plėtros instruktavimas

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Ši programa skirta užsakymą pristatymo organizacijoms. Centras taip pat siūlo instruktavimas plėtros atviros paraiškos versija.

Plėtros instruktavimas klasėje, specialiai parengtos programos pristatymo organizacijų, ir gali būti pateikiami visais lygiais, nuo pirmos eilės vadovai vadovų. Programos veiksmingai pagrįsta koučingo įgūdžius organizacijos lyderių, stiprina iniciatyvas, kuriomis siekiama valdyti pokyčius ir skatina organizacinio mokymosi atmosferą. Programa gali išmokyti koučingo įgūdžius bendrą auditoriją, arba gali būti skirtos organizacijos vidaus treneriai žmogiškųjų išteklių ir organizacijų vystymo srityse. Svarbus šios programos tikslas yra organizacijos tampa daugiau savarankiškų plėtoti savo lyderių viduje.

Formatas

  • A klasėje, nedidelės grupės sąveika, "vienas su vienu" grįžtamasis ryšys, refleksija ir diskusijose instruktavimas mokyti esminių elementų derinys.
  • Mokymosi veikiant per filmuojami praktikos sesijų, ir savęs stebėjimo, tarpusavio atsiliepimus ir "vienas su vienu" darbuotojų atsiliepimus.
  • Pristato praktinio mokymo sistemą, kuri yra pritaikomas ir lengva naudoti organizavimo.
  • Dėmesys pastato koučingo santykius, ir toliau plėtoti po programos koučingo įgūdžius, ir nedelsiant nuorodos į darbo programas.

Geriausiai tinka:

  • Asmenys, turintys naudos iš grupės sąveika ir domina, geriau suprasti save kaip treneriai ir gerinti jų veiksmingumą kuriant kiti.
  • Dalyviai gali būti lyderiai, kurie nori pagerinti jų koučingo įgūdžius, ir / arba vidaus treneriai (pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių ir organizacinės plėtros specialistams) domisi, maksimaliai padidinti jų organizacinius poveikį.


Ilgis

Programa yra trijų dienų ilgio ir apima vieną valandą telefonu instruktavimas.

Tikslinė auditorija

Asmenų, atsakingų už valdymo, kūrimo, instruktavimas arba pirmaujančių kiti.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2011

Apie mokyklą

Vadovavimas centras Creative (KKM) siūlo tai, kas niekas negali: išskirtinis dėmesys vadovavimo švietimo ir mokslinių tyrimų ir neprilygstamos patirties sprendžiant vadovavimo iššūkių asmenų ir organi ... Skaityti daugiau

Vadovavimas centras Creative (KKM) siūlo tai, kas niekas negali: išskirtinis dėmesys vadovavimo švietimo ir mokslinių tyrimų ir neprilygstamos patirties sprendžiant vadovavimo iššūkių asmenų ir organizacijų visame pasaulyje. Mes aprūpinti klientus apie tokius įgūdžius ir supratimą pasiekti daugiau nei jie manė įmanoma per kūrybinę lyderystės pasaulyje. &nbsp Kas yra kūrybinės vadovavimas? Tai gebėjimas mąstyti ir veikti peržengiant ribas, apriboti mūsų veiksmingumą. Kiekvienas vadovas ir organizacijos susiduria su kliūtimis, kurias sunku įveikti - nuo įmonių vadovų, su kuriomis susiduria komplekso pasaulinėje rinkoje pedagogams bando pakelti moksleivių pasiekimų į ne pelno organizacijų ir vyriausybės agentūrų sprendžiant ypatingos svarbos socialines problemas su stora biudžetus &nbsp KKM mano, kad šioms problemoms spręsti yra - ir beveik 40 metų mes padėjome klientams jais pasinaudoti per kūrybinę vadovavimas. Mes tikime, vadovai padarė, ne gimsta, ir kad jie gali keisti ir prisitaikyti. Mes manome, kad stipri tarpasmeniniai įgūdžiai, pagrįstas asmens atspindys ir savimonę, yra raktas į efektyvų vadovavimą. Skaityti mažiau
Grinsboras , Davosas , Kolorado Springsas , Briuselis , Sankt Peterburgas , Koledžo parkas , Elizos kalnas , San Diego + 7 Daugiau Mažiau