Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 5 Undergraduate Pathways - Verslo vadybos studijos

Įstojimas į bakalauro studijas dažnai leidžia studentams greitai įgyti žinių, kurias jie turi įgyti verslo karjerą ar siekti aukštesnio laipsnio. Programa, sudaryta iš ribotų reikalavimų, trunka apie vienerius ar dvejus metus ir gali atverti daugiau karjeros galimybių.

Kas yra bakalauro laipsnis verslo vadyboje? Šio tipo programa siekiama suteikti studentams įgūdžius, kurių jie turi, kad jie galėtų būti konkurencingi verslo pasaulyje, nes jie kuria bendras žinias apie šiuolaikinę darbo vietą. Studentai taip pat gali pasirinkti susikoncentruoti į konkrečią studijų sritį, pvz., Žmogiškuosius išteklius, finansus, vadovavimą ar įmonę ir rinkodarą. Kursinis darbas dažnai apima grupinius projektus ir pristatymus, kurie atspindi bendrus atvejus, kai darbuotojai susiduria su darbu.

Bibliotekos verslo vadybos programų studentai kuria stiprius bendravimo įgūdžius tiek žodžiu, tiek raštu. Šie įgūdžiai išversti į visas pramonės šakas ir yra naudingi ir asmeniniame gyvenime. Studentai taip pat išmoko spręsti problemas ir priimti sudėtingus sprendimus, rengdami juos vadovaujančioms pareigoms.

Išlaidos, susijusios su bakalauro studijų verslo vadybos proceso užbaigimu, skiriasi nuo vieno universiteto į kitą. Programos trukmė paprastai įtakoja jo kainą. Svarbu, kad studentai, pasirinkdami instituciją, apsvarstytų savo finansus.

Studentai, baigę verslo vadybos bakalauro studijų programą, gali pasirinkti bet kokį įmonių sektoriaus galimybių skaičių. Jie turi verslo žinių, kurios gali leisti jiems greitai parodyti vertę savo darbdaviui. Gauti įgūdžiai yra taikomi daugybėje pramonės šakų, įskaitant statybos, sveikatos priežiūros, finansų, mados ir komunalines paslaugas. Konkrečios pozicijos yra tokios plačios, kaip socialinės žiniasklaidos vadovai, draudimo rangovai, vertybinių popierių makleriai ir pardavimų vadovai.

Universiteto verslo vadybos kursus siūlo daugelis aukštojo mokslo įstaigų visame pasaulyje. Nors daugelis studentų pasirenka tradicinę programą, kiti gali atlikti internetinius kursus, skirtus darbo vietoms, šeimoms ir kitoms pareigoms. Tarptautiniai studentai taip pat gali pasinaudoti šia galimybe mokytis nuotoliniu būdu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Verslo vadybos studijos

University of East Anglia

... [+]

Undergraduate Pathways, Verslo vadybos studijos. [-]
Jungtinė Karalystė Norwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cardiff Metropolitan University

BA (Hons) verslo ir vadybos studijų laipsnis yra labai populiarus ir gyvybingas Kardifo vadybos mokyklos programa. Programos tikslas - teikti aukštos kokybės ir profesion ... [+]

Kurso apžvalga

BA (Hons) verslo ir vadybos studijų laipsnis yra labai populiarus ir gyvybingas Kardifo vadybos mokyklos programa. Programos tikslas - teikti aukštos kokybės ir profesionaliai svarbią bakalauro programą, kuriant studentus kritiškai vertinant vadovų vaidmenį moderniame verslo pasaulyje. Absolventai bus aprūpinti reikiamais įgūdžiais ir žiniomis, skirtomis įvairioms verslo ir valdymo problemoms spręsti.

Laipsnis siūlo šias specialistų Pathways studijų:

BA (Hons) verslasBA (Hons) verslasBA (Hons) verslasBA (Hons) verslasBA (Hons) verslasBA (Hons) verslas

Kiti išvykimo apdovanojimai yra BA (įprastinis), aukštojo mokslo diplomas, aukštojo mokslo pažymėjimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Cardiff
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HIC Hertfordshire International College

„Hertfordshire Business School“ moko daugiau nei 50 metų ir į teoriją įtraukia tikrąją darbo patirtį, kad studentai galėtų pradėti rengti konkurencingas nacionalines ir t ... [+]

Apžvalga

15-oji Jungtinėje Karalystėje kai kuriems mūsų populiariausiems kursams, renginių organizavimui, turizmui

„Hertfordshire Business School“ moko daugiau nei 50 metų ir į teoriją įtraukia tikrąją darbo patirtį, kad studentai galėtų pradėti rengti konkurencingas nacionalines ir tarptautines darbo rinkas. Jūs išmoksite apskaitos, ekonomikos ir rinkodaros principus ir rinkitės iš kitų dalykų variantų. Stipri partnerystė su pramonės atstovais užtikrina, kad mokymo programa būtų atnaujinta ir atitiktų verslo poreikius, taip pat galite pridėti kalbą ir (arba) mokytis užsienio kalbos.

1 etapas: Universiteto fondas

2, 3 etapas

Verslas

BA (Hons) apskaita... [-]

Jungtinė Karalystė Hatfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The College, Swansea University

Vadovybė yra apie sprendimų priėmimą ir visų žmonių naudojimą visuose lygmenyse visose organizacijose. „Swansea“ verslo vadyba ir ekonomika suteikia daugybę pagrindinių d ... [+]

Vadovybė yra apie sprendimų priėmimą ir visų žmonių naudojimą visuose lygmenyse visose organizacijose. „Swansea“ verslo vadyba ir ekonomika suteikia daugybę pagrindinių dalykų, taip pat daug specialybių ar specialistų, sukurdama akademiškai naudingą mokymosi patirtį, kuri suteikia puikų pagrindą įvairioms karjeroms.

Pagrindiniai bruožai

The College, Swansea University teikia mokymą mažesnėse grupėse, su individualizuotu ir palaikančiu švietimo filosofija, skatinančia studentus pasiekti maksimalų akademinį potencialą. Visi kursai yra pasirenkami pasirinkus pradžios datas ir trukmę, priklausomai nuo jūsų kvalifikacijos ir anglų kalbos mokėjimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University CEU - Cardenal Herrera

Mes tikime, kad geriausias būdas suprasti verslo pasaulį ir ugdyti 21-ojo amžiaus verslo vadybininkus yra naudoti atvejo metodą. Mes tikime užtikrindami tvirtą teorinį pa ... [+]

Mokymasis CEU UCH reiškia universiteto pasirinkimą, kuris skiriasi tiek „ką“, tiek „kaip“. Mes siūlome patirties ir naujovių derinį . Tai yra iš tikrųjų tarptautinis ir dar stiprios vietos šaknys. Trumpai tariant, mes galime Jums pasiūlyti viską, ko reikia , kad būtumėte tai, ko norite.

Kas mus daro kitaip?

1. Dvikalbis mokymas

Jei jus domina mokyti anglų ir ispanų kalbomis, kad praturtintumėte savo būsimą profesinį profilį, siūlome galimybę per pirmuosius metus mokytis anglų kalba ir tęsti mokymą ispanų kalba. Mūsų maršrutas taip pat prisitaiko prie kiekvieno poreikio:

Nevalstybiniams ispanų studentams: per pirmuosius metus visi dalykai mokomi anglų kalba, išskyrus 18 ECTS (kuris bus priimtas kitais metais), kur mes siūlome studentui modulį, kuris padėtų jiems mokytis ispanų, o tai padės jiems vėliau prisitaikyti prie mokymosi ispanų kalbos.Vietiniams ispanų studentams: per pirmuosius metus visi dalykai priimami anglų kalba, išskyrus 18 ECTS, kurie mokomi ispanų kalba.... [-]
Ispanija Moncada
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba