Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti geriausių Undergraduate Pathways Okeanija 2019/2020

Suplanuotos tiems, kurie turi ribotą anglų kalbos mokėjimą, bakalauro studijų programa suteikia studentams galų gale galimybę dalyvauti pasirinktoje studijų programoje. Programa programa padeda mokiniams tobulinti savo kalbos meno įgūdžius skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo pamokomis.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Undergraduate Pathways Okeanija 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

ACG Pathways

Išskirtinai UP International College New Zealand, šis fondo programa rengia tarptautinius studentus atvykti į Oklando universiteto bakalauro laipsnį, užtikrindamas, kad j ... [+]

Ouklando universiteto Fondų studijų pažymėjimas kelia studentus Pathway į jų pasirinktą laipsnį Naujosios Zelandijos universitete.

Išskirtinai UP International College New Zealand, šis fondo programa rengia tarptautinius studentus atvykti į Oklando universiteto bakalauro laipsnį, užtikrindamas, kad jie ne tik atitiktų atvykimo reikalavimus, bet ir gerai pasirengę laipsnio lygio studijoms. Šis kursas yra sėkmės pagrindas.

Aucklando universiteto sertifikatas fondo studijose yra dėstomas UP International College universitete Auckland CBD centre, netoli viešojo transporto ir įvairių apgyvendinimo vietų.

Dalykai standartiniams viso metų studijų programoms... [-]
Naujoji Zelandija Auckland
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
6 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ACG Pathways

Ši Fondų studijų programa užtikrina, kad būsite pasirengę studijuoti pasirinktą bakalauro laipsnį Viktorijos universitete. Jums bus išmokyti reikalingos anglų kalbos, aka ... [+]

Velingtono fondo studijų programos Viktorijos universiteto dėsto tik "ACG Education".

Ši Fondų studijų programa užtikrina, kad būsite pasirengę studijuoti pasirinktą bakalauro laipsnį Viktorijos universitete. Jums bus išmokyti reikalingos anglų kalbos, akademinių žinių ir mokymosi įgūdžių, reikalingų norint pasiekti puikių rezultatų būsimose studijose.

Baigę programą, jums bus garantuotas vieta Viktorijos universitete. Šią programą pripažįsta ir visi kiti Naujosios Zelandijos universitetai.

Programa suteikia lankstumo 6, 8 ir 12 mėnesių kursų variantų (dviejų, trijų ar keturių terminų), atsižvelgiant į jūsų akademinį išsilavinimą ir anglų kalbos mokėjimą.... [-]

Naujoji Zelandija Wellington
Kovas 2020
Anglų
8 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ACG Pathways

AUT sertifikatas fondų studijose užtikrina, kad tarptautiniai studentai gali patenkinti įvažiavimo reikalavimus ir yra visiškai pasirengę išbandyti AUT studijų programą. ... [+]

AUT sertifikatas fondų studijose užtikrina, kad tarptautiniai studentai gali patenkinti įvažiavimo reikalavimus ir yra visiškai pasirengę išbandyti AUT studijų programą.

Sėkmingai užbaigus sertifikatą užtikrinsite, kad įeisite į AUT bakalauro programą. Sertifikatą taip pat pripažįsta visi kiti Naujosios Zelandijos universitetai.

Yra trys kursai: nuo 6 iki 12 mėnesių, keturios pradžios datos per metus - sausio, balandžio, liepos ir spalio mėnesiais. Mokymo programa apima naujausias specialistų žinių sritis, pagrindinį anglų kalbos mokymą ir savarankiško mokymosi įgūdžius.

„UP International College Campus“ yra Auckland City širdyje, netoli AUT pagrindinio universiteto, taip pat įvairių apgyvendinimo ir viešojo transporto galimybių.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
6 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ar neturite balo, kurį reikia įvesti norimą programą? Reikia atlikti tam tikrus dalykus ar kitas prielaidas, pvz., Portfelį? Jei atsakymas yra „taip“, prisijunkite prie m ... [+]

Kodėl verta studijuoti?

Fondo studijos leidžia jums sutelkti dėmesį į jus dominančias sritis, tuo pat metu tobulindami akademinius įgūdžius palaikančioje aplinkoje.

Studijuokite savo tempu

Fondo studijos siūlo dvi pradines datas per metus, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą laiką.

Parama ir individualus dėmesys

Mūsų mokytojai ir pagalbinis personalas, kai tik pradėsite, teikia patarimus, konsultacijas, paramą ir individualų dėmesį.

Mentorystė ir socialinė veikla

Mūsų pirmoji 30 dienų programa suteiks jums paramą, patarimus ir patikinimą, kai įsikursite į savo naują namą Melburne. Mes taip pat siūlome įvairias socialines veiklas, kad padėtų jums susirasti draugų ir prisitaikyti prie naujos aplinkos.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Queensland University of Technology

Mūsų akademinių programų asortimentas yra skirtas pasiruošti patenkinti jūsų patvirtinto QUT kurso atvykimo reikalavimus. Jūs taip pat galėsite susipažinti su Australijos ... [+]

Apžvalga

Mūsų akademinių programų asortimentas yra skirtas pasiruošti patenkinti jūsų patvirtinto QUT kurso atvykimo reikalavimus. Jūs taip pat galėsite susipažinti su Australijos gyvenimu ir universitetų kultūra.

Fondo programos

Mūsų fondo programos gali padėti jums pasiruošti QUTIC diplomo programai arba QUT bakalauro laipsniui po 11 arba 12 laipsnio vidurinės mokyklos (ar lygiavertės), priklausomai nuo jūsų mokyklos. Ši programa taip pat padės jums atitikti akademinius ir anglų kalbos reikalavimus.

Priklausomai nuo jūsų akademinio lygio, galite prisijungti prie vienos iš mūsų fondų programų:

Standartinė fondo programaIšplėstinė fondo programa... [-]
Australija Brisbane
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba