Kaip galima valdyti save ir savo komanda šioje išniro aplinka pasiekti ir išlaikyti aukštos kokybės kultūrą? Kaip jūs galite sustabdyti motyvuotus ir motyvavimo pagal vis daugiau spaudimo ir pakeisti? Ši programa buvo sukurta specialiai siekiant patenkinti šiuos poreikius. Kursai, kaip antai pagreitinto mokymosi ir rizikuoti, kūrybinio mąstymo, krizių komunikacija Žiniasklaida / PR, Įsigaliojimo Verslo Rašymas: iš pašto į pasiūlymus, susidūrimas konfliktų, ir daugiau gali būti imtasi kaip pusė dienos klases arba kartu penkiose klasių segmentų įsipareigojimų sertifikatas profesinių ir asmeninių veiksmingumas.


Padidinkite savo profesinį ir asmeninį vertę, taikant lanksčią pusę dienos klases, kad sustiprinti savo vadovavimo įgūdžius. Apjungti ryšulių klasių uždirbti bronzos, sidabro, aukso ir platinos sertifikatus.


Apžvalga

Kuriant profesinės ir asmeninės veiksmingumas yra skirti padėti užimtas vadybininkų gerinti tiek profesinio ir asmeninio efektyvumo, siekiant paskatinti didesnį regėjimo ir įgūdžius. Pusė dienos klases yra orientuotos į praktinių priemonių ir skirtos sukelti greitus ir prasmingų rezultatų, ir yra tos siūlomi SMU Cox MBA studentams Cox verslo lyderio centras pats. Uždirbkite bronzos, sidabro, aukso ar platinos pažymėjimą tik savo šalies reitingą verslo mokyklos Metroplex ir sužinoti, kaip geriau valdyti save, savo komandą ir savo projektus.


Kas turėtų dalyvauti?

- Vidutinio lygio į aukštą postą, kurie nori tapti veiksmingesnis stiprinant jų profesinius ir asmeninius įgūdžius,
- Verslininkai
- Kiekvienas stengiasi atlikti asmeninio tobulėjimo planą


Datos:

Prasideda gegužės, 2006 - patikrinkite, ar yra speciali programa datos

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Cox School of Business, Southern Methodist University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 diena
Ištęstinės
Price
850 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date