Read the Official Description

Mes valgyti mūsų stalų priešais mūsų kompiuterius; el pakeičia akis į akį. Nenuostabu, mūsų manieros yra aprūdijęs. Vienas naujienų nuėjo taip toli, kad pasakyti tai, ką matome šiandien, yra "šiurkštus darbo epidemiją." Kažkodėl mes turime pagalvoti, kad kol mes turime reikalingų profesinių įgūdžių rinkinys į darbą, mūsų papročiai neturi jokios reikšmės.

Iš tikrųjų, šiandienos konkurencingos verslo aplinkos ir pasaulinės ekonomikos, tinkamą protokolo ir etiketo žaidžia ypač svarbus vaidmuo dienos į dieną verslo susitikimus. Ir įmonių šiandien yra dažnai pasibaisėjęs elgesys nepadorus darbuotojas. Šis seminaras yra specialiai sukurta žmonėms (ir įmonės), kurie nori lenkų savo įgūdžius ir gerinti savo profesinį įvaizdį.

Šis šešių valandų seminarą finansuojamos įvairios veiklos formos verslo etiketo: pirmasis ir ilgalaikio parodymus, iš rankos paspaudimas galia, protokolas pristatymas, vizitinės kortelės etiketo, verslo pietūs ir pramogų, tinklo išminties, technologijų etiketą, ir daugiau meno.

Bet klasės nėra kaip mama barnis jums už jūsų blogos manieros. Informacija yra pateikiama atsipalaidavęs stiliaus gabalai su šiandienos etiketas rūpesčių. Laipsnių klasė turės lengvi pietūs su sriuba ir salotos, kad galima praktiškai, o jūs mokytis. Vakaro metu sesijų, paskirstytą per dvi naktis, ten bus šviesa sriuba ir salotų pietūs.

Pasitikėjimą savimi, žinant teisė etiketas. Dalyviai išmoks:

  • Pademonstruoti įvairių lygių ir komponentai tinkamą pristatymas
  • Pripažinti kaip padaryti, kad galingas, teigiamą įspūdį
  • Dabartis ir gauti vizitines korteles su tinkamai protokolas
  • Suprasti sąvokas ir funkcijos verslo pietūs ir pramogų
  • Sėkmingai naršyti verslo rupiniai
  • Parengti veiksmų planą siekiant pagerinti bendradarbiavimo įgūdžius
  • Pateikite atitinkamų Techn vertė o-etiketas

Naujas Datos bus paskelbtosTikslinė auditorija


Šis seminaras yra specialiai sukurta žmonėms (ir įmonės), kurie nori lenkų savo įgūdžius ir gerinti savo profesinį įvaizdį.  

See 31 more programs offered by University of Tulsa College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Rugs 2019
Duration
1 diena
Ištęstinės
Price
125 USD
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Birželis 2019

Rugs 2019