Programos apžvalga
"Gauti įrankiai, laužyti taisykles, kad skirtumas"


Šis verslo strategijos programa supažindins jus su įvairiais strategijos priemones ir sistemas, suteikti jums galimybę tyrinėti jų taikymo įvairiomis konkurencinėse situacijose.


Bet tai verslo strategijos programa eina toliau. Pagrindiniai kompetencijos naudojant strateginių planų nepakanka, jums pasiseks. Kadangi pramonė ribų kaita, naujų technologijų srityje, o rinkos yra liberalizuotas, įmonėms reikia žvelgti toliau, po tradicinių šaltinių pranašumą. Be konkuruojančių esamą vertę, mes aptarsime metodus, pažeidė taisykles, kad daugelis įmonių priimame kaip savaime, ir apsvarstyti, kaip sukurti naujų šaltinių vertė.

Siekiant užtikrinti, turite realų poveikį, grįžtantiems į savo organizacijoje, jūsų bus paprašyta pasidalyti su mumis realaus verslo iššūkis, kad jūs susiduria jūsų įmonę ir laipsniškai, naudojant įrankius, galite įsigyti šią savaitę, kontūro atsakyti į jūsų verslo specifiką iššūkis.

Turinys


Šis verslo strategijos programa remiasi unikalų požiūrį - vis įrankiai, nesilaikantiems taisyklių ir todėl skirtumas. Šios trys pagrindinės temos yra sprendžiami visoje programoje.

  • Darbo įrankiai
  • Karščiausios Taisyklės
  • Padaryti Skirtumas
  • Mokymosi patirtis

Tikslinė auditorija


Kuriant strategiją vertės kūrimas yra vyresniųjų vadovų arba bendrojo vadovams, kurie nori įgyti patirties naudojant strategines priemones ir sistemas. Taip pat reikėtų vyresniųjų funkciniai vadovai arba tie, kurie yra strategija komanda didelės organizacijos darbo.

Svarbiausia, reikia turėti atsakomybės elementas, siekiant prisidėti prie būsimos krypties savo organizaciją ir jos strateginę plėtrą. Jūs taip pat turėtų būti pasirengusi aptarti verslo iššūkis, kad esate susiduria darbe


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
6 dienų
Ištęstinės
Price
5,450 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date