Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 3 Undergraduate Pathways ir Rinkodaros studijos

Studentai, besimokantys bakalauro studijų programos, turi unikalią galimybę dirbti su antrosios kalbos mokymosi įgūdžiais studijuodami universitetinį išsilavinimą. Gyvenimas ir studijavimas kitoje kultūroje gali atverti dalyvių horizontus ir sustiprinti jų rašymo ir kalbėjimo įgūdžius.

Kas yra bakalauro kelias rinkodaros tyrimuose? Šis būdas suteikia studentams galimybę ištirti efektyviausius informacijos ir skelbimų sklaidos būdus konkrečiai auditorijai. Šis procesas, rodantis produkto ar paslaugos vertę potencialiems klientams, gali būti naudingas daugelyje skirtingų verslo karjerų. Klasės, kurios gali būti įtrauktos, yra vartotojų elgesys, finansai, pasaulinė rinkodara, tyrimai, duomenų analizė ir logistikos strategijos.

Rinkodaros studijos gali pasiūlyti dalyviams įgūdžius, kurie gali būti naudingi daugybėje skirtingų darbo vietų. Šie įgūdžiai gali apimti gebėjimą analizuoti duomenis ir efektyviai bendrauti su auditorija. Be to, studentai gali sužinoti laiko valdymo naudą iš karto užmezgant daugybę projektų.

Mokiniai dažnai lanko kelio programas bet kur nuo vieno iki trijų semestrų. Kai šis kintamasis ilgis yra susijęs su mokyklų tipų kintamumu, gali būti sunku nustatyti standartinę bakalauro studijų kainą. Studentai, suinteresuoti, turėtų tyrinėti mokyklą prieš lankydami.

Kalbant apie galimas karjeros sritis, rinkodaros tyrimai suteikia studentams platų tinklą. Išmokti įgūdžiai gali būti naudojami beveik bet kurioje verslo aplinkoje, bet yra ypač naudingi tokioms pozicijoms kaip rinkos tyrimų analitikas, prekės ženklo vadybininkas, vyriausiasis rinkodaros pareigūnas, reklaminių skelbimų konsultantas, viešųjų ryšių vadovas, žiniasklaidos pirkėjas, reklamos vadybininkas, publicistai, recruiteras, farmacijos pardavimų atstovas, turinio rašytojas ar meno vadovas.

Dalyviams, norintiems įsiregistruoti kelio programoje, mokyklos visame pasaulyje gali teikti individualias arba internetines kursų galimybes. Tokiu būdu jūsų vieta neturėtų apriboti jūsų galimybės dalyvauti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Rinkodaros studijos

University of Stirling

Siūlomas integruotas pagrindas, jūs baigsite pasiruošimo metus ir tada pateksite University of Stirling bakalauro laipsnį 2 metus. Yra įvairių laipsnio dalykų, įskaitant ... [+]

Siūlomas integruotas pagrindas, jūs baigsite pasiruošimo metus ir tada pateksite University of Stirling bakalauro laipsnį 2 metus. Yra įvairių laipsnio dalykų, įskaitant apskaitos, verslo, ekonomikos, finansų, valdymo ir rinkodaros. Lanksti modulinė laipsnių struktūra reiškia, kad galite išlaikyti savo galimybes ir pritaikyti savo laipsnį savo interesus ir ambicijas. Kaip vieną studijų programą galite pateikti paraišką dėl vienos vizos visą savo programos laiką.

Kurso ypatybėsSpeciali programa, padedanti jums tobulinti žinias ir įgūdžius pasirinktam laipsniui.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams - sužinokite daugiau apie mūsų pinigų grąžinimo garantiją.Mūsų klasės dydžiai yra mažesni už tuos, kuriuos paprastai patiriate universitete, todėl turėsite daugiau laiko su savo mokytojais.Turėsite universitetinio stiliaus pamokas dalykiniams modulams, kurie padės jums prisitaikyti prie studijų Jungtinėje Karalystėje.Vadovavimas su jūsų universiteto paraiška, užtikrinant, kad pasirinktumėte geriausią jūsų laipsnį.... [-]
Jungtinė Karalystė Stirling
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University CEU - Cardenal Herrera

Mes tikime, kad geriausias būdas suprasti verslo pasaulį ir ugdyti 21-ojo amžiaus rinkodaros mokinius yra taikyti atvejo metodą. Mes tikime užtikrindami tvirtą teorinį pa ... [+]

Mokymasis CEU UCH reiškia universiteto pasirinkimą, kuris skiriasi tiek „ką“, tiek „kaip“. Mes siūlome patirties ir naujovių derinį. Tai yra iš tikrųjų tarptautinis ir dar stiprios vietos šaknys. Trumpai tariant, mes galime Jums pasiūlyti viską, ko reikia , kad būtumėte tai, ko norite.

Kas mus daro kitaip?

1. Dvikalbis mokymas

Jei jus domina mokyti anglų ir ispanų kalbomis, kad praturtintumėte savo būsimą profesinį profilį, siūlome galimybę per pirmuosius metus mokytis anglų kalba ir tęsti mokymą ispanų kalba. Mūsų maršrutas taip pat prisitaiko prie kiekvieno poreikio:

Nevalstybiniams ispanų studentams: per pirmuosius metus visi dalykai mokomi anglų kalba, išskyrus 18 ECTS (kuris bus priimtas kitais metais), kur mes siūlome studentui modulį, kuris padėtų jiems mokytis ispanų, o tai padės jiems vėliau prisitaikyti prie mokymosi ispanų kalbos.Vietiniams ispanų studentams: per pirmuosius metus visi dalykai priimami anglų kalba, išskyrus 18 ECTS, kurie mokomi ispanų kalba.... [-]
Ispanija Moncada
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University CEU - Cardenal Herrera

Pasaulis pasikeitė, taip pat pasikeitė ir ateities specialistų švietimas. Štai kodėl gausite praktinį ir realiam pasauliui taikomą išsilavinimą nuo pirmos dienos, su įvai ... [+]

Mokymasis CEU UCH reiškia universiteto pasirinkimą, kuris skiriasi tiek „ką“, tiek „kaip“. Mes siūlome patirties ir naujovių derinį. Tai yra iš tikrųjų tarptautinis ir dar stiprios vietos šaknys. Trumpai tariant, mes galime Jums pasiūlyti viską, ko reikia, kad būtumėte tai, ko norite.

Kas mus daro kitaip?

1. Dvikalbis mokymas

Jei norite mokytis tiek anglų, tiek ispanų kalbomis ir sustiprinti savo būsimą profesinį profilį, galite mokytis pirmųjų studijų metų anglų kalba ir tada baigti likusį laipsnį ispanų kalba. Tam tikri mokymosi maršrutai atitinka skirtingus poreikius:

Studentams, kurie nėra gimtoji ispanų kalba: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 15 ECTS kreditų (kuriuos šie studentai imsis antraisiais metais). Užuot atlikę šiuos 15 ECTS kreditų per pirmuosius metus, atliksite ispanų kalbos modulį, kuris padės Jums pasiruošti studijoms ispanų kalba.Vietinių ispanų kalbų mokiniams: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 15 ECTS kreditų, kurie bus vykdomi ispanų kalba.... [-]
Ispanija Moncada
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba