Pasiskirstymo ir vertės grandinės analizė Azijoje

Kurso apžvalga


Šiame dviejų dienų seminare dirbate su vienu iš pirmaujančių pasaulio strateginių mąstytojų, norėdami įgyti žinių, supratimo ir įrankių, kad jūsų įmonė galėtų platinti pasaulinio lygio. Kursas skirtas struktūriniam požiūriui analizuoti esamus platinimo kanalus ir vertės grandines Azijoje ir pristatyti geriausią paskirstymo centrų projektavimo, operacijų ir valdymo praktiką, kuri pagerins jūsų galimybes ir jūsų įmonės tiekimo grandinės efektyvumą. Be to, seminaro dalyviai gali pagerinti organizacijos tiekimo efektyvumą.

Kodėl tu lankai?


Veiksmingi platinimo kanalai yra pagrindiniai Azijos augimo tempai. Seminaro dalyvių metu sužinosite, kaip atlikti išsamią Vertės grandinės analizę, nustatyti dabartines jos stipriąsias ir silpnąsias puses ir kaip sukurti veiksmingesnę ir veiksmingesnę jūsų įmonės tiekimo grandinę. Be to, šis dviejų dienų seminaras rengia jus pagal tiekimo grandinių apibrėžimus, Azijos tiekimo grandinės dalyvių identifikavimą ir metodų, procesų ir sistemų taikymą, siekiant pagerinti tiekimo grandinės našumą.

ar norėtum

  • Suprasti ir apibrėžti platinimo kanalus Azijoje?
  • Nustatyti įvairius žaidėjus iš Azijos platinimo kanalų?
  • Įvertinkite kiekvieno tiekimo grandinės dalyvių našumą?
  • Įvertinkite savo įmonės našumą, palyginti su kitais pramonės dalyviais; nustatyti dabartinės tiekimo grandinės Azijoje stipriąsias ir silpnąsias puses?
  • Sužinokite apie priemones ir procesus, kuriais siekiama pagerinti tiekimo grandinę ir kaip jas įgyvendinti?
  • Paprastinkite savo platinimo kanalus Azijoje?
  • Sukurkite pasaulinės klasės tiekimo grandinę Azijoje?
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
2 dienų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020