Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 3 Undergraduate Pathways iš Turizmas

Kai studentai turi tobulinti antrosios kalbos supratimo gebėjimus, taip pat sutelkiant dėmesį į konkrečią studijų sritį, jie dažnai dalyvauja bakalauro studijose. Programa turi ribotus reikalavimus ir gali padėti studentams kurti aukštesnius laipsnius ir turėti puikių karjeros galimybių.

Kas yra bakalauro kelias turizmo srityje? Kadangi turizmas yra pagrindinė tarptautinė pramonė, šios srities studentų patirtis yra labai naudinga. Be to, kad daug dėmesio skiriant būtinai kalbos plėtrai, studentai taip pat gali užsiimti klases, susijusias su pasauline ekonomika ir tarptautine kelionių politika. Kai kurios pasirenkamosios gali apimti svetingumo koncepcijas ir pagrindines verslo praktikas, o pagrindinės klasės, greičiausiai, bus skirtos tobulinti studentų kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius. Priklausomai nuo to, kur siūloma kelio programa, kursiniai darbai gali įtakoti vietinio turizmo ypatumus.

Be to, kad pagerinti studento karjeros perspektyvas, bakalauro studijų turizmas gali suteikti įgūdžių, naudingų daugeliu gyvenimo aspektų. Tai apima didesnį visuotinį supratimą, geresnį maršruto planavimą ir geresnį supratimą apie svarbius ekonominius klausimus.

Nors yra daug suderinamumo tarp kelių programų, kainodara skiriasi priklausomai nuo universiteto ir studijų srities. Studentai, ieškantys informacijos apie išlaidas, turėtumėte tiesiogiai susisiekti su priėmimo įstaiga.

Po to, kai asmuo baigia bakalauro kelią turizmo srityje, yra daug galimybių apsvarstyti darbo galimybes. Kai kurie studentai dirba kaip kelionių gidai, dirba įsteigtose bendrovėse arba dirba laisvai samdomų darbuotojų. Asmenys taip pat gali rasti darbą kaip rinkodaros ir pardavimo partneriai, reklamuojantys būstą, renginius ir kultūriniu požiūriu reikšmingas vietas. Kai kurie absolventai dirba kaip ryšių su klientais vadybininkai ir kelionių planavimo vadovai. Taip pat yra kelionių skatinimo programų, kuriose dirba kūrėjai ir koordinatoriai turizmo srityje.

Tiems, kurie domina turizmu, bakalauro studijų programa gali pasiūlyti išskirtinę kalbos ir karjeros kursą per internetinius kursus ir tradicines klases. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Turizmas

IMI International Management Institute Switzerland

"IMI" viešbučių, turizmo ir renginių bakalauro studijų programos patvirtina Mančesterio metropoliteno universitetas, JK. ... [+]

Šios bakalauro studijų programos sujungia geriausius Šveicarijos praktinius mokymus su britų akademine kompetencija. Mūsų tikslas yra pasiūlyti aukščiausio lygio akademinį ir profesinį išsilavinimą, leidžiantį sėkmingai valdyti karjerą.

Menų su menotyrininkėmis bakalauras:Tarptautinis viešbučių ir turizmo valdymasTarptautinis viešbučių ir renginių valdymasSvetingumo verslumasPriėmimo reikalavimaiNe mažiau kaip 18 metų.IMI sertifikatas / vidurinės mokyklos / IB / A lygiai arba lygiavertisAnglų kalbos mokėjimas: 5,0 IELTS ar lygiavertis

Kas yra šios programos?

Jus nuo diplomo iki BA laipsnio (su apdovanojimais) vos per dvejus su puse metų (įskaitant ne mažiau kaip 12 mėnesių apmokamų stažuočių), šias programas patvirtina „Manchester Metropolitan University“ Jungtinėje Karalystėje. Sužinokite pagrindinius praktinius ir valdymo įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiose pramonės šakose prieš pasirenkant vieną iš trijų specialistų Pathways savo praėjusių metų studijų.... [-]

Šveicarija Lucerne
Registracija galima
Dieninės
2.5 - 3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HIC Hertfordshire International College

„Hertfordshire Business School“ moko daugiau nei 50 metų ir į teoriją įtraukia tikrąją darbo patirtį, kad studentai galėtų pradėti rengti konkurencingas nacionalines ir t ... [+]

Apžvalga

15-oji Jungtinėje Karalystėje kai kuriems mūsų populiariausiems kursams, renginių organizavimui, turizmui

„Hertfordshire Business School“ moko daugiau nei 50 metų ir į teoriją įtraukia tikrąją darbo patirtį, kad studentai galėtų pradėti rengti konkurencingas nacionalines ir tarptautines darbo rinkas. Jūs išmoksite apskaitos, ekonomikos ir rinkodaros principus ir rinkitės iš kitų dalykų variantų. Stipri partnerystė su pramonės atstovais užtikrina, kad mokymo programa būtų atnaujinta ir atitiktų verslo poreikius, taip pat galite pridėti kalbą ir (arba) mokytis užsienio kalbos.

1 etapas: Universiteto fondas 2, 3 etapas Verslas

Pathway">BA (Hons) Turizmo vadyba... [-]

Jungtinė Karalystė Hatfield
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Gloucestershire

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai patekti į 2-ąjįmetinį bakalauro laipsnį tokiose srityse kaip Svetingumas, renginiai ir turizmas. ... [+]

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai patekti į 2-ąjįmetinį bakalauro laipsnį tokiose srityse kaip Svetingumas, renginiai ir turizmas.

Kurso ypatybėsPlėtoti žinias ir įgūdžius savo pasirinktą laipsnį per specialistas Pathway .Studijuokite akademinius modulius, kurie atspindi pirmuosius pasirinkto laipsnio metus.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pasinaudokite mažesnių klasių dydžiais nei universitete, taigi turėsite daugiau laiko su savo mokytojais.Prisitaikysite prie studijų Jungtinėje Karalystėje dėka universitetinio stiliaus dėstymo dalykiniams modulams.Vadovavimas su jūsų universiteto paraiška, užtikrinant, kad pasirinktumėte geriausią jūsų laipsnį.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Rugsėjo mėnMokesčiai: nuo £ 12,995Klasės valandos: mažiausiai 18 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 6 valandosDalyko modulio klasė per savaitę: 12 valandųVidutinė suma per savaitę: 18 valandų... [-]
Jungtinė Karalystė Cheltenham
Liepa 2019
Dieninės
9 - 12 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba