Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas Undergraduate Pathways, Santykiai su klientais

Registracija į bakalauro studijų programą dažnai gali paruošti žmones įsitraukti į pažangesnę programą, suteikiant jiems tvirtą supratimą apie kalbą. Tai leidžia jiems tenkinti tam tikras prielaidas, reikalingas Excel programoje.

Kas yra bakalauro laipsnis verslo administravimo srityje? Per įvairius su verslu susijusius kursus ši programa dažniausiai padeda mokiniams geriau suprasti su temomis susijusią kalbą. Studentai dažnai studijuoja finansų, apskaitos, ekonomikos ir verslo teorijas, norėdami įgyti išsamių žinių apie dalyką. Valdymo teorija ir strategijos įgyvendinimas taip pat gali būti nagrinėjami programos metu.

Verslo administravimo bakalauro studijų programa paprastai suteikia žmonėms galimybę įgyti tris pagrindinius įgūdžius, kurie gali padėti tiek savo asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Stiprūs bendravimo įgūdžiai paprastai yra naudingi verslo tinklų kūrimui, taip pat asmeniniams santykiams kurti. Kompetencijos vadovaujant ir spręsti problemas ateityje gali paskatinti didesnes darbo vietas.

Norint sužinoti, kiek kainuoja užsiregistruoti bakalauro studijų programoje, paprastai tai yra gera idėja tiesiogiai susisiekti su interesų mokyklomis. Dėl to, kad nė vienas iš dviejų universitetų nėra visiškai panašus, kaina dažnai skiriasi.

Kai verslo pasaulis sparčiai plečiasi, beveik visada reikalaujama studentų, turinčių administravimo patirties. Daugelis žmonių nori tapti verslo konsultantais ar strategais, o kiti pasirenka dirbti logistikos vadybininkais. Galima būti pareigūnų ar sekretorių pareigybė. Studentai taip pat gali tapti verslininkai, verslo vadovai ir duomenų analitikai. Karjeros galimybėmis taip pat yra ir investicijų bankininkai ar biurų vadovai.

Universitetai visame pasaulyje kasdien naudojasi skaitmenine technologija, kuri naudojasi internetinėmis programomis, kad pasiektų studentus, kurie gyvena nuotoliniu būdu. Nors dauguma žmonių vis dar lanko klases universitetuose, nuotoliniai kursai tampa vis populiaresni. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais

Colorado State University

Tarptautiniai metai "Verslo administravimas" padės jums įstoti į kitą semestrą Colorado State University bakalauro studijų programoje. Sėkmingai baigus Tarptautinius Pirm ... [+]

Tarptautiniai metai "Verslo administravimas" padės jums įstoti į kitą semestrą Colorado State University bakalauro studijų programoje.

Sėkmingai baigus Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus bakalauro priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų Colorado State University . Šis pereinamasis laikotarpis nuo INTO Tarptautinių metų vienos programos iki universitetinių studijų programos vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai

2 semestras:

120 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 30-32 kredito valandos88-90 kreditų, skirtų laipsniui

1 semestras:

120 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 16 kreditų valandos104 kreditai, išlaikyti laipsnįKurso ypatybėsPradėkite uždirbti kreditus į savo laipsnį, net jei neatitinka akademinių ir anglų kalbos reikalavimų tiesioginiam atvykimui.Gaukite papildomą paramą, kad galėtumėte sėkmingai per savo pirmuosius metus JAV universitete.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Mažesni klasės dydžiai leidžia praleisti daugiau laiko su savo mokytojais.Plėtoti žinias ir įgūdžius savo laipsniui pasirinktu Pathway .Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-3 semestraiPradžios datos: 2019: sausio, gegužės, rugpjūčio; 2020 m. Gegužės mėnMokesčiai: nuo 18 510 JAV doleriųKlasės valandos: 12-16 valandos per savaitęKlasės dydis: 14Apdovanojimas: Ši programa suteikia Colorado State University bakalauro studijų programas: Apskaitos koncentracija, Informacinių sistemų koncentracija, Finansų koncentracija, Žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija, Rinkodaros koncentracija, Valdymo koncentracija, Nekilnojamojo turto koncentracija, Tiekimo grandinės valdymo koncentracija, Finansų planavimo koncentracija, Taikomoji Kompiuterija Technologija (BS) arba Ekonomika (BA).Kurso parinktys:1-semestro Pathway2-semestro Pathway3 semestro PathwayPatekimo reikalavimaiAkademiniai reikalavimai: vidurinės mokyklos diplomas. 2.3. GPA (ne mažesnis kaip C vidurkis visose matematikos kursuose).Anglų kalbos reikalavimai: IELTS 5.0 arba TOEFL 50 arba lygiavertisAmžiaus reikalavimai: nuo 16 metų ir vyresni.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Collins
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba