Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 Undergraduate Pathways. Prancūzų kalba

Programa yra tokia, kurioje studentai ugdo antrosios kalbos įgūdžius, tuo pačiu metu kursus gaunantys studentai gauna kreditus pasirinktai studijų sričiai. Dauguma kelių programų yra metų trukmės.

Kas yra bakalauro kelias prancūzų kalba? Ši programa skirta kurti ir gilinti dalyvių supratimą apie prancūzų kultūrą. Kai kurios temos, kurios gali būti taikomos visoje programoje, yra prancūzų menas, literatūra, istorija, vyriausybė ir ekonomika. Pasibaigus studijų programai studentams gali būti reikalaujama įrodyti savo kalbos žinias raštu ir žodžiu egzaminą. Kai kuriuose kursuose gali prireikti mokslininkų įsidarbinti užsienyje, kad juos visiškai panardintų prancūzų kultūroje.

Asmenys, baigę šią programą, paprastai turi keletą pageidaujamų įgūdžių ir bruožų, įskaitant stiprius bendravimo įgūdžius, išskirtinius diplomatinius įgūdžius ir norą sugebėti atlikti daugiafunkcinius darbus. Kiekviena iš šių savybių gali būti naudinga daugybėje karjeros sričių.

Mokymo programos kaina kiekvienoje mokykloje skiriasi, o tokie veiksniai kaip institucijos vieta ir programos trukmė gali turėti įtakos bendroms studijų išlaidoms. Asmenys yra skatinami atlikti tyrimus prieš taikydami.

Nors dauguma, sėkmingai baigę šią programą, siekia aukštesnio laipsnio, kai kurie gali nuspręsti tiesiogiai eiti į darbo pasaulį. Šie asmenys gali būti sėkmingi vyriausybės ir privatiniame sektoriuje kaip diplomatai, vertėjai, dėstytojai, užsienio korespondentai ir rinkodaros specialistai. Tačiau, jei studentai tikisi tapti mokytojais, tarptautiniais diplomatiniais atstovais, advokatais ar užsienio konsultantais, jie bent jau turėtų baigti bakalauro studijų programą.

Keletas mokymosi įstaigų siūlo pranašumų programas prancūzų kalba, tačiau kai mokyklos studentas pasirenka įsiregistruoti, tai priklauso nuo jo vietos, finansų ir tvarkaraščio. Kai kuriuose tinklalapiuose kursai gali būti patogiausia. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Prancūzų kalba

Colorado State University

Tarptautiniai vienerių metų kalbos, literatūros ir kultūros renginiai padės jums įstoti į kitą semestrą Colorado State University bakalauro studijų programoje. Sėkmingai ... [+]

Tarptautiniai vienerių metų kalbos, literatūros ir kultūros renginiai padės jums įstoti į kitą semestrą Colorado State University bakalauro studijų programoje.

Sėkmingai baigus Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus bakalauro priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų Colorado State University . Šis pereinamasis laikotarpis nuo INTO Tarptautinių metų vienos programos iki universitetinių studijų programos vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai

120 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 8-32 kredito valandos88-112 kreditai tebėra laipsnįKurso ypatybėsPradėkite uždirbti kreditus į savo laipsnį, net jei neatitinka akademinių ir anglų kalbos reikalavimų tiesioginiam atvykimui.Gaukite papildomą paramą, kad galėtumėte sėkmingai per savo pirmuosius metus JAV universitete.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Mažesni klasės dydžiai leidžia praleisti daugiau laiko su savo mokytojais.Plėtoti žinias ir įgūdžius savo laipsniui pasirinktu Pathway .Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-3 semestraiPradžios datos: 2019: sausio, gegužės, rugpjūčio; 2020 m. Gegužės mėnMokesčiai: nuo 18 510 JAV doleriųKlasės valandos: 12-16 valandos per savaitęKlasės dydis: 14Apdovanojimas: Ši programa suteikia Colorado State University užsienio kalbų ir literatūros katedros bakalauro laipsnį: Ispanijos, BA ar prancūzų kalbos BA.Kurso parinktys:1-semestro Pathway2-semestro Pathway3 semestro PathwayPatekimo reikalavimaiAkademiniai reikalavimai: vidurinės mokyklos diplomas; 2.3 GPA.Anglų kalbos reikalavimai: IELTS 5.0 arba TOEFL 50 arba lygiavertisAmžiaus reikalavimai: nuo 16 metų ir vyresni.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Collins
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jean Moulin Lyon 3 University

Studentai, įregistruoti DEUF, taip pat gauna pamokas (priklausomai nuo studijuojamų dalykų), per kuriuos jie susitinka su dėstytojais, kurie padeda jiems rinktis ir įteis ... [+]

Studijų lygis: Visi studijų lygiai

Prancūzų kultūros ir civilizacijos įvadas: 10 valandų per semestrą / 3 kreditai Pasirinktiniai kursai: kursai, kuriuos turi pasirinkti visi fakultetai. Daugiau informacijos apie kursus rasite kurso kataloge.

Atvykimo data:

Rudens semestras: rugsėjo pradžioje visose studijų srityse Pavasario semestras: sausio pradžioje [-]
Prancūzija Lyon
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba