Undergraduate Pathways - Svetingumo studijos

Peržiūrėti visus Undergraduate Pathways ir Svetingumo studijos

Svetingumo studijos

Bakalauro kelias suteikia galimybę studentams, turintiems ribotą anglų kalbos mokėjimą, mokytis reikiamų skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžių prieš įstojimą į studijų programą. Studentai dažnai imasi tiek kalbų menų, tiek kursų, susijusių su jų būsimu laipsniu.

Viešbučių Vadybos laipsnis rengia būsimus vadovus aukšto lygio veiklos atsakomybę visose turizmo ir svetingumo sektoriuose, įskaitant viešbučių ir restoranų valdymo, maitinimo, senelių namuose, pramogų parkai, konsultavimo ir susijusios veiklos. Tai programa, kuri gali pridėti naują dimensiją į savo karjerą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais Undergraduate Pathways iš Svetingumo studijos iš 2018/2019

Skaityti Daugiau

Tarptautiniai vieni metai svetingumo, renginių ir turizmo srityse

University of Gloucestershire
Su bendrabučiu Dieninės 9 - 12 mėnesių July 2019 Jungtinė Karalystė Cheltenham

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai patekti į 2-ąjįmetinį bakalauro laipsnį tokiose srityse kaip Svetingumas, renginiai ir turizmas. [+]

University of Gloucestershire pasiruoškite tiesiogiai patekti į 2-ąjįmetinį bakalauro laipsnį tokiose srityse kaip Svetingumas, renginiai ir turizmas.

Kurso ypatybėsPlėtoti žinias ir įgūdžius savo pasirinktą laipsnį per specialistas Pathway .Studijuokite akademinius modulius, kurie atspindi pirmuosius pasirinkto laipsnio metus.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pasinaudokite mažesnių klasių dydžiais nei universitete, taigi turėsite daugiau laiko su savo mokytojais.Prisitaikysite prie studijų Jungtinėje Karalystėje dėka universitetinio stiliaus dėstymo dalykiniams modulams.Vadovavimas su jūsų universiteto paraiška, užtikrinant, kad pasirinktumėte geriausią jūsų laipsnį.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Rugsėjo mėnMokesčiai: nuo £ 12,995Klasės valandos: mažiausiai 18 valandų per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė:Anglų kalbos kursai per savaitę: 6 valandosDalyko modulio klasė per savaitę: 12 valandųVidutinė suma per savaitę: 18 valandų... [-]