Filter
Doktorantūros studijų sertifikatas
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti doktorantūros sertifikato programas - Architektūros studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti daugybę trečiosios pakopos studijų programų, kurias studentai gali rinktis jau pradėję dirbti, dar vis tęsdami ar jau pabaigę savo bakalauro ar magistro studijų programas. Kadangi šių studijų metu studentai labiausiai orientuojasi į praktinę tam tikro dalyko studijų pusę, jie įgyja gana visapusišką išsilavinimą, kuris jiems suteikia konkurencinio pranašumo žengiant į darbo rinką.

Naujos patikimos bei savo paskirtį atitinkančios erdvės ar pastato struktūros priklauso nuo daug daugiau faktorių nei keturių sienų konstrukcijos. Tam kad pastatas atitiktų reikalavimus ir tinkamai tarnautų pagal paskirtį prie jo statybos turi prisidėti savo sritį itin gerai išmanantys architektūros specialistai.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Geriausios doktorantūros sertifikato programos - Architektūros studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Jungtinė Karalystė

University of Greenwich

Tai absolventas įvežimo pažyma veda į magistro kraštovaizdžio architektūros programą ir kartu jie sudaro konversijos maršrutą absolventų iš kitų disciplinų užbaigti magis ... [+]

Antrosios pakopos studijų sertifikatas landšafto dizainas yra pirmasis etapas kraštovaizdžio instituto akredituota dvejų metų "perėjimas" maršrutą pareiškėjams norinčių tapti profesinės kraštovaizdžio architektas. Apie sėkmingą PG sertifikatas Apželdinimas studentams prisijungti prie MA kraštovaizdžio architektūros programą. Kartu šios dvi programos sudaro įdomų ir intensyvų 2 metų magistrantūros maršrutą studijų ateities kraštovaizdžio architektų.

Visoje programa kandidatai dalyvauja griežtą mokymo programą, įskaitant pažangių įgūdžių ir žinių: projektavimas, istorija, teorijos, profesinės praktikos, technologijų, ekologijos, tvarumo, sodininkystėje, piešimo ir skaitmeninių atstovavimo.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 1.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba