Undergraduate Pathways, Turizmas

Rasti 2 Undergraduate Pathways iš Turizmas

Turizmas

Kai studentai turi tobulinti antrosios kalbos supratimo gebėjimus, taip pat sutelkiant dėmesį į konkrečią studijų sritį, jie dažnai dalyvauja bakalauro studijose. Programa turi ribotus reikalavimus ir gali padėti studentams kurti aukštesnius laipsnius ir turėti puikių karjeros galimybių.

Kas yra bakalauro kelias turizmo srityje? Kadangi turizmas yra pagrindinė tarptautinė pramonė, šios srities studentų patirtis yra labai naudinga. Be to, kad daug dėmesio skiriant būtinai kalbos plėtrai, studentai taip pat gali užsiimti klases, susijusias su pasauline ekonomika ir tarptautine kelionių politika. Kai kurios pasirenkamosios gali apimti svetingumo koncepcijas ir pagrindines verslo praktikas, o pagrindinės klasės, greičiausiai, bus skirtos tobulinti studentų kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius. Priklausomai nuo to, kur siūloma kelio programa, kursiniai darbai gali įtakoti vietinio turizmo ypatumus.

Be to, kad pagerinti studento karjeros perspektyvas, bakalauro studijų turizmas gali suteikti įgūdžių, naudingų daugeliu gyvenimo aspektų. Tai apima didesnį visuotinį supratimą, geresnį maršruto planavimą ir geresnį supratimą apie svarbius ekonominius klausimus.

Nors yra daug suderinamumo tarp kelių programų, kainodara skiriasi priklausomai nuo universiteto ir studijų srities. Studentai, ieškantys informacijos apie išlaidas, turėtumėte tiesiogiai susisiekti su priėmimo įstaiga.

Po to, kai asmuo baigia bakalauro kelią turizmo srityje, yra daug galimybių apsvarstyti darbo galimybes. Kai kurie studentai dirba kaip kelionių gidai, dirba įsteigtose bendrovėse arba dirba laisvai samdomų darbuotojų. Asmenys taip pat gali rasti darbą kaip rinkodaros ir pardavimo partneriai, reklamuojantys būstą, renginius ir kultūriniu požiūriu reikšmingas vietas. Kai kurie absolventai dirba kaip ryšių su klientais vadybininkai ir kelionių planavimo vadovai. Taip pat yra kelionių skatinimo programų, kuriose dirba kūrėjai ir koordinatoriai turizmo srityje.

Tiems, kurie domina turizmu, bakalauro studijų programa gali pasiūlyti išskirtinę kalbos ir karjeros kursą per internetinius kursus ir tradicines klases. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

BA (Hons) - penki Pathways (svetingumas, turizmas ir renginiai)

IMI International Management Institute Switzerland
Su bendrabučiu Dieninės 2.5 metų Registracija galima Šveicarija Lucerne

"IMI" viešbučių, turizmo ir renginių bakalauro studijų programos patvirtina Mančesterio metropoliteno universitetas, JK. [+]

Šios bakalauro studijų programos sujungia geriausius Šveicarijos praktinius mokymus su britų akademine kompetencija. Mūsų tikslas yra pasiūlyti aukščiausio lygio akademinį ir profesinį išsilavinimą, leidžiantį sėkmingai valdyti karjerą.

Menų su menotyrininkėmis bakalauras:Tarptautinis viešbučių valdymasTarptautinis viešbučių ir turizmo valdymasTarptautinis viešbučių ir renginių valdymasTarptautinis turizmo ir renginių valdymasSvetingumo verslumasPriėmimo reikalavimaiNe mažiau kaip 18 metų.IMI sertifikatas / vidurinės mokyklos / IB / A lygiai arba lygiavertisAnglų kalbos mokėjimas: 5,0 IELTS ar lygiavertis

Kas yra šios programos?

Įstojusiems iš diplomo į bakalauro laipsnį (su pagyrimu) tik du su puse metų (įskaitant du šešių mėnesių mokamas stažuotes) šias programas patvirtina Mančesterio metropoliteno universitetas Jungtinėje Karalystėje. Sužinokite pagrindinių praktinių ir valdymo įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai dirbti šiose pramonės šakose, prieš pasirinkdami vieną iš penkių specialistų Pathways skirtų jūsų paskutiniam studijų metais.... [-]


Tarptautiniai vieni metai svetingumo, renginių ir turizmo srityse

University of Gloucestershire
Su bendrabučiu Dieninės 9 - 12 mėnesių July 2019 Jungtinė Karalystė Cheltenham

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai patekti į 2-ąjįmetinį bakalauro laipsnį tokiose srityse kaip Svetingumas, renginiai ir turizmas. [+]

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai patekti į 2-ąjįmetinį bakalauro laipsnį tokiose srityse kaip Svetingumas, renginiai ir turizmas.

Kurso ypatybėsPlėtoti žinias ir įgūdžius savo pasirinktą laipsnį per specialistas Pathway .Studijuokite akademinius modulius, kurie atspindi pirmuosius pasirinkto laipsnio metus.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pasinaudokite mažesnių klasių dydžiais nei universitete, taigi turėsite daugiau laiko su savo mokytojais.Prisitaikysite prie studijų Jungtinėje Karalystėje dėka universitetinio stiliaus dėstymo dalykiniams modulams.Vadovavimas su jūsų universiteto paraiška, užtikrinant, kad pasirinktumėte geriausią jūsų laipsnį.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Rugsėjo mėnMokesčiai: nuo £ 12,995Klasės valandos: mažiausiai 18 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 6 valandosDalyko modulio klasė per savaitę: 12 valandųVidutinė suma per savaitę: 18 valandų... [-]