti moky ... [+]

Puertoriko Švietimo tarybos (CE) įgaliota ši sertifikatų programa moko mokytojus, studentus ir dėstytojus suprasti ir naudoti neurologijos ir neuropsichologijos principus jų darbe su mokiniais ir įgyvendinti mokymosi aplinką, pagrįstą šiais principais. Tai apima konkrečius nurodymus mokyti vaikus su mokymosi negalia ir nervų sistemos vystimosi sutrikimų, tokių kaip autizmas, Aspergerio, dėmesio deficito sutrikimas, ir protinis atsilikimas. Programa taip pat nagrinėja psichologo ir kitų mokyklos darbuotojų suinteresuotos plėtoti pažangias ir pratęsė žinių apie neurologijos mokymosi principų taikymo jų klinikinio darbo su vaikais poreikius. Psichologas priėmimo į programą su kieto pagrindo dėl biologinių bazių elgesio gali tiesiogiai užsiregistruoti pasirenkamasis NSL 0503 Vaikų neuropsychologicznej vertinimo metu teikti pažangias vertinimo kompetencijas mokykloje ir klinikinių parametrų.... [-]

Puerto Rikas Ponce
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba