Oficialus aprašymas

Post-Master "sertifikatas programa General valdymas yra 15 valandų kursas studijų sukurta, kad tilptų asmenims su Magistras ne verslo srityje, kurie siekia pagrindinio verslo žinių. Programa pabrėžia kursinį darbą, kuris apima pagrindines disciplinas pagal verslo srityje. Baigus, studentai turės pagrindinių žinių bendrų verslo praktika ir verslo procedūras.

Užbaigti nustatytą studijuoja post-magistro sertifikatas programa veda prie sertifikato (oficialiai suteiktą universiteto) tik ir ne iki tokio laipsnio, tačiau baigtas per šią programą kursinį darbą, vėliau gali būti perduota (jei pakankamai srovė), kad absolventas verslo studijų programa.

Stojantieji į po magistro sertifikatas bendrąjį valdymą, privalo turėti ne verslo magistro laipsnį. Pareiškėjai turėtų turėti kaupiamasis VPS 3,0 arba geriau savo magistro laipsnį. Pareiškėjas taip pat turi būti baigę aukštesnįjį kursą apskaičiuojamas ir aukštesnįjį kursą statistikos būtų tinkamos programos. Pareiškėjas turėtų būti reikalaujama pateikti šiuos paraiškos medžiagos: už studijuojant, paraiškos mokesčio, SBA Papildomas paraiškos formos paraišką ir oficialius protokolus iš savo bakalauro ir magistro laipsnius. GMAT nereikia dėl priėmimo į pareigas-Master sertifikatas apskritai valdymas. Iš universiteto verslo programa "Office ir Graduate Priėmimo komitetas peržiūrės failus priėmimo.


Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date