close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti 2 Undergraduate Pathways iš Turizmas

Kai studentai turi tobulinti antrosios kalbos supratimo gebėjimus, taip pat sutelkiant dėmesį į konkrečią studijų sritį, jie dažnai dalyvauja bakalauro studijose. Programa turi ribotus reikalavimus ir gali padėti studentams kurti aukštesnius laipsnius ir turėti puikių karjeros galimybių. Kas yra bakalauro kelias turizmo srityje? Kadangi turizmas yra pagrindinė tarptautinė pramon… Skaityti daugiau

Kai studentai turi tobulinti antrosios kalbos supratimo gebėjimus, taip pat sutelkiant dėmesį į konkrečią studijų sritį, jie dažnai dalyvauja bakalauro studijose. Programa turi ribotus reikalavimus ir gali padėti studentams kurti aukštesnius laipsnius ir turėti puikių karjeros galimybių.

Kas yra bakalauro kelias turizmo srityje? Kadangi turizmas yra pagrindinė tarptautinė pramonė, šios srities studentų patirtis yra labai naudinga. Be to, kad daug dėmesio skiriant būtinai kalbos plėtrai, studentai taip pat gali užsiimti klases, susijusias su pasauline ekonomika ir tarptautine kelionių politika. Kai kurios pasirenkamosios gali apimti svetingumo koncepcijas ir pagrindines verslo praktikas, o pagrindinės klasės, greičiausiai, bus skirtos tobulinti studentų kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius. Priklausomai nuo to, kur siūloma kelio programa, kursiniai darbai gali įtakoti vietinio turizmo ypatumus.

Be to, kad pagerinti studento karjeros perspektyvas, bakalauro studijų turizmas gali suteikti įgūdžių, naudingų daugeliu gyvenimo aspektų. Tai apima didesnį visuotinį supratimą, geresnį maršruto planavimą ir geresnį supratimą apie svarbius ekonominius klausimus.

Nors yra daug suderinamumo tarp kelių programų, kainodara skiriasi priklausomai nuo universiteto ir studijų srities. Studentai, ieškantys informacijos apie išlaidas, turėtumėte tiesiogiai susisiekti su priėmimo įstaiga.

Po to, kai asmuo baigia bakalauro kelią turizmo srityje, yra daug galimybių apsvarstyti darbo galimybes. Kai kurie studentai dirba kaip kelionių gidai, dirba įsteigtose bendrovėse arba dirba laisvai samdomų darbuotojų. Asmenys taip pat gali rasti darbą kaip rinkodaros ir pardavimo partneriai, reklamuojantys būstą, renginius ir kultūriniu požiūriu reikšmingas vietas. Kai kurie absolventai dirba kaip ryšių su klientais vadybininkai ir kelionių planavimo vadovai. Taip pat yra kelionių skatinimo programų, kuriose dirba kūrėjai ir koordinatoriai turizmo srityje.

Tiems, kurie domina turizmu, bakalauro studijų programa gali pasiūlyti išskirtinę kalbos ir karjeros kursą per internetinius kursus ir tradicines klases. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
IMI International Management Institute Switzerland
Liucerna, Šveicarija

"IMI" viešbučių, turizmo ir renginių bakalauro studijų programos patvirtina Mančesterio metropoliteno universitetas, JK.

"IMI" viešbučių, turizmo ir renginių bakalauro studijų programos patvirtina Mančesterio metropoliteno universitetas, JK. -
BA Pirmosios pakopos Pathway programa
Dieninės
2 - 3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
HIC Hertfordshire International College
Hatfield, Jungtinė Karalystė

„Hertfordshire Business School“ moko daugiau nei 50 metų ir į teoriją įtraukia tikrąją darbo patirtį, kad studentai galėtų pradėti rengti konkurencingas nacionalines ir tarpta ... +

„Hertfordshire Business School“ moko daugiau nei 50 metų ir į teoriją įtraukia tikrąją darbo patirtį, kad studentai galėtų pradėti rengti konkurencingas nacionalines ir tarptautines darbo rinkas. Jūs išmoksite apskaitos, ekonomikos ir rinkodaros principus ir rinkitės iš kitų dalykų variantų. Stipri partnerystė su pramonės atstovais užtikrina, kad mokymo programa būtų atnaujinta ir atitiktų verslo poreikius, taip pat galite pridėti kalbą ir (arba) mokytis užsienio kalbos. -
Pirmosios pakopos Pathway programa
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia