close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti Undergraduate Pathways iš Tarptautinis verslas

Studentai, kuriems reikia tobulinti savo sugebėjimą mąstyti pasauliniu mastu, tuo pačiu toliau sutelkiant dėmesį į kitą studijų sritį, gali norėti įsiregistruoti bakalauro studijų programoje. Šio tipo programa gali padėti studentams įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų siekti patenkinamojo ir aukšto mokėjimo karjeros, siekiant padidinti mobilumą. Užbaigimas gali net sutei… Skaityti daugiau

Studentai, kuriems reikia tobulinti savo sugebėjimą mąstyti pasauliniu mastu, tuo pačiu toliau sutelkiant dėmesį į kitą studijų sritį, gali norėti įsiregistruoti bakalauro studijų programoje. Šio tipo programa gali padėti studentams įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų siekti patenkinamojo ir aukšto mokėjimo karjeros, siekiant padidinti mobilumą. Užbaigimas gali net suteikti studentams pažangą labai konkurencingoje verslo pasaulyje. Daugelis šių programų užtrunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Kas yra bakalauro kelias tarptautiniame versle? Šio tipo programa rengia studentus galvoti pasauliniu mastu, dirbti su skirtingomis kultūromis ir valdyti tarptautines įmones. Studentai mokosi praktinių įgūdžių, įskaitant verslo planų, apskaitos ir viešųjų kalbų rašymą, taip pat specializuotus įgūdžius, įskaitant kultūrinį jautrumą ir užsienio kalbas. Daugelis programų leidžia studentams sutelkti dėmesį į konkretų pasaulio regioną, pavyzdžiui, Europą ar Artimuosius Rytus. Kursai apima įvairias temas, tokias kaip tarptautinė verslo teisė, žmogiškųjų išteklių valdymas ir kitų šalių ekonominė politika.

Studentai, baigę tokio tipo bakalauro studijas, gauna unikalią įžvalgą tarptautiniame verslo pasaulyje, todėl jie ypač tinka dirbti tarptautinėse korporacijose. Jie taip pat gali plėtoti vadovavimo ir komandų kūrimo technologijas, kad padidintų jų veiksmingumą vadovais ir dar labiau vertintų savo darbdavius.

Kiekvieno bakalauro laipsnio kaina kiekvienoje universitete yra skirtinga. Prieš pasirenkant programą, kuri geriausiai atitiktų jų tikslus, studentai privalo įvertinti savo tikslus ir finansus.

Studentai, sėkmingai baigę bakalauro studijas tarptautiniame versle, gali būti unikaliai pritaikyti įmonėms, kurios vykdo verslą už valstybės ribų. Dėl to jie gali pasinaudoti galimybėmis bet kokiose skirtingose ​​pramonės šakose. Bendrieji darbdaviai yra technologijų įmonės, bankai, gamintojai, transporto įmonės ir vyriausybės subjektai. Konkrečios pozicijos gali apimti bet ką iš buhalterių ir rinkodaros vadovų finansų analitikams ir ekonomistams.

Universitetai visame pasaulyje siūlo bakalauro studijas tarptautiniame versle. Internetiniai kursai gali būti ypač patrauklūs studentams, kurie negyvena šalia savo mokyklos ar pasirinkimo, arba tiems, kurie tiesiog turi laikytis kitų pareigų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
The American College of Greece
Atėnai, Graikija

IBEA programa buvo pradėta 2004 metais ir yra pirmoji tokio tipo programa Graikijoje; ji pristatė modulius, susijusius su verslo tyrimas Europos Sąjungoje kartu su strateginio ... +

IBEA programa buvo pradėta 2004 metais ir yra pirmoji tokio tipo programa Graikijoje; ji pristatė modulius, susijusius su verslo tyrimas Europos Sąjungoje kartu su strateginio požiūrio į studijas transnacionalinės korporacijos. IBEA studentams plėtoti ypatingos svarbos supratimą, į tarptautinę ir Europos verslo ir strategijų turimų įmonėms, vykdančioms verslą tarptautiniu pasaulyje. -
BSc Pirmosios pakopos Pathway programa
Dieninės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia