Read the Official Description

Organizacijų vystymo (Universiteto pažymėjimas)

&nbsp

Šis absolventas sertifikatas skirtas organizacijos plėtros gydytojo, ir kursinių darbų yra suderinta su OT tiek žmogiškųjų išteklių vadybos draugijos ir Amerikos visuomenės mokymo ir plėtros patvirtintų kompetencijų modelių. Studentai pasirengę su įgūdžių, įrankių ir metodų, skirtų padėti organizacijoms vadovauti, planuoti ir susidoroti su pokyčiais. Kursai reikalauti, studentai dirbti komandoje OD sąvokas didelių viešojo ir privataus sektoriaus organizacijų DC rajone.

&nbsp

Liudijime,

&nbsp

15 kreditų


Kursai yra išvardyti rekomenduojama seka įregistruojate.

  • MGT 515 Vedantis ir valdymas. Komandos
  • OT 521 organizacijos plėtros ir pokyčių valdymas
  • OT 524 Konsultacijos Įgūdžiai
  • 525 OT organizacija teorija ir dizainas ar MBA 515 organizacijos elgsena
  • OT 523 vykdomasis Coaching

&nbsp

&nbsp

Marymount universitetas

&nbsp

Tegul Marymount universitetas yra jūsų langas į pasaulį! Located in Arlington, Virginia - vos kelios minutės nuo Washington, DC - Marymount suteikia jums galimybę gyventi ir mokytis arti vienas įdomiausių ir įtakingiausių pasaulio miestų. Jei ieškote labai švietimo kapitalo vietą, tai vieta bus!


Įkurta 1950 metais Šventosios Marijos Širdžiai Religinė Marymount yra nepriklausoma, coeducational katalikų universitetas. MV siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius įvairių disciplinų.


Marymount yra įvairus ir draugiška su maždaug 3600 studentų, atstovaujančių maždaug 40 valstybių ir 70 šalių akademinė bendruomenė.


Studentai rasti įdomių dalyvavimo, paslaugų ir vadovavimo galimybes bent Marymount.Čia kiekvieno asmens įmokos, idėjos ir talentai yra vertinami, ir kiekvienas padeda Marymount puiki vieta gyventi ir mokytis.

Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Marymount University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline