Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas Undergraduate Pathways - Tarpdisciplininės studijos

Kad tarptautinis studentų planavimas studijuoti kitoje šalyje esančioje mokykloje ar universitete, bakalauro kelias gali būti būdas įgyti papildomų įgūdžių ir žinių prieš įstojant į studijų programą. Tikslinės temos programoje gali būti specialiai suformuluoti, kad studentai galėtų parengti kuo daugiau mokymosi naujoje šalyje.

Kas yra bakalauro kelias tarpdalykiniame tyrime? Ši programa leidžia studentams tobulinti kalbos įgūdžius ir mokytis daugybės temų, kurios nėra vienintelė tema. Užuot sutelkę dėmesį į vieną sritį, tokią kaip humanitariniai mokslai, verslas ar matematika, studentas gali išmokti šiek tiek visko ir sužinoti, kaip visos temos gali būti tarpusavyje susijusios. Tai gali suteikti studentui daug unikalių galimybių ištirti įvairius dalykus.

Atviras tarpdisciplininio tyrimo pobūdis gali išmokyti studentus labiau prisitaikyti. Mokymasis apie tai, kaip įvairūs dalykai ir gebėjimai gali būti susiję, gali padėti studentams tapti geresne problema sprendžiant jų karjerą ir kasdienį gyvenimą. Jie taip pat gali pagerinti jų gebėjimą galvoti apie naujus, kūrybingus būdus.

Jei studentas nori imtis bakalauro studijų konkrečioje mokykloje, gali būti naudinga palyginti programos kainą su įprastos studijos sąskaita. Nors kainos gali skirtis nuo vienos mokyklos prie kito, kelio programa gali būti gana ekonomiškas būdas uždirbti kreditų ir mokytis naujų įgūdžių.

Karjeros galimybės asmeniui, turintį tarpdisciplininį studijų pagrindą, gali būti tokios plačios, kaip temos, įgytos pačiam laipsniui, ir gali apimti konkrečias darbo vietas, tokias kaip mokytojas, komunikacijos specialistas, rašytojas ar vertėjas. Bibliotekos kelias gali suteikti studentams praktinius įgūdžius, padedančius jiems įgyti darbo vietų šiose srityse, taip pat suteikti galimybę vėliau įgyti išsilavinimą.

 

Yra daug mokyklų, siūlančių kelionių programas, o kai kurios iš jų gali apimti internetinius ir universitetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarpdisciplininės studijos

Camber College

Nuo pagrindinio į priekį, mes turime programą, kuri atitinka jūsų poreikius. Programa yra skirta tiems studentams, kurie domisi tęsti mokslus Kanadoje. ... [+]

Nuo pagrindinio į priekį, mes turime programą, kuri atitinka jūsų poreikius. Programa yra skirta tiems studentams, kurie domisi tęsti mokslus Kanadoje.

Su mūsų gyvenimą sistemoje studentai turi galimybę sutelkti dėmesį ir plėtoti gebėjimus ir įgūdžius, kurie yra svarbūs jų. Studentai gauti individualų pagalbą be papildomo mokesčio, jei jie turi sunkumų ar klausimų.

Gauk pagalbą priėmimo į viršų švietimo institutai Kanadoje. Leiskite mums padėti jums įgyti kalbos gebėjimus, reikalingų sėkmingai Kanados mokyklose.

[-]
Kanada Powell River
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba