close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti Undergraduate Pathways, Tarptautinė vadyba

Kuriant bakalauro studijų programą studentai gali kurti ir praktikuoti savo antrosios kalbos įgūdžius tuo pat metu, kai jie dirba siekdami gauti universitetinį išsilavinimą. Jie taip pat gali pritaikyti savo studijas, derindami dvi atskiras disciplinas. Kas yra bakalauro kelias tarptautiniame valdyme? Tokia programa gali pasiūlyti galimybes studijuoti verslo valdymą tarptautiniu poži… Skaityti daugiau

Kuriant bakalauro studijų programą studentai gali kurti ir praktikuoti savo antrosios kalbos įgūdžius tuo pat metu, kai jie dirba siekdami gauti universitetinį išsilavinimą. Jie taip pat gali pritaikyti savo studijas, derindami dvi atskiras disciplinas.

Kas yra bakalauro kelias tarptautiniame valdyme? Tokia programa gali pasiūlyti galimybes studijuoti verslo valdymą tarptautiniu požiūriu. Kursiniai paprastai suteikia žinias apie tai, kaip verslas veikia daugiau nei vienoje šalyje. Klasės, kurios sudaro šį kelią, gali būti marketingas, apskaita, finansai, tarptautiniai santykiai, antropologija, kalbos, ryšiai ir informacinės technologijos.

Šios programos keliu gali suteikti įgūdžių, tokių kaip tarpkultūrinis bendravimas ir valiutos konvertavimas. Be to, mokiniai gali išmokti dirbti įvairiose komandose su skirtingų sričių asmenimis. Visi šie įgūdžiai yra profesionalūs ir gali padidinti darbo galimybes ir padidinti atlyginimus.

Priklausomai nuo mokyklos, bakalauro studijų programos išlaidos gali labai skirtis. Tokie veiksniai, kaip institucijos vieta ir programos trukmė, turi įtakos bendroms būtinoms išlaidoms. Prieš lankydami gali būti svarbu ištirti įvairių mokyklų ir jų vietovių kainą.

Tarptautinės vadybos bakalauro studijų programa gali paskatinti karjeros galimybes, tokias kaip viešbučių vadybininkas, tarptautinis bankininkas, teisininkas, verslininkas, tarptautinio rinkodaros direktorius, verslo kūrėjas, finansų patarėjas, užsienio politikos konsultantas ar tarptautinis verslo vadybininkas. Dėl išsilavinusių kalbos įgūdžių studentai taip pat gali turėti pranašumą prieš tradicines verslo didžiųjų, kreipdamiesi į bet kurią įmonę, kuri reguliariai vykdo verslą užsienyje.

Rasti jūsų poreikiams pritaikytą kelią programą gali būti lengviau nei manote. Šie kursai siūlomi keliose institucijose visame pasaulyje, o jei jūsų vietinėje bendruomenėje nėra nė vieno, visada galite pasirinkti kursus internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
University of Leicester Global Study Centre
Leicester, Jungtinė Karalystė

Į šią programą pateksite pirmaisiais metais ir jums bus garantuojama, kad pateksite į pasirinktus laipsnius antraisiais metais (jei atitiksite reikiamus kriterijus). Mokymas v ... +

Į šią programą pateksite pirmaisiais metais ir jums bus garantuojama, kad pateksite į pasirinktus laipsnius antraisiais metais (jei atitiksite reikiamus kriterijus). Mokymas vyksta Pasauliniame studijų centre (GSC), pasitelkiant paskirus dėstytojus, kurie žino kiekvieno studento stipriąsias ir silpnąsias puses. -
Pirmosios pakopos Pathway programa
Dieninės
Anglų
21 Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia