Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 8 Undergraduate Pathways apie Socialinių mokslų studijos

Programa yra programa, kurioje studentai gali užsidirbti kreditų laipsnį ir mokytis žodžiu ir raštu. Programa paprastai trunka metus ir yra skirta parengti tarptautinius studentus griežtesnei bakalauro studijų programai.

Kas yra socialinių mokslų bakalauro laipsnis? Socialinių mokslų programa skirta suteikti studentams geresnį supratimą apie konkrečią kultūrą. Kokia kultūra, kurią gali mokytis moksleivis, priklauso nuo to, kur jis nori eiti į mokyklą. Programos kursai gali būti orientuoti į kalbų, skaitymo ir rašymo įgūdžių ugdymą ir gilesnio supratimo apie kultūros bendravimo būdą. Įvadiniai moduliai taip pat gali apimti kursus apie politiką, ekonomiką ir visuomenę.

Tie, kurie baigia šią programą, linkę turėti tvirtą kitų kultūrų, o ne jų pačių supratimą. Be to, daugelis vysto stiprius bendravimo įgūdžius ir sustiprina kritinio mąstymo galimybes. Kiekvienas iš šių bruožų gali užimti absolventus toli savo karjeroje ir gyvenime.

Kelių programos kaina skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos, o programa - programa. Programos trukmė taip pat turi įtakos bendroms studijų išlaidoms. Prieš taikydamas studentas turi kalbėtis su akademiniu patarėju dėl mokymo.

Nors daugelis socialinių mokslų programos absolventų toliau siekia aukštesniojo laipsnio, daugelis iš jų tiesiogiai pereina į profesinę sritį. Asmenys, kurie prisijungia prie darbo jėgos, gali turėti daug naudingų karjeros galimybių. Kai kurie gali tapti duomenų mokslininkų, vyriausybės reikalų direktorių, investicijų analitikų, žvalgybos analitikų ir verslo plėtros analitikų. Kai kurie dirba vyriausybės sektoriuje, o kiti siekia karjeros akademinėse ir privačiose srityse.

 

Kelios institucijos siūlo socialinių mokslų srities programas. Daug mokyklų siūlo internetinius kursus, kurie tinka tiems, kurie turi griežtus tvarkaraščius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

8 Rezultatai Socialinių mokslų studijos

George Mason University

Tarptautiniai metai "Human and Social Development" padės jums įstoti į kitą semestrą bakalauro studijų programos George Mason University . Sėkmingai baigus Tarptautinius ... [+]

Tarptautiniai metai "Human and Social Development" padės jums įstoti į kitą semestrą bakalauro studijų programos George Mason University . Sėkmingai baigus Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus bakalauro studijų priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų George Mason University . Šis perėjimas iš INTO Masono programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai

2 semestras:

120 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 27-31 kredito valandos89-93 kreditų valandos, skirtos laipsniui

1 semestras:

120 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 15-16 kredito valandos104-105 kreditų valandos, skirtos laipsniuiKurso ypatybėsPradėkite uždirbti kreditus į savo laipsnį, net jei neatitinka akademinių ir anglų kalbos reikalavimų tiesioginiam atvykimui.Gaukite papildomą paramą, kad galėtumėte sėkmingai per savo pirmuosius metus JAV universitete.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Mažesni klasės dydžiai leidžia praleisti daugiau laiko su savo mokytojais.Plėtoti žinias ir įgūdžius savo laipsniui pasirinktu Pathway .Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-3 semestraiPradžios datos: 2019 m. Rugpjūčio mėn .; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo 21 150 USDKlasės valandos: 17-21 val. Per savaitęKlasės dydis: 20Apdovanojimas: "The Pathway programa yra viena iš šių laipsnių programų George Mason University Community Health, BS; Konfliktų analizė ir sprendimas, BA arba BS; Sveikatos, fitneso ir poilsio ištekliai, BS; Sveikatos administracija, BS; Viešbučių, turizmo ir renginių vadyba, BS; Kinesiologija, BS; arba socialinis darbas, BSW.Kurso parinktys:1-semestro Pathway2-semestro Pathway3 semestro PathwayPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfax
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
George Mason University

Tarptautiniai humanitariniai ir socialiniai mokslų metai pasiruošę įstoti į kitą semestrą pagal George Mason University bakalauro studijų programą. Sėkmingai baigus Tarpt ... [+]

Tarptautiniai humanitariniai ir socialiniai mokslų metai pasiruošę įstoti į kitą semestrą pagal George Mason University bakalauro studijų programą. Sėkmingai baigus Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus bakalauro studijų priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų George Mason University . Šis perėjimas iš INTO Masono programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai

2 semestras:

120 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 27-31 kredito valandos89-93 kreditų valandos, skirtos laipsniui

1 semestras:

120 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 15-16 kredito valandos104-105 kreditų valandos, skirtos laipsniuiKurso ypatybėsPradėkite uždirbti kreditus į savo laipsnį, net jei neatitinka akademinių ir anglų kalbos reikalavimų tiesioginiam atvykimui.Gaukite papildomą paramą, kad galėtumėte sėkmingai per savo pirmuosius metus JAV universitete.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Mažesni klasės dydžiai leidžia praleisti daugiau laiko su savo mokytojais.Plėtoti žinias ir įgūdžius savo laipsniui pasirinktu Pathway .Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-3 semestraiPradžios datos: 2019 m. Rugpjūčio mėn .; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo 21 150 USDKlasės valandos: 17-21 val. Per savaitęKlasės dydis: 20Apdovanojimas: Antropologijos, meno istorijos, komunikacijos, anglų kalbos, aplinkosaugos ir tvarumo studijų, užsienio kalbų, globalių reikalų, vyriausybės ir tarptautinės politikos, istorijos, Lotynų Amerikos studijų, muzikos, filosofijos, religinių studijų, rusų ir eurazijos menų bakalauro. Tyrimai, sociologija; Kriminologijos, teisės ir visuomenės mokslų bakalauras arba menų bakalauro laipsnis; Ekonomika; Integruotos studijos; Psichologija; Bakalauro laipsnis neurologijoje; Muzikos bakalauro laipsnis; Viešojo administravimo mokslo bakalauro laipsnis.Kurso parinktys:1-semestro Pathway2-semestro Pathway3 semestro PathwayPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfax
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of East Anglia

Vienerių metų programa, lygiavertė pirmiesiems psichologijos bakalauro studijų metais Rytų Anglijos universitete. ... [+]

Aukštos kokybės pasirengimas įstoti į antrus metus bakalauro laipsnį Psichologijos mokykloje Rytų Anglijos universitete.

Lygiai su pirmaisiais studijų programos metais, jūs turėsite visus paskaitas kartu su UEA pirmojo kurso studentais ir dauguma jūsų seminaro klasių INTO UEA studijų centre.

Kodėl prašau kreiptis dėl Tarptautinių metų pirmosios programos? UEA bakalauro laipsnio 2-asis kursas (atsižvelgiant į nustatytus įvažiavimo reikalavimus). Jūs esate universiteto studentas nuo pirmos dienos, už kokybišką, UEA patvirtintą programą. Profesinė pagalba ir parama su jūsų prašymu universitete. Kur ši programa paims mane?

Sėkmingai užbaigus Tarptautinius Pirmųjų metų metus, UEA iš pradžių skiria aukštojo mokslo pažymėjimą (FHEQ 4 lygį).... [-]

Jungtinė Karalystė Norwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ICP International College Portsmouth

Studentai gali patekti į 1-ąjį etapą (Universiteto fondas) ir garantuoti progresavimą iki pirmojo atitinkamo laipsnio metų, jei laikomasi pažangos kriterijų. 1 etapas vyk ... [+]

Bakalauro Pathway teisė, politikos ir tarptautinių santykių

Studentai gali patekti į 1-ąjį etapą (Universiteto fondas) ir garantuoti pažangą iki pirmojo atitinkamo laipsnio metų, jei laikomasi pažangos kriterijų. 1 etapas vyksta ICP, naudojant specialius dėstytojus ir naudos iš mažų klasių.

Portsmuto universiteto Pathways

1 etapas: Universiteto fondas

Vieta

ICP Portsmuto universitete

Moduliai

IRT įgūdžiaiVerslo valdymasInžineriniai principaiInteraktyvūs mokymosi įgūdžiai ir komunikacijaTyrimo metodai, kritinis mąstymas ir išraiškosMatematika versluiAnglų teisinė sistemaDizaino koncepcijosPortsmuto universiteto apdovanojimaiBSc (Hons) pastatų matavimaiBSc (Hons) turto vystymasBSc (Hons) kiekio tyrimasPopuliariausios karjerosKomercinė bankininkystėAbsolventų statybos inspektoriusProjekto vadovasBaigęs statybų inžinieriusTurto kūrėjasStatybos inžinieriusKiekio matuoklis... [-]
Jungtinė Karalystė Portsmouth
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The College, Swansea University

Psichologija yra mokslinis smegenų ir elgesio tyrimas. Studentai ištirs psichologinius ir neurologinius procesus, kuriais grindžiama kasdienė veikla, pavyzdžiui, mąstymas ... [+]

Psichologija yra mokslinis smegenų ir elgesio tyrimas. Studentai ištirs psichologinius ir neurologinius procesus, kuriais grindžiama kasdienė veikla, pavyzdžiui, mąstymas, samprotavimas, atmintis ir kalba, išmoksta smegenų sužalojimo pasekmės ir kaip pagerinti su sveikata susijusį elgesį.

Pagrindiniai bruožai

The College, Swansea University teikia mokymą mažesnėse grupėse, su individualizuotu ir palaikančiu švietimo filosofija, skatinančia studentus pasiekti maksimalų akademinį potencialą. Visi kursai yra pasirenkami pasirinkus pradžios datas ir trukmę, priklausomai nuo jūsų kvalifikacijos ir anglų kalbos mokėjimo.

Studijuodami The College, Swansea University , jūs esate universiteto studentas nuo kurso pradžios.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The College, Swansea University

Politika yra ne tik apie valdžios institucijų ir tarptautinių santykių studijas; tai yra disciplina, kuri tūkstančius metų išnagrinėjo skirtingas teisingesnės visuomenės ... [+]

Politika yra ne tik apie valdžios institucijų ir tarptautinių santykių studijas; tai yra disciplina, kuri tūkstančius metų išnagrinėjo įvairias teisingesnės visuomenės vizijas ir toliau sprendžia kai kuriuos šiandienos svarbiausius iššūkius.

Swansea universiteto politikos ir tarptautinių santykių studentai tiria tokius klausimus kaip genocidas, finansų krizės, Jungtinių Valstijų ir Jungtinių Tautų vaidmuo ir politinio decentralizavimo ateitis. Kursas taip pat klausia, iš kur kyla grėsmė mūsų visuomenei ir ar galime juos užkirsti kelią.

Pagrindiniai bruožai

The College, Swansea University teikia mokymą mažesnėse grupėse, su individualizuotu ir palaikančiu švietimo filosofija, skatinančia studentus pasiekti maksimalų akademinį potencialą. Visi kursai yra pasirenkami pasirinkus pradžios datas ir trukmę, priklausomai nuo jūsų kvalifikacijos ir anglų kalbos mokėjimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University CEU - Cardenal Herrera

Ši programa suteikia daug dėmesio tarptautiniams santykiams. Tai matyti iš daugelio studijų programos tarptautinio pobūdžio: Europos institucijos, tarptautinių santykių i ... [+]

Mokymasis CEU UCH reiškia universiteto pasirinkimą, kuris skiriasi tiek „ką“, tiek „kaip“. Mes siūlome patirties ir naujovių derinį. Tai yra iš tikrųjų tarptautinis ir dar stiprios vietos šaknys. Trumpai tariant, mes galime Jums pasiūlyti viską, ko reikia, kad būtumėte tai, ko norite.

Kas mus daro kitaip?

1. Dvikalbis mokymas

Jei norite mokytis tiek anglų, tiek ispanų kalbomis ir sustiprinti savo būsimą profesinį profilį, galite mokytis pirmųjų studijų metų anglų kalba ir tada baigti likusį laipsnį ispanų kalba. Tam tikri mokymosi maršrutai atitinka skirtingus poreikius:

Studentams, kurie nėra gimtoji ispanų kalba: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 15 ECTS kreditų (kuriuos šie studentai imsis antraisiais metais). Užuot atlikę šiuos 15 ECTS kreditų per pirmuosius metus, atliksite ispanų kalbos modulį, kuris padės Jums pasiruošti studijoms ispanų kalba.Vietinių ispanų kalbų mokiniams: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 15 ECTS kreditų, kurie bus vykdomi ispanų kalba.... [-]
Ispanija Moncada
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Hague Pathway College

Hagos Pathway koledžo tarptautinio fondo metai bus pasiruošti sėkmei įvairiose THUAS studijų programose, įskaitant verslo, bankininkystės, elgesio ir socialinius mokslus. ... [+]

Apžvalga

Hagos Pathway koledžo tarptautinio fondo metai bus pasiruošti sėkmei įvairiose THUAS studijų programose, įskaitant verslo, bankininkystės, elgesio ir socialinius mokslus.

1 etapas: Tarptautinis fondas

Tarptautinius fondo metus sudaro šie moduliai ir terminai:

1 modulis - anglų kalba

Terminas 1

EB

Terminas 2

EB

3 terminas

EB

Anglų

10

Anglų

10

Anglų

10

2 modulis - valdymas

1 terminas

EB

Terminas 2

EB

3 terminas

EB

Matematika - ekonomika ar komunikacija - projektas / priskyrimas *)

10

Matematika - valdymas

... [-]
Olandija The Hague
Susisiekti su mokykla
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba